Dívka z 6E

Deanna Maddenová alias Jessica Reillyová je přitažlivá mladá žena, která si na živobytí vydělává poskytováním virtuálního sexu na internetovém livechatu. U klientů je oblíbená a na svou finanční situaci si díky lukrativní práci rozhodně nemůže stěžovat. Ale Deanna ve skutečnosti není tou rozvernou slečnou, za kterou ji její online známosti považují. Už tři roky se nikoho nedotkla, už tři roky neopustila svůj byt. Už tři roky volí dobrovolné uvěznění a minimální kontakt s vnějším světem, protože jen tak dokáže ovládat nutkání, se kterým se musela naučit žít. Nutkání zabíjet.

Temný erotický thriller začínající autorky, který čtenářům nabízí možnost nahlédnout do života i myšlenek ženy stižené zhoubnými vražednými touhami a současně poodhalit roušku obklopující výnosný a přesto mimo hranice branže téměř neznámý svět virtuálních erotických služeb, si získal mnoho příznivců po celém světě díky neotřelému ústřednímu tématu a čtivému stylu, jenž čtenáře vtáhne do děje a nepustí až do poslední stránky. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/22_/221013/girl-in-6e-divka-z-6e-dif-221013.jpg 3.9110

Deanna Maddenová (1.)

The Girl in 6E (2013)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Noxi

perpe2a

No vzhledem k faktu, že jsem ji koupila náhodně v LK, moc šancí jsem jí nedávala. O to více mě mile příběh překvapil. Doporučuji ke čtení, milá kniha.

zbožňuju_knihy

Nic jsem od toho neočekávala a byla jsem příjemně překvapená.

Sarka.Palka

Kniha mě poněkud zklamala. Nechala jsem se zlákat komentáři booktuberů, ale vlastně to byla celkem nuda. Ta první část, která popisuje livechaty, nebyla nijak šokantní. A ta druhá část, která se děla mimo čtyři stěny, byla zas plochá, jen jsem tak listovala, četla každou desátou větu a stačilo to, abych se dokousala ke konci. Konečně. Vlastně ani ta její vůle zabíjet nebyla věrohodná, jak tu už někdo psal. Prostě jsem jí to nevěřila. A ještě ten závěr. Pcháá, prostě ve výsledku taková romanťárna.

maygirl

Příjemná knížka na víkend, s originálním námětem. Popis hrdinky, jejích myšlenek, historie a současného života byl velmi zajímavý, nicméně zápletka mi připadala trochu naivní :-) Doporučila bych a ráda bych si přečetla i pokračování.

emve

Popravdě, musela jsem se donutit ji dočíst, protože kamarádka chtěla znát můj názor. Ještě, že jsem to ale udělala, protože konec knihu trochu zachránil. Neotřelý námět, velmi poutavě napsaný, zajímavá zápletka, ale něco tomu chybělo, hrdince jsem věřila možná každé druhé slovo,.. dokážu si ale knihu dost dobře představit jako předlohu pro docela úspěšný Béčkový film. ;)

Mátová
15.12.2016

Knihu jsem si užila, je zatraceně dobře napsaná, dobře vystavěná, postavy jsou živé, vše je vysvětleno. Pro mě napínavá a zajímavý oddychovka, která mi dala to co jsem chtěla, jen na konci jsem musela trochu přimhouřit oko, tam bych uvítala ještě nějaké doplňující vysvětlení. Neměla jsem problém hlavní postavě věřit její úchylku, přeci jen svět psychických a psychotických poruch je velmi rozmanitý a jsem ráda, že autorka nesáhla po otřepaném klišé jménem schizofrenie a stejně tak neudělala z Deanny všemocnou Xenu.
Ovšem nedoporučuji čtenářům, kterým vadí explicitní popisy erotiky a vulgarity. Mě to ale nevadilo, naopak, bylo to nadávkováno tak, že to sedlo kam to patřilo. Rozhodně to ale není kniha jen o sexu, naopak.

sandra292
16.10.2016

Kniha se mi libila od zacatku az do konce.Byla tak trochu z jineho soudku ale cetlo se to dobre konec pravda stezi uveritelny ale libilo se mi to

