Srdce plamene

Srdce plamene https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47226/srdce-plamene-47226.jpg 4 36 6

Dračí kalich série

Série o Dračím kalichu 1. SRDCE LOVCE 2. SRDCE PLAMENE 3. HOLUBIČÍ SRDCE Anglie 1275 Šest měsíců v nepřítelově žaláři by možná zlomilo slabšího muže, avšak bývalý templářský rytíř Kenrick z Clairmontu vyšel z vězení s houževnatým odhodláním a užírán jediným skličujícím pátráním : najít dračí číši, mystický poklad, o kterém se říkalo, že poskytuje svému nositeli neomezenou moc. Je to nebezpečná honba, která staví Kenricka do boje proti nepřátelům dovedným v temných smrtonosných uměních. Avšak žádná překážka pro něj nebude zrádnější - ani svůdně smrtelnější - než prudká kráska jménem Haven. Chycena v bitvě o číši, přežije Haven noc hrůz, která ji zanechá zraněnou a blízko smrti. S pamětí vyprahlou horečkou se Haven probouzí v péči hrůzu nahánějícího, ale pohledného Kenricka, který jí nabízí svou ochranu za její spojenectví. Vytvoří se mezi nimi křehká důvěra, která brzy přeroste do divoké vášně. Avšak Haveniny vzpomínky na minulost se pomalu začínají vynořovat na povrch, a to ohrozí křehké pouto mezi ní a Kenrickem - a zaplete je do boje o jejich životy samotné…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Heart of the Flame , 2005

uzivatel83509
uzivatel83509
29.05.2023 1 z 5

Od autorky jsem četla dvě knížky a ty byly naprosto super. Tato kniha mě však zklamala..

evismaior
evismaior
06.04.2020 1 z 5

20% - nesnažit si jakkoli ukrátit čas v porodnici, kde jsem tenhle kus nalezla v místní knihovničce, asi bych se k přečtení těžko donutila. Jakási fantasy červená knihovna, kde hlavní hrdina neodolatelný Kenrick hledá součásti jakési dračí číše, aby nepadla do rukou jakémusi zloduchovi. Nebylo mi celou dobu jasné, k čemuže má ta číše být a co by s ní udělal ten zlořád. Ale to asi bylo fuk, protože celý děj směřoval k tomu, jak dostat Kenrickovi do postele lepou krásku Haven, které poškozená paměť brání, aby si pamatovala, že by vlastně vzhledem k tomu, k jaké straně sama náleží, do té postele lézt neměla. Ale erotické to tedy bylo fajně:-)

kackajh
kackajh
20.07.2017 4 z 5

Tato kniha mi přišla ze všech tří nejslabší, protože hrdina byl podivín, nemohla jsem mu nějak přijít na chuť, ale i přesto se mi moc líbila. Zachraňovali to zmínky o Breadonovi a Arianě.

miruska1
miruska1
08.06.2013 5 z 5

Druha časť pribehu o dračom kalichu. Pre mňa prva skusenosť s romantickymi knihamy. Kedže je aj napinava tak ma veľmi zaujala. Možem len doporučiť

Evaevelína
Evaevelína
20.12.2012 3 z 5

kniha je silná a chvílemi mě nebavila.Opět se setkáte s hrdiny z předchozí knihy /srdce lovce/

Shakespeare
Shakespeare
03.05.2012

láska si najde cestu, ale minulost nás vždy dožene...