Scotland Street

Shannon MacLeodová měla odjakživa slabost pro drsňáky. Jenže když se do nějakého zamilovala, obvykle skončila se zlomeným srdcem. Mezi jejími nepodařenými vztahy byl zatím nejhorší ten poslední, který málem skončil katastrofou. Když si Shannon najde práci v tetovacím salonu, kde pozná Colea Walkera, nejradši by se otočila na patě a utekla. Je potetovaný, sebevědomý, sexy, okouzlující – a pro ni naprosto nepřijatelný. Cole jí dává od začátku najevo, že ho uhranula, ale Shannon o tom nechce ani slyšet. Přesto ale musí postupně uznat, že pod drsnou slupkou se neskrývá další násilník, ale muž, který si její důvěru zaslouží. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/31_/318081/scotland-street-xuE-318081.jpg 4.3170

Dublin Street (5.)

Echoes of Scotland Street (2014)

Vydáno:, Ikar (ČR)
Více informací...

cukrovka

Kniha se četla sama, tak jako celá tato série. Autorka dokázala rozehrát Colův příběh již v předešlých dílech. Nyní je dospělý a rozehrává se jeho příběh o hledání té pravé. Shannon tou pravou byla, jen si to oba museli ujasnit.

Lenka.Vílka

Hezká a příjemná romantika na páteční odpoledne. Pustila jsem se do ní hned, co jsem přišla z knihovny. Na téhle sérii se mi líbí, že mi nevadí její předvídatelnost. Vyloženě jednoznačné guilty pleasure. Příběh mě bavil a Cole byl super. Zlatíčko. Na to jakej malej, vystrašenej a zakřiknutel byl, mě to udělalo radost. Nechci se koukat na goodreads, abych si to ověřila, ale dokážu si to představit jako poslední díl. Takový pozitivní zakončení ke špatnému začátku. A tím se dostávám k tomu, co mi vadilo. Čím má série víc dílů, tak je tam víc těch "osudů po naší knize" a tady už toho na mě bylo moc. Ale jinak jsem byla naprosto spokojená.

LivN

Celkem byl příběh čtivý. Ze začátku mě ale bavil víc. Bylo to dobré, ale nejvíc u mě stále vede Jamaica Lane a to na plné čáře, Četla jsem ji několikrát a ráda se k ni ještě vrátím.

havrmoni

Krásné zakončení i když ten Logan je tam tak hezky nastrčený,že se dá předpokládat pokračování. No co budu psát,na ,,starý kolena"jsem se rozplývala. Ač nejsem přiznivec příběhů ze současnosti tak tato série se mi moc líbila.

alzbeta4340

Výborně napsaná romantika. Sympatický pár, který k sobě pasuje, zajímavý příběh a rozumné zapracování postav z předcházejících dílů. Po přečtení jsem měla chuť si přečíst všechny díly série znovu, což je asi pro autorku to nejlepší doporučení.

stopni

Autorka opět nezklamala, román byl skvělý a Cole byl od začátku sympaťák..... Vřele doporučuji a těším se na další knížku....:-)

Šánka

No tak dobře, souhlasím, Cole byl úžasný, ale ti ostatní chlapi z předešlých dílů také nebyli vůbec špatní ! Dočkali jsme se, jak z toho statečného kluka s nelehkým životem vyrostl muž snů :-). A Shannon se mně k němu moc líbila.
Ona totiž celá série je mimořádně vyvedená. Většinou u podobných knih po čase zapomenu o čem byly, tady se mi vybaví každá dvojice i jejich příběh. Jen na ty děti bych už asi potřebovala nějaký rodokmen.
A možná by bylo dobré v nejlepším přestat, jenže já bych se moc ráda ještě někdy setkala s celou partou a tuším, že by se Logan mohl zařadit mezi ty super chlapy :-). Kdo nečetl a má rád pěkně napsané romantické příběhy, neváhejte, S. Yang to vážně umí !!!

