Dotek anděla

Dotek anděla https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3937/bmid_dotek-andela-Iu5-3937.png 4 341 56

Dívčí tajemství série

Tajuplný a napínavý příběh patnáctileté Amy. Nesmělá dívka se sama v sobě příliš nevyzná, má problémy s rodiči a nejraději by se před celým světem někam schovala. To však bohužel nejde. Jejím idolem je slavný zpěvák Matt M. Amy moc touží po jeho podpisu, ale z jejich osobního setkání je velmi zklamaná. Zjistí, že její idol je zhýčkaný sobec. Po řadě nešťastných náhod Matt způsobí těžkou autohavárii a upadne do kómatu. Aby se vrátil zpět do života, musí konat dobro, pomáhat jiným lidem a přestat myslet pouze na sebe. Jediný, kdo ho vidí, je Amy, neboť právě ona se ho dotkla jako poslední. Matt se jí pravidelně zjevuje v podobě anděla s černými křídly. Mohou Matt a Amy pomoci jeden druhému a navzájem se zachránit?... celý text

Liduka
Liduka
04.12.2023 3 z 5

(SPOILER) Byla to příjemná kniha a překvapilo mě i jaká těžká témata se tam řešila. Bohužel jsem se moc nedočkala romantiky. Až na konci a taky mi tam trochu chybělo, jak to vlastně bylo dál, jestli Matt Amy vyhledal nebo ne

Amalberga
Amalberga
10.07.2021 4 z 5

Jako puberťačka jsem četla hodně knížek od Breziny a většina se mi líbila. Byly čtivé a napínavé s dobrou romantickou zápletkou.

OvesaCZ
OvesaCZ
06.05.2021 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Asi nejvíce z této série. Krásně se četla a moc se těším na další knihu.

Vissena
Vissena
10.10.2019 2 z 5

z nostalgie čtená, abych si připomněla mladá léta, nicméně by mě zajímalo jak to vlastně všechno bylo s jejím původním andělem.. :/
jinak klasika pro teenage

SknihouVrukách
SknihouVrukách
25.03.2018 4 z 5

Prvá knižka, ktorú som od Breziny čítala. Dobrá zápletka, aj keď začiatok bol pomalý. Potom sa to rozbehlo a dobre sa kniha čítala. Myslela som si, že to skončí inak.

skautkapuding
skautkapuding
20.02.2018 5 z 5

Knihu jsem přečetla rychle, moc se mi líbila.

ChristineDaee
ChristineDaee
21.01.2018 4 z 5

Asi najkrajšia kniha od Brezinu. Kráska a Zviera v najčistejšom duchu. Aj keď tentoraz ide o anjela. A veľmi výstižný názov. Mala som pri čítaní 11 rokov a keď hodnotím z odstupu, nemôžem dať plný počet. Ale bola najlepšia. :D

Lily-fairy
Lily-fairy
18.12.2017 5 z 5

Krásný příběh! Za pár drobností bych dala 4,5 hvězdičky, ale to nejde, takže dávám 5

verca65
verca65
06.11.2017 3 z 5

Začatek mě zas moc nezaujal, ale myslím si že knihy od breziny tak začínají.

Hám
Hám
21.10.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, začátek mě moc nebavil, ale i přes to jsem jí četla dál. Teprve asi po jedné nebo druhé kapitole se to začínalo rozjíždět. Konec byl velmi dojemný, pro mě nejhezčí na konci bylo jak zpíval o anděli Amy. Knihu určitě doporučuji.

dancadragneel
dancadragneel
31.08.2017 4 z 5

Ze začátku mě kniha moc nenadchnula... Dívka, která mluví o ztrátě panenky? Říkala jsem si, že to asi nebude nic pro mě, ale i přesto jsem tomu dala šanci a po několika kapitolách jsem nelitovala. Dojemný příběh plný velmi zajímavých příběhů různých postav. Konec byl nadherný až dojemný a rozhodně zajímavý... Rozhodně knihu doporučuji :)

Vikos
Vikos
08.04.2017 5 z 5

Ten konec.. Zpívá o andělovi jménem Amy.. mě skoro rozbrečel. Opravdu krásná knížka od Breziny.

Natiška
Natiška
12.03.2017 5 z 5

Knížka byla nádherná,dojemná,napínavá a zajímavá.Byla to zatím nejhezčí knížka kterou jsem četla.Rozhodně doporučuji a těším se až si přečtu další dva vlastně tři díly.

MartinaSladkova
MartinaSladkova
07.02.2017 5 z 5

Brezina prošel mým dětsvím i pubertou a teď bude procházet mou dospělostí. Skvělý, romantický příběh. Z Dívčích tajemství ten nejlepší.

MotorkaN
MotorkaN
11.12.2016 3 z 5

Čteno už dávno, ale takový průměr.

MiaCooperová
MiaCooperová
27.08.2016

Nádherná kniha, její název zní nadpozemsky.:) Líbilo se mi, jak na konci psali : Zpívá o andělovi. Anděli jménem Amy..:)

Ria.
Ria.
17.08.2016 4 z 5

Jedna z nejlepších od Breziny, četla jsem ji už dávno, ale pořád si dobře pamatuju děj. :) Moc mě bavila.

SeverusSnape
SeverusSnape
17.05.2016 5 z 5

Krásná a dojemná kniha z pera Thomase Breziny

Andryy
Andryy
11.03.2016

Knížka úplně vymyšlená do posledního detailu. Ani bych nevěřila že tuto knihu napsal Thomas Brezina. Na 100% nej. knížka jeho kariéry i všech knížek co jsem kdy četla. (hezčí obal první vydaní) :D

alwa
alwa
04.03.2016 4 z 5

Moc hezká knížka, dojemný konec. Ze začátku jsem se do toho nějak nemohla dostat, ale později jsem se úplně zažrala. Milá kniha o tom, jak moc se člověk může změnit.