LucieAlexandra
13.10.2016

Knihu jsem si koupila omylem, nepřečetla jsem si pořádně o čem je... Když jsem to zjistila, nechtěla jsem ji otevírat a i přes nutkání ji zkraje zavřít jsem ji dočetla a musím uznat, že jsem už narazila na horší

makyna03
10.07.2016

Od této autorky jsem přečetla obě knihy co doposud vyšli, obě skvělé, přesto byli ČERNÉ LŽI o fous lepší
Nenacházím nic za co bych * ubrala, proto max. počet
Autorku jsem si přidala do oblíbených a jsem velmi zvědavá na její další díla

FreshPatty
17.06.2016

Ze začátku jsem měla ke knize velmi rozporuplné pocity. Dočetla jsem ji už před týdnem, ale nechala ji chvilku uležet, než vůbec napíšu komentář. Za mne ano, doporučuji. Je to sice úplně něco jiného, ale v polovině mne příběh chytl natolik, že jsem knihu četla v každé volné minutě. Určitě stojí za přečtení. Víc prozrazovat nebudu. :))

janesy
28.05.2016

Prvních cca 150 stran jsem váhala, zda oproti svým zásadám knihu odložím nedočtenou...nakonec přece jen byl děj docela zajímavý. Podruhé ji však nevyhledám.

M1ra
16.05.2016

Pro mě nezvyk a ze začátku až moc sexuální na mě :D ale později velmi napínavá kniha plna zajímavosti. Hlavni hrdinka je velmi sympatická mladá žena a konec taky povedeny.

Janičta
25.04.2016

Kniha má zajímavý námět... to bez debat :)
Pro někoho to může být trochu psycho. Já jsem si asi ve čtvrtce říkala, jestli to autorka trochu nepřepískla s těmi temnými choutkami hlavní hrdinky, ale přesto jsem se rychle dostala a knihu si až překvapivě užila.
Je jiná než ostatní erotické romány, podle mě určitě vybočuje z poměrně jednotvárné řady...

a2jana
26.02.2016

Mě knížka hodně bavila, dobře se četla, zajímavý námět

Askarinka
25.02.2016

Tak já nevím, příběh se mi celkem líbil, je to takové oddechové čtení, nic moc extra vážného, tak do poloviny... Potom se ale něco zlomí a konečně přijde čas na tu napínavější část. Není to nějaký extra super literární počin, ale knížku jsem si přečetla ráda... Hezky mi zpříjemnila cesty do a z práce, i když občas nějaký literární nenechavec vedle mě valil oči co že se to tam píše:-D

Zdenka1978
25.01.2016odpad!

Po knize jsem šáhla především, že se mi hodila do výzvy :) i ten námět vypadal zajímavě.
Po 20 stránkách jsem nebyla schopná pokračovat...vždycky dávám knize aspoň 40-50 stránek šanci. Ale toto...a to nejsem žádný puritán.
I když jsem si teď přečetla předešlé komentáře a nahlodaly mě, zda to ještě nezkusit...ne, raději si najdu jiné číslo v názvu knihy :)

Helena Lacková
17.01.2016

Tato kniha mě velmi překvapila a hrdinku velmi obdivuji. Přiznala sama sobě jaký má problém, a že je lidem nebezpečná, dokázala najít práci, která nikomu neubližuje, ba naopak a zajistila si potřebné k životu způsobem,který neobtěžuje

suezie
13.11.2015

Ze začátku jsem hlavní hrdince nevěřila ani slovo... Ta její posedlost vražděním mi přišla absolutně nereálná a uhozená. Prostě holka, která se snaží být něčím zajímavá. Chvílemi jsem měla chuť knihu odložit. Postupem času mě však příběh zaujal a rozhodně jsem se nemusela do čtení nutit...

Lenka.Vílka
03.10.2015

Tahle kniha rozhodně není pro nedočkavce. Tahle kniha je pro trpělivé předplatitele. Než se dostaneme k jádru, "Jessica" nás provede svými seancemi, což nebylo špatné, protože je to dobře napsané. Rozhodně jsem nečekala, že mě to bude bavit, protože k té druhé části žánru (thriller) se děj prokousaval hodně dlouho, ale z mé strany nakonec OK. Jenom jsem ze začátku "Jessice" nežrala ty její vražedné pocity. Nevěřila jsem jim. Až do té interakce s Jeremym. Potom se to zlomilo a já té holce věřila každé slovo a zbytek jízdy jsem si maximálně užila (proto mě konec po její emoční stránce trochu překvapil). Místy jsem se neskutečně brutálně smála. Překvapivě bych se nebránila tomu knihu přečíst znovu.

