Devátý soud

Devátý soud https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62897/devaty-osud-62897.jpg 4 133 31

V garážích nákupního centra dojde ke střelbě a za oběť jí padne mladá žena se svým dítětem. Protože neexistují svědci, může Lindsay Boxerová pracovat jen se vzkazem napsaným červenou rtěnkou na přední sklo auta. Další vražda na sebe nedá dlouho čekat, a než Lindsay najde spojitost mezi oběma případy, přinutí ji vrah, aby dala život v sázku.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

The 9th Judgmenth , 2010

de6978
29.08.2023 5 z 5

Kniha samá vražda ala Chris Carter. Dobře se čte, každá kapitola má cca 2 strany, takže čtení rychle ubíhá.

Lupička drahých šperků Sarah, nenávistný manžel, který zabíjí ženy a děti. Dítě s přezdívkou Smrdutá bomba, komisařka Lindsay Boxerová a vrah, který píše vzkazy rtěnkou.

IvcaIva
19.04.2023 4 z 5

Nenáročné čtení do MHD. Ale nijak zvlášť mě děj ani nenapínal, ani nezaujal.

konicekbily
28.09.2022 4 z 5

Zajímavá zápletka, dvojitý případ, dobře popisované napínavé scény, ale také spousta dialogů z červené knihovny. Hezky poskládané formou krátkých kapitol - a je to pěkné relaxační čtení do metra či jiného prostředku veřejné dopravy.

cukrovka
21.08.2021 4 z 5

Lindsay opět řeší několik případů najednou. Zápletka je zajímavá a rozuzlení také. Krátké kapitoly přispívají ke čtivosti.

EvaShamanka
04.03.2021 5 z 5

I další díl byl napínavý a dobře se četl.

AlenaF
01.01.2021 5 z 5

Napínavá , bezvadná oddechovka.

moudivlacek
29.04.2020 4 z 5

Další povedený případ Linds a jejích kolegů i přítelkyň. Je velice smutné, proč vlastně vrah zabíjel, přesto ho nedokážu omluvit. Co se týče krádeží, tak to je smutné ještě víc. V prvním případě hraje prim pomsta na nevinných a na druhé straně zas snaha utéci před násilím.

Jana92
12.03.2020 5 z 5

Opet velmi zdarila knizka,cetla se jednim dechem,nemohla jsem se odtrhnout.Spokojenost i hlavne diky kratkym kapitolam,nevim cim toje,ale knizka se mi tak cte lip :)

nai.ivka
12.12.2019 2 z 5

Jsou i horší knihy, ale víc případů a ještě k tomu popisy hrátek ... kříženec červené knihovny s detektivkou a co bude příště, co do toho přihodí ... když už jsem si je pořídila, tak si je přečtu.

Pauline23
16.11.2019 4 z 5

Kniha se čte dobře díky krátkým kapitolám. Dětí mě bylo líto. Posahanec. Je to oddychové čtení. Na relax dobrý.

Merlinit
31.05.2019 4 z 5

Je to čtivé, má to švih, má to spád... prima oddychová detektivka.

Eva514
26.04.2019

Moc mě nebaví víc dějů v knize. Je to oddechové čtení, neurazí,ale rozhodně ani nenadchne. Od krimi čekám rozhodně víc. V jeho knihách hlavní vyšetřovatelka pořád jen tápe. Ty románky taky knize nepřidávají zrovna na kvalitě......

Havrnka
08.04.2019 4 z 5

Kniha se četla dobře. Krátké kapitoly, které stupňovaly děj. Jsem milovnicí detektivního žánru, tak jistě ještě sáhnu po knize od tohoto autora.

Janina05
03.01.2019 4 z 5

Tento autor patří mezi mé nejoblíbenější. Líbí se mi jeho styl psaní,kratší kapitoly ...knihu mohu doporučit.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

March
14.10.2017 5 z 5

Opět autor nezklamal. Skvělá zápletka, výborné rozuzlení. Doporučuji a vrhám se na desátý díl.

vamp
30.04.2017 4 z 5

Opět konec jako od žáka 5 třídy

Pavlusa007
04.02.2017 5 z 5

Z Pattersonových knih se mi zatím líbila nejvíc.

ivoiro
04.10.2016 5 z 5

Zdařilé dílo. Četlo se to jedna radost.

koki.veru
07.03.2016 5 z 5

Opět nádherná detektivka od tohoto spisovatele, další skvělý díl o Lindsay. Obzvlášť závěr knihy byl velmi napínavý a otevřený konec mě navnadil na další díl. Velmi mě u této série baví krátké kapitoly, což pouze zvyšuje napětí a čtenář musí číst dál a dál.

Autoři knihy

James Patterson