Dospelosť je mýtus

Dospelosť je mýtus https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311244/bmid_dospelost-je-mytus-OMC-311244.jpg 5 729 155

Dospělost je mýtus série

Připadáte si zhola výjimeční? Užíváte si navazování kontaktů důležitých pro vaši budoucí kariéru? Je pro vás dospělost vzrušující nová výzva, na kterou se cítíte zhola připraveni? Blah. Prosím, kliďte se mi z očí. Tahle kniha je pro ty ostatní z nás. Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o tom, že celý den zůstanou doma a budou se válet v pyžamu. A pro všechny, kdo přemýšlejí, kdy přesně vlastně ta dospělost začíná. Jinými slovy pro nás, kteří prožíváme hrůzy a trapnosti dnešního mladého života.... celý text

Literatura světová , Komiksy , Pro děti a mládež

Zbožňuju to! Jako bych četla sama o sobě :D

Ivet_V
Ivet_V
07.05.2023 3 z 5

Já nevím. Chtěla jsem jednohubka a to se mi splnilo, ale nepobavilo mě to tolik, jak by asi mělo. Kresby mi taky nepřišli tak skvělí. Upřímně nechápu, proč je tato série tak oblíbená.

Malíček
Malíček
27.01.2023 5 z 5

Velmi milý, vtipně podaný komiks. Našla jsem se v mnoha příbězích a celkové zpracování se mi hodně líbilo. Určitě můžu doporučit dál a v mojí knihovničce si svoje místečko Sarah Anderson zasloužila už Tesáky, takže je jasné, že i tuhle útlou publikaci mám doma.

Pumpkin
Pumpkin
12.12.2022 5 z 5

Komiksy jsem sledovala na fb, takže, když pak byla možnost koupit u nás knihu, navíc v originále, neváhala jsem ani minutu. český překlad nemám odvahu číst :-D
Na spoustě stránek jsem se našla a mně tohle prostě baví.

Ainyska
Ainyska
04.11.2022 4 z 5

V téhle knize se hlavně najdou introverti, takže za mě super. Extroverti to nejspíš moc nechápou, ale introverti zase nechápou extroverty, je to začarovaný kruh.

pakoshka
pakoshka
09.10.2022 3 z 5

Na prolistování dobrý, doma to mít nemusím. Asi jsem v menšině, ale nic extrémně milýho ani vtipnýho v tom nevidím. A to se taky miluju válet doma celej víkend v pyžamu!

Lka
Lka
10.06.2022 3 z 5

I když je kniha určená pro jinou věkovou kategorii, tak jsem se občas zasmála.

Štěpinambura
Štěpinambura
01.06.2022 5 z 5

Název + vtip = Sarah Andersen! Super!

Radějka
Radějka
31.05.2022 3 z 5

Trošku zklamání. Soudě podle vysokého hodnocení jsem čekala opravdu vtipný komiks, ale dokázala jsem se bohužel ztotožnit jen s pár situacemi. Zřejmě nic pro mě a další komiksy od autorky už nepotřebuji.

-markéta-
-markéta-
18.03.2022 4 z 5

Odpolední jednohubka.
Komiksy běžně nečtu, ale jednou za čas mezi mou komfortní čtecí zónou po něm sáhnu.
Vždy, když sahám po takovéto jednoduché literatuře, tak od ní nečekám nic přeborného, jen oddych. Kniha Dospělost je mýtus to naprosto splnila. Příjemné, odpočinkové čtení, u kterého jsem se místy zasmála, místy jsem si samozřejmě řekla, že trapné, ale to je v pořádku.
Musím se přiznat, že v dost situacích jsem se i já sama našla, až jsem si u toho musela zakroutit hlavou.
Kdybych knihu neměla ve čtečce, tak bych si jí pravděpodobně nekoupila, nemyslím si, že stojí za to jí mít v papírovém vydání, za mě škoda stromů, každopádně i tak zasloužené 4 hvězdičky.

rozaa
rozaa
06.03.2022 5 z 5

Knížka pobaví i toho, kdo má pubertu dávno za sebou, ne že ne. Mnohokrát jsem se nasmála, mnohokrát se v situaci našla. Možná to pro někoho bude až úlevné, že nejistota dřímá skoro v každém z nás.

Ivka14
Ivka14
23.12.2021 3 z 5

Připadá mi to, že je ta kniha napsaná o mě :D.
Ale je to i skvělý dárek. Knihu jsem dala babičce a mamce a milují to .

Kika28
Kika28
21.11.2021 4 z 5

Milý a krásný komiks, který nám ukazuje vtipně vykreslený život puberťačky, někdy bych řekla spíš introvertní puberťačky.
Musím uznat, že jsem z komiksu mile překvapená. Ty situace jsou vtipné a atmosféru skvěle doplňují lehké, ale krásné ilustrace. Textu v knížce není moc, což se není čemu divit když je to komiks, ale situace jsou krásně poznat i v těch ilustracích.
Musím říct, že v pár těch situacích jsem si řekla, že to jsem přesně já, což se mi na knížce taky líbilo.
Celkově komiks hodnotím kladně, ale ne plným počtem, protože je to komiks a nemůžu jej hodnotit jako klasickou knihu.
Doporučuji.

ElikaS
ElikaS
13.09.2021 3 z 5

No soudě dle hodnocení knížky budu v menšině, ale mě teda knížka úplně neuchvátila. Jako oddechovka dobrý. Vidět jednotlivé střípky někde na facebooku, tak se pobavím, v něčem se najdu, ale jako knížka mě to úplně neuchvátilo.

Snoopi
Snoopi
04.09.2021 5 z 5

Taková vtipná, zajímavá a nenáročná jednohubka. Cílené na mladší čtenáře, ale i tak jsem se skvěle bavila, myslím, že každý si tu najde to své. Chvílemi jsem se tak řehtala, až mi tekly slzy, a to se už dlouho nějaké knize nepovedlo :-) Ilustrace též povedené - a některé ženy mohou ocenit i praktický "formát do kabelky". Jednotlivé skeče zabírají maximálně stránku, mnohdy obsahují jen tři okénka - a přesto, nebo právě proto, jsou skvěle vypointované. Doporučuji jako prima oddechovku. Ovšem pozor, spíše pro dívky a ženy - mnohá témata mohou být mužům cizí a snad i odpudivá, například menstruace :-)

Norri
Norri
02.09.2021 3 z 5

Jmenuje se to sice ‘Dospělost je mýtus’, ale je to spíše pro mlaďochy a nesmělé studenty, kteří ještě nemají všechno u pr*ele a všechno hrozně řeší. Chlap po čtyřicítce pro tohle fakt není cílovka. Ale uznávám, že v několika situacích jsem se poznal a párkrát jsem se od srdce zasmál.

TeriLin1111
TeriLin1111
26.08.2021 4 z 5

Stejně super jako Tesáky. Možná o něco lepší protože ve většině scének se vidím. Vtipný a výstižný komiks :D

czeliza
czeliza
30.07.2021 4 z 5

Jednohubka, přečteno za chvilku. Co na to říct, v každém komiksu se člověk tak trochu najde a povzdechne si nad tím, že někdy by bylo jednodušší jít skolit nějakou mýtickou potvoru než se potýkat s dospělostí. Je to spíš 3,5*, ale co.

fajka
fajka
20.07.2021 4 z 5

Vtipný a kouzelný komiks, který až moc dobře vystihuje chování některých lidí. :)

Fortuna7
Fortuna7