Dům smrti

Lovkyně se mění v lovnou zvěř! Dvacet let prázdný hotel. Vražedkyně na útěku. Noční můra, která nebere konce. Při exhumaci na innsbruckém hřbitově najdou přítomní v rakvi dvě hlavy a čtyři nohy. Jde o vraždu. A jen jedna osoba přichází jako pachatelka v úvahu, funebračka Blumová, která tehdy mrtvé pochovala. Teď hledá úto... celý text

Lovkyně se mění v lovnou zvěř!
Dvacet let prázdný hotel. Vražedkyně na útěku. Noční můra, která nebere konce.

Při exhumaci na innsbruckém hřbitově najdou přítomní v rakvi dvě hlavy a čtyři nohy. Jde o vraždu. A jen jedna osoba přichází jako pachatelka v úvahu, funebračka Blumová, která tehdy mrtvé pochovala. Teď hledá útočiště na místě, kterému je lépe se vyhnout...

Volné pokračování thrilleru Přítelkyně smrti. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/31_/316400/dum-smrti-2dl-316400.jpg 4.259
Série:

Funebračka (2.)

Originální název:

Totenhaus (2015)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (20)

Přidat komentář
ankaras
07. dubna

Mnohem lepší než první díl. Tento autor píše tak zvláštně zajímavým způsobem, že knihu přečtěte strašně rychle a bez odložení.

Kesssssi
31. března

Předchozí díl se mi líbil o malinko více, ale i tento hodnotím velmi kladně. Napínavý děj a velmi mile mě překvapil otevřený konec, tím pádem se těším na pokračování. Blumová mě prostě baví.

MahulenaK
26. března

První knížka ze série pro mne byla jako zjevení. V té druhé už jsem měla trochu problém s opakováním stejných úvah, a s tím, jak se po chvilkách měnil přístup Blumové k ostatním aktérům. V jedné vteřině jim bezmezně důvěřovala, ve druhé to byli nejhorší zločinci a naopak. A pak vztah k dětem. Chápu, že je to tady brané trochu s nadsázkou, ale už mi lezlo na nervy, jak o nich pořád přemýšlela a nebylo nic důležitějšího, přitom v podstatě dělala všechno pro to, aby jim i sobě zničila život. Nicméně, třetí díl si ujít nenechám, přece jenom mě zajímá, co ještě Aichner vymyslel.

Nika_holo
14. března

Po přečtení prvního dílu jsem nutně musela mít druhý. Samotný průběh knihy super, zajímavá zápletka. Blumová nezklamala. Ale závěr knihy mi přišel poněkud otevřený, uspěchaný, nedotažený do konce.

Digi28
10. března

druhy dil opět nezklamal. Bylo to napinave od začatku do konce.

JanaJane
28. února

Opět velmi čtivé, strhující děj. Doufám, že se brzy dočkáme další knihy.

Princezna22
27. února

Chci okamžitě další díl! Tento díl se mi líbil více než první i přes to,že se autor opakoval s předešlého dílů. Jsem zvědavá s čím autor přijde v dalším díle (už aby to bylo) ..
Knihu jsem přečetla rychle a musím říct, že za mě rozhodně pecka!! Styl psaní je poměrně již lepší než v prvním díle, ale nevadilo by mi kdy tam těch části kde jsou ty pomlcku, že se mluví bylo více aspoň bych se více v tom vyzvala. Ale dá se na to zvyknout. Prostě pecka!! Chci další díl!

Hana H.
16. února

Mně to připadalo o něco lepší než první díl. Asi proto, že tam těch morbidních scén přece jen ubylo. A styl, kterým je to psáno, už buď nebyl tak divný jako v prvním díle, nebo jsem si na něj trochu zvykla a tolik mi nevadil. Jinak hlavní hrdinka je stále ta jednoduše myslící bytost, která okamžitě provede, co ji napadne. Žádné zápletky tedy v knize nečekejte.

