Dokonalá partie

Dokonalá partie https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140712/dokonala-partie-140712.jpg 4 113 17

Malory Family série

Julia má problém. Otec jí kdysi dohodl manželství se synem hraběte Manforda, jenže toho ona nikdy neměla ráda. A proto nemohla být šťastnější, když se rozneslo, že je nezvěstný. Nyní se chce vymanit z nechtěného svazku a sama si najít ženicha podle svých představ; zároveň se ujímá správy rodinného majetku, aby si na něj Manford přestal dělat zálusk. Touží si vyhlédnout budoucího manžela na maškarním plesu, pořádaném na počest její přítelkyně Georginy. A právě tam ji okouzlí tajemný, šarmantní Francouz.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Nenáročná romantikuš oddychovka.

Saraken
Saraken
08.10.2020 5 z 5

Tato knizka ma v mojej kniznick stale miesto ;) som velmi rada ze ju mam

mikika
mikika
27.01.2020 3 z 5

už jsem na dané téma četla lepší, ale napadlo mě, že sedí, co psali o Lindsay v nedávném nekrologu, že založila trend silných a nezávislých hrdinek, co jdou svému štěstí naproti - a to v téhle knize opravdu je...

cukrovka
cukrovka
04.07.2018 4 z 5

Pomalejší rozjezd, ale jinak klasická čtivá romantika.

Ivusak7
Ivusak7
11.09.2017 5 z 5

Příběh Richarda a Julie mě nadchnul, ze začátku mě to moc neoslovilo, ale po začtení skvělé. Líbilo se mi jak se už od mala nesnášeli a přitom v dospělosti je to k sobě přitahovalo jako dva magnety. Tomuto příběhu nic nechybělo, další skvělý příběh ze serie Malory family.

Doubravka1975
Doubravka1975
10.07.2017 5 z 5

Moje první kniha od spisovatelky. Začátek nezajímavý vůbec jsem se nemohla začíst, ale asi od 6 kapitoly jsem zase nemohla přestat. Moc pěkně napsaný romantický příběh a se šťastným koncem. Zkusím další díly o rodině Maloryových

dudunka
dudunka
11.02.2017 5 z 5

Další povedená kniha od Johannky! :)

Kaety
Kaety
27.09.2016

Dokonolá partie je pěkná kniha, chvíli mi trvalo než jsem se začetla, po odložení jsem ji přečetla na jeden zátah. Z této série, ale patří ke slabším knihám.

avalonek
avalonek
17.08.2016 4 z 5

Moc pěkné.Zatim všechny díly o rodině Maloryových byli moc pěkné.Samozřejmně některé lepší a jiné horší.Ale nejvíc mám ráda,když se objevují i postavy z jiných dílů.Taková hezká vzpominka na ně..

majík1
majík1
04.07.2016 5 z 5

Pěkná kniha oddychovka

mariva
mariva
13.10.2015 4 z 5

Nenáročná oddechovka pro sychravé podzimní večery.

havrmoni
havrmoni
15.01.2015 5 z 5

Líbí se mi celá série,některý díl víc jiný méně a tenhle dokonce moc. Netroufnu si říct,že byl nejlepší,ale byl trochu jiný než ostatní a dobře se četl.

BlueIvy
BlueIvy
02.09.2014 5 z 5

O čom to píšete, žienky? Toto bola konečne po dlhšej dobe zase stará dobrá Johannka. Po predošlej príšernej časti si u mňa napravila reputáciu. (Konečne!) sympatické postavy, zaujímavý nápad a čo je možno najdôležitejšie - uverila som im to ako sa ich vzťah zmenil a vyvíjal. Ani chvíľku som sa nenudila, stále sa niečo dialo a častokrát to "niečo" bolo dosť sexi :P
Skrátka, Rich a Jewels boli skvelí! Viac takých knižiek!
A nedá mi sa nevyjadriť aj... ehm, k Jamesovi. Podľa môjho názoru by si mal odskočiť na terapiu zvládania hnevu - veď ten chlap sústavne niekoho mláti! A keď už nikoho nemláti, tak si plánuje ako niekoho zmláti... Neviem, či si autorka (a asi aj viaceré čitateľky) myslí, že je to rajcovné a tak sa má správať pravý chlap. Kedyže sa takto správa môj chlap, tak naňho pošlem buď polišov alebo psychiatrov.

Denčaa
Denčaa
19.05.2014 3 z 5

Konečně dočteno! Sérii o Maloryových mám ráda, ale toto byly muka. Jako docela dobrý nápad na děj, jen kdyby se tak nevlekl. Čtení jsem několikrát přerušila, kvůli jiným knihám. Trošičku zklamání.

Evaevelína
Evaevelína
02.12.2013

si nemůžu pomoct, nemohla jsem se začíst.

miruska1
miruska1
25.08.2013 5 z 5

Kniha sa mi veľmi pačila ako nakoniec cela seria o rodine Maloryovcov. Par veci som si predstavovala inač ale nakoniec to skončilo dobre.

belia7
belia7
31.03.2013 3 z 5

Posledný diel o Maloryovcoch, aj keď sa Maloryovcoch dotýka len okrajovo. Určite z tejto série najslabšia kniha. Rozčuľuje ma Richard so svojím zaľúbením do Georginy. Knihy od Lindseyovej mám prečítané niekoľkokrát, ale túto sa nemôžem donútiť znova čítať.

romance historické romance

Johanna Lindsey