KacOs

Na tuto knihu jsem se hrozně těšila, už kvůli Coleovi a chtěla jsem vědět jak ho autorka dovede do dospělosti. Bylo to zajímavé čtení a i když mi trvalo necelé dva dny ji přečíst, místy jsem se nudila a naprosto přesně věděla jak kniha skončí. Shannon mi byla absolutně proti srsti - taková chudinka, co se neustále lituje. Ale její rodina byla velmi reálně popsaná. Všem knihám z této série jsem dala 5* a to z dobrého důvodu, ale bohužel... Tato kniha byla zatím nejslabší a bojím se pouštět do další co napíše. Doufám že bude nějaké pokračování Hrdiny, ale série Dublin Street by tímto dílem měla skončit.

Terka18

Kniha se četla sama. Cole byl tak úžasný, až sem se párkrát dost zasnila. Procítěný příběh, krásné lásky a samozřejmě nechybělo i drama. Jen mě mrzelo, že jsem ji přečetla tak rychle. Mám teď obavy vzít si další knížku. Protože po takové dokonalosti, jako je tato kniha se bojím, že další mě zklame.

smaille

Přečetla jsem knížku asi za tři dny, už jsem se bála, že se nedočkám rozchodového dramatu, že to bude slaďárna, kde se všichni strašně moc chápou, ale naštěstí přeci jenom se příběh okořenil. Přiznám se, že se v klanu a ve jménech (hlavně nově narozených dětí) začínám ztrácet. Cole byl hodný kluk, proto z něj autorka udělala super muže, což mě nepřekvapilo a ani mě to neotravovalo. No Shannon měla trochu guláš v hlavně, ale byla celkem sympatická.

trynitrix

Cola jsem měla asi radši když byl mladší :-D Mno ale co takhle sexy chlap to už je jiná fakt by mě zajímalo jak vypadá :-D
Už to není takový stopro nadšení z příběhu jako u předchozích ale na odreagování dobré ;-)

jaspis

Moc hezká kniha, ale chyběl mi tam takový ten "vau-efekt". Jako by už autorce pomalu docházel dech. Odvážím se říct, že jsem se místy opravdu nudila a připadalo mi, že se Shannon strašně lituje. Opravdu se povětšinou chytala špatných partnerů, ale v podstatě to pro ni ještě dopadlo celkem dobře. Jsou ženy, které dopadnou daleko hůř. :( Nakonec se ale ke všemu postavila čelem a za to má palec nahoru.
A taky si tak trochu myslím, že další díl této série by mohl být o jejím bratrovi. Prosííííííííííííííííííííím, Samantho, moc moc prosím :-)

Arianne

Jakoby autorce dochazel dech... Predchozi knihy se mi libily, protoze to nebylo jen o sexu, ale hlavne lasce a mezilidskych vztazich... Ale tohle jsem moc nepochopila. Shannon porad jen fnukala a jeji vnitrni monology me iritovaly, Cole byl zase az moc dokonaly. Neverila jsem ani jednomu ani nos mezi ocima. A i ten sex byl bez zivota a o nicem, chybely jakekoli emoce, diky kterym byly predchozi dily tim, cim byly.
Myslim, ze by to bylo zajimavejsi, kdyby to napsala z pohledu Colea - prece jen on je spoucasti "klanu". A treba by v pribehu bylo aspon trochu zivota, ktery takto bolestne chybel.

Ewik

"Takže jsi hrdina, Cole Walkere?"
"Kdo je to vlastně hrdina?"
"Asi někdo, kdo zachraňuje lidi."
"Jo, asi jo."
"Takže zachraňuješ lidi?"
"Je mi teprve 15. Dej mi ještě šanci."

Moje první setkání s autorkou a určitě ne poslední. Už nádherná úvodní pasáž mě okouzlila. Tomuhle osudovému setkání chyběl jen filmový zpomalený záběr a romantická hudba. :-)
Do Colea a celé knihy jsem se okamžitě zamilovala. Tenhle úžasně talentovaný kluk se srdcem ze zlata si musí získat jednoduše každého, za jeho štěstí by člověk bojoval jako lev. Vůbec se nedivím, že je na něj autorka tolik hrdá a s láskou a pečlivostí sledovala jeho dospívání ve velmi působivou osobnost.
Kniha je opravdu vymazlená a dovedená k dokonalosti včetně sexy obálky. Je protkaná láskou, silnými rodinnými pouty, nelehkých osudů a spoustou báječných a přátelských lidiček, kteří drží při sobě.
Můžu jen doporučit a jdu pro další knihy.