Michaeles
12. února

Kniha na jakou jsem se velice těšil. Když sem se po dočtení první knihy dozvěděl, že bude mít pokračování, řekl jsem si, že je to divné, když předchozí kniha neskončila otevřeným koncem. No musím ale říct, že Dům smrti byl o trošku horší než Přítelkyně a hlavně kvůli tomu, že se autor pořád odkazoval na předešlý díl, samá rekapitulace. To ale nemění nic na tom, že je to jeden z nejlepších thrillerů co jsem kdy četl. Napínavé až dokonce a určitě doporučuji přečíst každému komu se líbil předešlý díl.

Danago
06. února

Knížku jsem přečetla rychle a rozhodně nemůžu říct , že bych se do ní musela nutit. Ale první kniha pro mě byla skvělá a skončila uzavřeně. Myslím , že neměla konec přichystaný na pokračování. Celé pokračování mi přišlo zbytečné a trochu násilné. Nejvíc mi vadilo, že se celou knížkou táhne neustálé vzpomínání na to, co se odehrálo v předchozí knize. Ano, pokud někdo čte druhou knihu s ročním odstupem asi je to fajn, ale při čtení knih po sobě mně to vadilo. Mě osobně by stačila jen ta první kniha.

bookcase
05. února

Opět naprostá paráda, Blumová je prostě king. Těším se na třetí díl.

konicekbily
04. února

Autor se zase předvedl v tom nejlepším světle! Kromě normálního thrilleru, je to i psychothriller a chvílemi není jasné, kdo je zločinec a kdo není! A ani koncem to asi nekončí, určitě to bude pokračovat!

Matilda
28. ledna

První díl se mi líbil o trochu víc, ale pořád jde o napínavé čtení s pár překvapivými zvraty...Těším se na třetí díl a jak to celé dopadne...

Askarinka
24. ledna

Páni, to byla zase jízda... Super! Knížka mi nepřijde nijak extra morbidní, čekala jsem trochu více krve, ale i tak to bylo super čtení... Baví mě psycho linie děje, baví mě Blumová a vlastně mě moc bavil i opuštěný hotel a jeho divní obyvatelé ...Moc se těším na další díl...

zdazilek
16. ledna

Pecka. Morbidní, hnusné a neuvěřitelné ale skvělé čtení. Styl psaní jednoduchý a o to si myslím, že lepší.

BarBarBar
13. ledna

Prostě Blumová!! Druhý díl opět skvělá jízda :) Snad se toho třetího a posledního dílu dočkám :)

kneslova
13. ledna

Zase je to neuvěřitelně dobře napsaná kniha, ale jak jsem byla nadšená z prvního dílu, tak to teď nebylo. Je to velmi čtivé a tempo jede rychle dál až k dalšímu otevřenému konci. Nu je to nechutné a dosti šílené a ten psychedelický děj ,to mi tam trochu vadí oproti prvnímu dílu. Jinak není co vytknout a pro mne tak 4,5 hvězdičky

V28
11. ledna

Funebračka Blumová je zpět a opět to teda byla jízda, možná ještě lepší než poprvé. Aichner se s tím opět nemaže a hned od začátku nasadí zběsilé tempo, vtáhne čtenáře do děje ve svém strohém, ale velice čtivém stylu, který mu prostě sedí a zabrzdí se až poděkováním. Výborná, čtivá a napínavá knížka, kterou nebudete chtít odložit, dokud nebudete na konci.

Babouš
11. ledna

Bernhard Aichner umí. Je to nechutné, explicitní, naturalistické a drsné, ale člověk se nemůže odlepit. Mix mezi absurdní šíleností a drsným psychothrillerem.

jana3099
10. ledna

Pokračování Přítelkyně smrti....Blumová to opět rozjíždí, setkává se s dalšími lidmi, odkrývá tajemství svého života a zjištuje, že není sama, kdo dokáže chladnokrevně zabíjet.....

Autor a jeho další knihy

Bernhard Aichner

Bernhard Aichner

rakouská, 1972

Uživatelé mají knihu

v Přečtených71x
v Právě čtených5x
v Knihotéce38x
v Doporučených5x
v Chystám se číst106x
v Chci si koupit42x