Andrée
22.08.2015

Hříšná, nemravná a neposlušná, ale má skolny na čtenáře silně zapůsobit.

Kniha je velice čtivá. Děj je napínavý, rozjezd hodně erotický (vše důkladně popsáno) a konec je trochu předvídatelný, možná až zbytečně jednoduchý.
Hlavní hrdinka mi nebyla příliš sympatická, těžko jí uvěřit všechno to zlo, ale kdo ví, co se komu hlavou honí. Dávám 3*, protože jsem nakonec byla ráda, že jsem konečně knihu dočetla.

hlina
19.04.2015

Nejdřív jsem si říkala: proč to vlastně čtu? Ale pak mě to najednou strhlo a já četla. Jen jsem měla problém uvěřit hlavní hrdince to zlo v ní.

Kortexo
18.04.2015

Zajimavá myšlenka, která se naprosto ztrácí v tuctovém ději.To ovšem neznamená, že další díly nemohou fungovat...

Petra28
28.03.2015

Tak po třiceti stranách bych tedy neřekla, že dám plný počet. Ale je to tak. Dobře jsem se bavila.

Katschka
17.03.2015

Nějak mi celou dobu dělalo problém Deanně/Jessice tu její temnou stránku uvěřit. Nápad celkem ujde, kniha je psaná dobře, čte se taky dobře, ale něco mi tam prostě nesedělo tak, jak jsem čekala. Tři plus.

MartinaF
21.02.2015

Po velmi dlouhé kniha, kterou jsem četla bez dechu. Napínavá, trochu erotická, o něco více brutální. Doporučuji přečíst.

CraWer
24.01.2015

Naprosto skvělá kniha, od začátku to byl nářez.
Je skvěle přeložená, má skvělé postavy, děj je napínavý a já knihu přečetl za jeden den.
Co mi vadilo byl konec. Pro tak dokonalou věc, bych zvolil akčnější a morbidnější závěr.

85%

Vweru
17.01.2015

„Naděje se může snadno stát tou uvolněnou nitkou, která rozpárá matérii lidské příčetnosti.“

S erotickou literaturou nemám moc zkušeností, nikdy mě 50 odstínů šedi či něco podobného věru nelákalo. Ale když jsem v knihkupectví, ve kterém jsem byla nakupovat knihy k Vánocům pro mou rodinu, uviděla Dívku jednoduše jsem ji musela mít. Ten přebal! Ta anotace! Zkrátka úžasné!

Děj měl rychlý spád a Jessica byla vykreslená do nejmenších detailů a přesto podivně tajemná. Střídaní kapitol a pohled postav mě taktéž zaujal.

Takže knihu za perfektní postavy, děj a zkrátka její nekonvenčnost hodnotím jako výbornou! Ani ne tak kvůli brilantně popsanému byznysu (pokud se to tak dá nazvat), ale spíš pro tu druhou část - pokušení.

Morsie
06.11.2014

Nevěřila bych, že to někdy řeknu, ale ne každá erotická literatura je kravina. Vlastně naopak, co se týká Dívky, tak můžu pět jen samou ódu. Ale to bude asi tím, že on je to v prvé řadě vynikající thriller.
No páni, tenhle Dexter v ženském mě vážně dostal! Otáčela jsem stránku za stránkou a nemohla jsem přestat - dokud jsem knížku nedočetla.

Nicméně musím autorku pochválit nejen za úžasnou hlavní postavu, ale za taky perfektně zvládnuté prostředí tohohle specifického byznysu. Tedy, ne snad že bych měla zkušenosti s prodáváním virtuálního sexu, ale no - zní to věrohodně.

Dívka z 6E si mě získala tím svým zvláštním espritem - tím cosi, co ji dělá výjimečnou.

sex erotika

Alessandra Torre