koupit

Dračí doupě: Pravidla pro začátečníky

Autor: Michael Bronec

Ohodnoťte knihu:
Dračí doupě: Pravidla pro začátečníky

Před sebou máte základní pravidla Dračího Doupěte: nejstarší, nejrozšířenější a nejznámější hry na hrdiny v našich zemích. Tato hra je určena pro 2 – 12 hráčů ve věku 9 – 99 let. Nepotřebujete žádnou hrací desku; stačí vám jen vaše vlastní fantazie. V Dračím Doupěti se budeš vžívat do rolí postav z dá...celý obsah knihy

Před sebou máte základní pravidla Dračího Doupěte: nejstarší, nejrozšířenější a nejznámější hry na hrdiny v našich zemích. Tato hra je určena pro 2 – 12 hráčů ve věku 9 – 99 let. Nepotřebujete žádnou hrací desku; stačí vám jen vaše vlastní fantazie.
V Dračím Doupěti se budeš vžívat do rolí postav z dávných ság a pověstí. Spolu se svými přáteli se stanete udatnými reky a dobrodruhy, budete procházet cizími světy a prožívat neuvěřitelná dobrodružství.
Kdo nikdy v životě nehrál žádnou hru na hrdiny, nemůže to pochopit a nemůže tomu uvěřit. Zbývá jediná možnost: zkusit projít Dračím Doupětem a zažít vše na vlastní kůži. (méně textu)

http://img.databazeknih.cz/images_books/34_/34921/draci-doupe-pravidla-pro-zacatecniky-34921.jpg 3.910

Žánr:Sci-fi a fantasy - Ostatní
Rok vydání:1991, rok 1. vydání v ČR/SR: 1991 ...více
Štítky:Dračí doupě - hra, pro začátečníky

Komentáře

Nejprve se musíte přihlásit.
Boldrick 15.02.2014

Von je tu i dračák, ha :-) Začínal jsem na tom, ale nějak už to není ono. Snad bych mohl napsat proč, ale nechce se mi, tak jindy.

Psax 15.05.2013

Bylo mi dvanáct, fantasie pracovala na plné obrátky a já tenkrát tušil, že s Dračím doupětem strávím ještě mnoho a mnoho hodin, dnů, týdnů. ...)