Doktor chodí tiše

Doktor chodí tiše https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/2765/doktor-chodi-tise-2765.jpg 4 71 13

Hlavní hrdina románu dr. Harry Corbett jde navštívit do nemocnice svou manželku Evie, kterou druhý den čeká náročná operace. V posledních chvílích je Evie uzavřenější a mlčenlivější než dosud, poté je objevená mrtvá a její manžel se stává podezřelým číslo 1. Po soukromém pátrání zjišťuje Harry, že jeho manželka vedla dvojí život a znala mnohá nebezpečná tajemství. Poté vrah dostane další oběť, nejoblíbenějšího pacienta doktora Corbetta takovým způsobem, že Harry nabyde jistoty – vrah je medicínsky vzdělaný, je arogantní, inteligentní, schopný nepozorovaně se pohybovat v nemocnici. Musí to být prostě lékař. Corbett pátrá a odhaluje spiknutí, které ohrožuje každého pacienta ve městě.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Aktuell

Silent Treatment , 1995

sidonka
04.05.2023 3 z 5

Prvních 100 stran pro mě bylo utrpení, naprosto jsme se ztrácela a nechápala, pak se vše začalo propojovat a kniha ale dostala spád

Stanas513
11.04.2022 5 z 5

Poslední dobou si vybírám knihy s více než 300 stránkami, ale vůbec mi to nevadí... Palmera čtu ráda a jeho knihy mají spád, jsou napínavé i akční. Ač je kniha staršího vydání, moc se mi líbila.

Kontryhelka
09.01.2022 5 z 5

Romány pana Palmera jsou vynikající a pro milovníky tohoto žánru jsou tím pravým. Tento autor mně nikdy nezklamal a vždy jsem si jeho knihy s velkou chutí přečetla a občas se k ním s nostalgií vracím. Za mně paráda.

majík1
14.06.2020 4 z 5

Pěkná kniha jednu hvězdu ubírám za konec, jako kdyby autor nevěděl jak ukončit děj

Mayami
24.03.2019 3 z 5

Nie je to kniha, ktorá by mi nedala spať. Posledných sto strán bolo celkom napínavých a uvažovala som aj nad štyrmi hviezdičkami, ale ten koniec, kde sa už dialo asi všetko, čo vidíte v amerických akčných filmoch od prestreliek, cez únos, naháňačku na autách až po schovávačku v suteréne nemocnice, bol už prehnaný.

Kopretina
19.11.2018 3 z 5

Četla jsem s napětím, závěr mi přišel přehnaný.

TamaraKrejčí
16.07.2017 4 z 5

Mám ráda filmy, knihy z lékařského prostředí. Ale neměla jsem zatajený ani zrychlený dech od začátku do konce...

muchomurka
01.04.2017 3 z 5

První polovina knihy suprová, napínavá. Druhá polovina se mi neskutečně vlekla. Bylo to zbytečně natahované. Některé linie příběhu byly dost přitažené za vlasy (častokrát mi to nevadí, ale tady mi to nesedlo). Harry i Maura byli sympaťáci, ale to nestačilo. Také mě mrzelo, že autor některé věci nakousl a pak se jim nevěnoval, nebo to jen tak honem využil a nic. Navíc jsem doufala, že se Harrymu dostane zadistiučinění, že Sidonisovi a tomu detektivovi dokáže, že je nevinný.

MAXA71
25.03.2016 4 z 5

Výborná kniha. Zaujímavý a vystupnovany dej a skvelý záver.

TaLu
23.10.2015 5 z 5

Autora jsem objevila skrze tuto knihu a užasla jsem, že jsem si ho zatím nepovšimla. Tento thriller měl strhující děj, propracované zápletky. Přečetla jsem si i další knihy autora. Mohu doporučit.

keri.H
25.08.2015 5 z 5

Úžasná knížka, jen jsem to nestihla přečíst před dovolenou, takže jsem trochu ztratila nit, jak jsem to četla až po pár dnech. Myslí, že kdybych to četla v kuse bylo by to pro mě lepší. Ale příběh byl skvělý. :)

evafort
05.11.2014 5 z 5

Ufff zase jedna knížka, která mi nedovolila spát, protože bych nejraději četla na jeden zátah, napínavé to teda bylo, mám ráda Palmerovy thilery.

bobina58
03.07.2013

Naprosto skvělá kniha,napínavá až do konce,mám více knih od M.Palmera, jeho knihy mám ráda.