Eevina

Tak za mě bohužel nejslabší díl z celé série. Je to pořád sladký, romantický, ale děj mi přišel trochu bez jiskry. Nápad to byl fajn, ale u některých pasáží jsem se vyloženě nudila. A konec mi přišel strašně kýčovitý a celkově bych tam pár věcí změnila. Co se týče Cola, bylo zajímavé sledovat skrz celou sérii jeho dospívání až dospěl pro mě až v moc dokonalého muže. Právě jeho chování na konci knihy mě trochu zklamalo, měl to být nakonec on, kdo se měl omluvit. Je mi to líto, bohužel moje nadšené očekávání se tak nějak nenaplnilo.

avalonek

Zase nemůžu dát jinak,než plný počet.Na Colea jsem se moc těšila a nezklamal.Taky bych chtěla patřit do takového klanu.Jestli nějakej existuje,tak jen závidím:)Příběh je moc pěkný,chemie funguje,sice u mě pořád nejvíc vyhrává první a třetí díl,ale všechny díly stojí za přečtení a mají své místo v mé knihovně..Ráda se k nim znovu a znovu budu vracet..Vřele doporučuji.

Samira

Miluji tuhle výjimečnou sérii a nezaměnitelný styl téhle úžasné autorky. Minulý díl byl pravda v sérii nejslabší, ale bylo jasné, že díl o Coleovi vše vynahradí, protože myslím nejsem jediná, která si tohoto charismatického talentovaného kluka s nelehkou minulostí zamilovala. Věděla to i sama autorka a dala si opravdu záležet. Nádherná pasáž v úvodu nás zanese k jejich osudovému prvnímu setkání, které je více než půvabné. Následná pak skočí v čase a dočkáme se Colea dospělého :). Také však úžasné Shannon a spousty nových i starých, ale stejně skvělých postav.
Sérii se dá číst i samostatně, ale doporučuji nepřeskakovat.
Tento díl splnil má veliká očekávání, líbilo se mi, že své problémy řešili a že si pomáhali.
Opravdu moc se těším na Logana, kterého se snad dočkáme.
Možná vůbec nejlepší díl, doporučuji!

machrus
26.08.2016

Pěkně napsaný příběh dvou lidí, kteří si něco prožili.Cole byl sympaťák už od druhého dílu. Shannon v sympatiích trochu za Colem pokulhávala, ale dalo se to. Ale nemyslím si, že by tohle byl závěr série.

Mellisek
23.08.2016

Mám za sebou všech 5knih tohoto "klanu" postava Cola s mi od začátku libila a jsem rada ze zustal takovy i v dospelosti. Pri teto knizce sem s neuveritelne bavila s vedlejaimi postavami a jejich rozhovory :-) kniha nebyla nijak extra eroticka ale roman to byl krasny a i realny. Nadchnul me oroti pribehu Hannah jak jsem psala sem rada ze se to pise ve velkwm casovem rozmezi preci jen by bylo divne kdyby zrazu vsichni za rok dva potkali svu zivotn osud :-) Pekne zakonceni serie :-)

jitka7
12.08.2016

Mě se tahle série dost líbila. Ale musím přiznat, že tento díl patří mezi slabší, přesto se to dá číst. Nejlepší je prostě Cam - ten díl žeru. Nebo spíš Cama žeru. Ale tohle byla slabota, už je to moc ohrané a předvídatelné.

