Scotland Street

Shannon MacLeodová měla odjakživa slabost pro drsňáky. Jenže když se do nějakého zamilovala, obvykle skončila se zlomeným srdcem. Mezi jejími nepodařenými vztahy byl zatím nejhorší ten poslední, který málem skončil katastrofou. Když si Shannon najde práci v tetovacím salonu, kde pozná Colea Walkera, nejradši by se otočila na patě a utekla. Je potetovaný, sebevědomý, sexy, okouzlující – a pro ni naprosto nepřijatelný. Cole jí dává od začátku najevo, že ho uhranula, ale Shannon o tom nechce ani slyšet. Přesto ale musí postupně uznat, že pod drsnou slupkou se neskrývá další násilník, ale muž, který si její důvěru zaslouží. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/31_/318081/scotland-street-xuE-318081.jpg 4.478

Dublin Street (5.)

Echoes of Scotland Street (2014)

Vydáno:, Ikar (ČR)
Více informací...

machrus
26.08.2016

Pěkně napsaný příběh dvou lidí, kteří si něco prožili.Cole byl sympaťák už od druhého dílu. Shannon v sympatiích trochu za Colem pokulhávala, ale dalo se to. Ale nemyslím si, že by tohle byl závěr série.

Mellisek
23.08.2016

Mám za sebou všech 5knih tohoto "klanu" postava Cola s mi od začátku libila a jsem rada ze zustal takovy i v dospelosti. Pri teto knizce sem s neuveritelne bavila s vedlejaimi postavami a jejich rozhovory :-) kniha nebyla nijak extra eroticka ale roman to byl krasny a i realny. Nadchnul me oroti pribehu Hannah jak jsem psala sem rada ze se to pise ve velkwm casovem rozmezi preci jen by bylo divne kdyby zrazu vsichni za rok dva potkali svu zivotn osud :-) Pekne zakonceni serie :-)

jitka7
12.08.2016

Mě se tahle série dost líbila. Ale musím přiznat, že tento díl patří mezi slabší, přesto se to dá číst. Nejlepší je prostě Cam - ten díl žeru. Nebo spíš Cama žeru. Ale tohle byla slabota, už je to moc ohrané a předvídatelné.

ElenRiannon
27.07.2016

Kniha mě bohužel z celé série bavila nejméně. 1. a 2. díl se mi líbil, ale zbytek už byla celkem předvídatelná nuda. Alespoň u jedné z knih nemusel být happy end a mohlo to skončit jinak než žádostí o ruku nebo nehynoucí láskou. Snad se autorka nepustí do dalšího dílu a vymyslí si už jiné postavy, protože jejich spokojený život je jak reklama na dokonalou rodinku.
Ke druhému dílu se ale vždy ráda vrátím, protože Cam je super :)

Karolína18
28.06.2016

Snad je to mojí absolutní úctou před samotnou autorkou nebo zamilovaností do jejích mužských postav, ale kniha se mi opět velmi líbila. Samantha dokáže vytvořit různorodé postavy s odlišnými životy a problémy, se kterými se musí potýkat, ale jedno mají vždy společné. Jsou velmi sympatičtí a hned se mi vryjí do paměti. Snad bych se chtěla stát i na chvíli jimi samými.
Řekla bych, že tento díl byl jiný než všechny předchozí, ale to neznamená, že si nezaslouží čestné místo v sekci mých nejoblíbenějších knih. Ve všech předchozích příbězích to byli právě hlavní hrdinové, kdo tvořil příběh a jeho zápletky. Zde sehrála velkou roli i Shannonina rodina. (Ta je důležitou součástí všech hrdinů, ale zde je její ovlivnění nejcitelnější.)
Nechyběl ani sladký konec, který autorka - podle mého - podala celkem uvěřitelně. Líbily se mi argumenty Cola a Shannon, jejich vzájemné popichování, neustálé narážky s lechtivým podtextem, přátelské a mnohdy vážně vtipné střety s Rae, Simonem nebo Tonym. Tyto tři vedlejší postavy se také povedly.

Kdybych měla shrnout celou sérii, těžko bych si vybírala, který díl nebo který muž je mým oblíbencem. Musím se přiznat, že mě poblouznili úplně všichni. Nemohu zbavit pocitu, že Shannon do celého "klanu" vůbec nezapadá a tudíž je jedinou hlavní hrdinkou, ve kterou bych se nechtěla proměnit. Mezi těmi zbývajícími se nedokážu rozhodnout, protože mě všechny něčím dostaly a něco ve mně zanechaly.
Od určitého okamžiku nedokážu zabít pavouka, aniž bych se ho nepokusila zachránit. Víc o věcech přemýšlím a bavím se vymýšlením absurdních scénářů.
Jestli mě tyto knihy ovlivnily? Rozhodně. Ráda bych si myslela, že mi to bylo ku prospěchu, protože.. kdo by se nechtěl stát bystrou, milou, inteligentní a vtipnou ženou, které nám zde Samantha přináší na stříbrném podnosu? Já teda chci.

Elise24
21.06.2016

Tato knížka mi osobně přišla z celé této série nejslabší...
Knížka byla velmi jednotvárná až předvídatelný a děj byl poměrně nudný.
Na druhou stranu musím říct že jako uzavření to byla přesně taková ta pohodová knížka kde vás prostě už nic nepřekvapí a vše skončí, jak má. Knížku doporučuji přečíst pokud chcete uzavřít tuhle sérii..

A proto dávám 3* :)

nina-nikoet8291
11.06.2016

Ahoj neměl by někdo tuto knihu v čj ? Jinak se mi líbila.

Melounek13
18.04.2016

Mužů se zeptat jeslí vyšla tadle kniha v ČR?

janesy
14.04.2016

No i já dávám 5*, nemohu jinak, tahle kniha se mi z celé série líbila nejvíc a samozřejmě Cole má sympatie i mé :)

LilliBell
22.03.2016

Tato kniha aj cela seria je naozaj vydarena. Autorka pise uzasne, jednoduchy pribeh, pritom taky putavy. Clovek ma pocit pri citani tejto, ze hlavni hrdinovia su mu blizki ako keby cital o vlastnych znamych a kamaratoch. Ani jeden diel serie nebol horsi alebo slabsi, vsetkym sa oplatilo venovat cas :-)

NeliQ
06.03.2016

Cole mi prírastol k srdcu uz v predošlých knihah, preto som sa na tu jeho velmi tesila a rozhodne ma nesklamala. Pre mna hadam aj najlepsia z celej serie.

milst
26.02.2016

Opět úžasná knížka, nedalo se od ní odejít, tuhle spisovatelku prostě miluji :)

EvaSupovic
11.02.2016

Opět 5 * a Colea jsem milovala už z předchozích částí, takže jsem se nebála, že bych nemilovala jeho příběh. Zkrátka musím dát poklonu autorce, jak se zhostila každého zvlášť i pohromadě

Samantha Young

Samantha Young