Duch z opuštěného domu

Duch z opuštěného domu https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2070/duch-z-opusteneho-domu-2070.jpg 4 135 21

Husí kůže série

Pojďte se bát! Hororový příběh, z kterého vám zaručeně naskáče husí kůže po celém těle, vás seznání s tajemným klukem, který se objevuje a zase mizí jako nějaký duch! A navíc se v okolí pohybuje hrozný černý stín a dějí se divné věci. Objasní se podivné záhady? Přečtěte si napínavý příběh z edice Husí kůže.

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Goosebumps - The Ghost Next Door , 1993

Annkag
včera 4 z 5

I když okamihy hmatatelné hrůzy nebyly tak viditelné úplně to vynahradí překvapivý závěr.

Knihomolka506
05.04.2021 5 z 5

další skvělý příběh z edice Husí kůže! Byla jsem napjatá od první do poslední stránky. A taková by měla být každá kniha .
K příběhu : Hanka, která spolu s rodiči a bratry bydlí už od narození v jednom domě se potká s novým klukem, který jak tvrdí se nedávno přistěhoval? Je ale opravdu všechno tak jak si Hanka myslí nebo ona je ta ,která není skutečná? Upřímně- konec mě šokoval a můj názor? DALŠÍ, DALŠÍ!!!

blackoutzuzi
14.05.2020 4 z 5

Jeden z těch lepších dílů Husí kůže :) I když se jedná o dětskou hororovou sérii, bude vás přece jen malilinkato mrazit. Za mě je tento díl super! :)

DominaCZ
25.11.2019 5 z 5

Dětské, ale mně se to líbilo :) bylo to bolestný, rozuzlený a citlivý. I když jasně, naivní chvílema taky.

LyraBlack
13.08.2019 odpad!

Nic moc :/Hlavní hrdinka je sympatická asi jako ta typická učitelka matematiky :/

Tesinka_Laufey
09.03.2018 4 z 5

Nic zvlášť strašidelného to není, ale je to jeden z hezčích příběhů ze série. Konec byl pěkný, ale už ve čtvrtině knihy jsem věděla, jak se zápletka rozuzlí, takže celkem předvídatelné.

kaja_scw
06.03.2018 4 z 5

Kniha mě velmi zaujmula,a také přesvědčila že mohou být i krátké kvalitní horory.

Elulilinka1
22.10.2017 4 z 5

Tato kniha mě v dobrém slova smyslu vyvedla z míry.
Mráz mi při čtení této knihy běhal po zádech .
Velmi mě překvapilo nečekané rozuzlení.

buldozer5
27.03.2017 5 z 5

Další skvělý díl ze série Goosebumps. Stine mě nikdy nezklame.

natalie6786
09.01.2016

Kniha byla opravdu super a napinava+ dobre sepsana.Ale na konci jsem opravdu necekala takovy zvrat.Ale pak mi to prislo smutne hlavne kdyz jem si uvedomila ze uhorela .Premyslim o tom ted docela dlouho asi 1 hodinu.Spis nez vystrasena se citim smutna.Holka co uhori no jako smutny hlavne ko konec

sany.66
29.12.2015 5 z 5

Ze série se mi opravdu tahle líbila zatím nejvíce. Moc se mi líbil styl psaní. Konec mě šokoval.. fakt jsem to nečekala a přiznávám se, že jsem chvíli nad tím vším přemýšlela ještě 10 minut. Určitě doporučuji si ji přečíst! :)

Cryptkeeper
30.08.2015 5 z 5

Za mě jednoznačně jedna z nejvýraznějsích knih série.
Perfektně napsané,napínavé,čtivé...konec vyrazí dech.
Prostě super kniha :)

KristýnaK.
11.08.2015 5 z 5

Tato kniha je podle mě nejlepší z celé ságy Husí kůže. Nejvíc se mi líbil ten konec, a že hlavní hrdinka zjistila, že ona je vlastně ten duch a ne její nový soused. Konec mě hodně dojal, a taky mě donutil asi ještě 2 hodiny o této knížce přemýšlet. Rozhodně tuto knihu doporučuji, jak už jsem jednou zmínila je to ta nejlepší kniha ze ságy Husí kůže.

PonížilováA
16.10.2014 2 z 5

Taky jedna z lepších knih ze sady Husí kůže.. :)

mercedes1j8
16.10.2013 5 z 5

Skvělé, ostatně jako všechny knížky Husí kůže...

Megi67
31.07.2013 5 z 5

Byla napínavá, místy i tajemná a odvažuji si tvrdit, že je nejlepší ze série Husí kůže. Ale to je ovšem věc názoru.

Misan1993
02.06.2013 2 z 5

Tato kniha mně zklamala, čekal sem od ní víc. Za horor se to moc pokládat nedá! Celkově tedy nic moc až na konec, ten byl docela napínavý!

Dep8
01.01.2013 5 z 5

Knihu musíte přečíst celou, jinak nepochopíte podstatu.

TessDragon
12.09.2012 5 z 5

Duch z opuštěného domu je snad má nejoblíbenější kniha ze série Husí kůže.Ten konec byl rozhodně nečekaný a dojemný.

ondra1995
14.08.2012 4 z 5

Nečekal bych tak celkem podařené fantasy a sci-fi.