ElenRiannon
27.07.2016

Kniha mě bohužel z celé série bavila nejméně. 1. a 2. díl se mi líbil, ale zbytek už byla celkem předvídatelná nuda. Alespoň u jedné z knih nemusel být happy end a mohlo to skončit jinak než žádostí o ruku nebo nehynoucí láskou. Snad se autorka nepustí do dalšího dílu a vymyslí si už jiné postavy, protože jejich spokojený život je jak reklama na dokonalou rodinku.
Ke druhému dílu se ale vždy ráda vrátím, protože Cam je super :)

Karolína18
28.06.2016

Snad je to mojí absolutní úctou před samotnou autorkou nebo zamilovaností do jejích mužských postav, ale kniha se mi opět velmi líbila. Samantha dokáže vytvořit různorodé postavy s odlišnými životy a problémy, se kterými se musí potýkat, ale jedno mají vždy společné. Jsou velmi sympatičtí a hned se mi vryjí do paměti. Snad bych se chtěla stát i na chvíli jimi samými.
Řekla bych, že tento díl byl jiný než všechny předchozí, ale to neznamená, že si nezaslouží čestné místo v sekci mých nejoblíbenějších knih. Ve všech předchozích příbězích to byli právě hlavní hrdinové, kdo tvořil příběh a jeho zápletky. Zde sehrála velkou roli i Shannonina rodina. (Ta je důležitou součástí všech hrdinů, ale zde je její ovlivnění nejcitelnější.)
Nechyběl ani sladký konec, který autorka - podle mého - podala celkem uvěřitelně. Líbily se mi argumenty Cola a Shannon, jejich vzájemné popichování, neustálé narážky s lechtivým podtextem, přátelské a mnohdy vážně vtipné střety s Rae, Simonem nebo Tonym. Tyto tři vedlejší postavy se také povedly.

Kdybych měla shrnout celou sérii, těžko bych si vybírala, který díl nebo který muž je mým oblíbencem. Musím se přiznat, že mě poblouznili úplně všichni. Nemohu zbavit pocitu, že Shannon do celého "klanu" vůbec nezapadá a tudíž je jedinou hlavní hrdinkou, ve kterou bych se nechtěla proměnit. Mezi těmi zbývajícími se nedokážu rozhodnout, protože mě všechny něčím dostaly a něco ve mně zanechaly.
Od určitého okamžiku nedokážu zabít pavouka, aniž bych se ho nepokusila zachránit. Víc o věcech přemýšlím a bavím se vymýšlením absurdních scénářů.
Jestli mě tyto knihy ovlivnily? Rozhodně. Ráda bych si myslela, že mi to bylo ku prospěchu, protože.. kdo by se nechtěl stát bystrou, milou, inteligentní a vtipnou ženou, které nám zde Samantha přináší na stříbrném podnosu? Já teda chci.

Elise24
21.06.2016

Tato knížka mi osobně přišla z celé této série nejslabší...
Knížka byla velmi jednotvárná až předvídatelný a děj byl poměrně nudný.
Na druhou stranu musím říct že jako uzavření to byla přesně taková ta pohodová knížka kde vás prostě už nic nepřekvapí a vše skončí, jak má. Knížku doporučuji přečíst pokud chcete uzavřít tuhle sérii..

A proto dávám 3* :)

nina-nikoet8291
11.06.2016

Ahoj neměl by někdo tuto knihu v čj ? Jinak se mi líbila.

Melounek13
18.04.2016

Mužů se zeptat jeslí vyšla tadle kniha v ČR?

janesy
14.04.2016

No i já dávám 5*, nemohu jinak, tahle kniha se mi z celé série líbila nejvíc a samozřejmě Cole má sympatie i mé :)

LilliBell
22.03.2016

Tato kniha aj cela seria je naozaj vydarena. Autorka pise uzasne, jednoduchy pribeh, pritom taky putavy. Clovek ma pocit pri citani tejto, ze hlavni hrdinovia su mu blizki ako keby cital o vlastnych znamych a kamaratoch. Ani jeden diel serie nebol horsi alebo slabsi, vsetkym sa oplatilo venovat cas :-)

NeliQ
06.03.2016

Cole mi prírastol k srdcu uz v predošlých knihah, preto som sa na tu jeho velmi tesila a rozhodne ma nesklamala. Pre mna hadam aj najlepsia z celej serie.

milst
26.02.2016

Opět úžasná knížka, nedalo se od ní odejít, tuhle spisovatelku prostě miluji :)

EvaSupovic
11.02.2016

Opět 5 * a Colea jsem milovala už z předchozích částí, takže jsem se nebála, že bych nemilovala jeho příběh. Zkrátka musím dát poklonu autorce, jak se zhostila každého zvlášť i pohromadě

erotika

Samantha Young