Dračí doupě: Pravidla pro začátečníky

od: Michael Bronec

Dračí doupě: Pravidla pro začátečníky

Před sebou máte základní pravidla Dračího Doupěte: nejstarší, nejrozšířenější a nejznámější hry na hrdiny v našich zemích. Tato hra je určena pro 2 – 12 hráčů ve věku 9 – 99 let. Nepotřebujete žádnou hrací desku; stačí vám jen vaše vlastní fantazie. V Dračím Doupěti se budeš vžívat do rolí postav z dávných ság a pověs...celý obsah knihy

Před sebou máte základní pravidla Dračího Doupěte: nejstarší, nejrozšířenější a nejznámější hry na hrdiny v našich zemích. Tato hra je určena pro 2 – 12 hráčů ve věku 9 – 99 let. Nepotřebujete žádnou hrací desku; stačí vám jen vaše vlastní fantazie.
V Dračím Doupěti se budeš vžívat do rolí postav z dávných ság a pověstí. Spolu se svými přáteli se stanete udatnými reky a dobrodruhy, budete procházet cizími světy a prožívat neuvěřitelná dobrodružství.
Kdo nikdy v životě nehrál žádnou hru na hrdiny, nemůže to pochopit a nemůže tomu uvěřit. Zbývá jediná možnost: zkusit projít Dračím Doupětem a zažít vše na vlastní kůži. méně textu

http://img.databazeknih.cz/images_books/34_/34921/draci-doupe-draci-doupe-pravidla-pr-p7p-34921.jpg 4.521
Série: Dračí doupě (1.)
Žánr:Sci-fi a fantasy - Ostatní
Rok vydání: 1991, 1. vydání originálu: 1991 ...více
Štítky:česká fantasy, Dračí doupě - hra, gamebook, pro začátečníky, RPG - hry na hrdiny
Nahrávám...

Komentáře

Nejprve se musíte přihlásit.
Čtec06.08.2014

Ten věk hráčů 9-99 let je stanoven drobet úzkoprse. Hráli jsme DrD i s menšími dětmi a byly nadšené. A naše nejmladší Anička dodnes úpí, jak to bylo hrozné, že se musela jen dívat jak my starší hrajeme něco tak strašně lákavého. Tenkrát jí byly asi tři roky.
No a já pevně doufám, že budu Dračí doupě schopen hrát i po završení mého 99. roku...

Boldrick15.02.2014

Nakonec jsem se rozhodl zvýšit hodnocení. Je pravda, že DrD neí nijak dobré, ale pro začátečníky je vyhovující a nedá se tomu upřít nadšení autorů v té, pro české RPG, průkopnické době.

Psax15.05.2013

Bylo mi dvanáct, fantasie pracovala na plné obrátky a já tenkrát tušil, že s Dračím doupětem strávím ještě mnoho a mnoho hodin, dnů, týdnů. ...)