Detox šatníku

Detox šatníku https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222191/bmid_detox-satniku-Avt-222191.jpg 3 19 9

Podle systému feng-šuej platí, že uklidíš-li si v bytě, je to jako by sis uklidil sám v sobě. A přesně to je ten důvod, proč se věnovat reorganizaci svých šuplíků. Vždyť rovnáním a zpřehledňováním svých skříní rovnáme a zpřehledňujeme i svůj život. Umění organizace šatníku je základ pro spokojený život a nalezení vlastního stylu. Publikace známé české vizážistky a stylistky Petry Šestákové vás provede bezbolestně všemi fázemi. Poradí vám, jak si udělat čistku ve skříni, dodá vám odvahu ke zbavení se věcí, které už dávno nenosíte, a tím i získáte radost z každodenní volby oblečení. Čeho se tedy bojíte? Vždyť stačí udělat první krok…... celý text

sporran
16.02.2024 3 z 5

Rychlý vhled do organizace šatníku. Spíš asi pro toho, kdo s organizací začíná. Já už většinu věcí mám. Návodné, mnoho názorných věcí.

ladyfromskye
01.05.2023 4 z 5

Spokojenost. Rady v knížce jsou jasné a stručné. Dělané přesně na míru těm, kteří nemají moc času a moc vůle. Jsem přesvědčená o tom, že může spoustě lidem, ale zejména ženám, pomoci.

Ma_Szcz
22.08.2018 5 z 5

Útlá, jednoduchá, praktická kniha. Přečtená ,,jedním dechem". Praktická kniha, která pomůže zorganizovat šatník.

Maria22
29.01.2018 5 z 5

Šikovná, praktická kniha. Autorka je naše přední uznávaná stylistka. Kdo má rád borčus v oblečení, knížku nepotřebuje. Kdo chce v tom borčusu systém, doporučuju přečíst. Kdo chce mít konečně pořádek a přehled, a neví jak na to, je tato knížka vítaným pomocníkem.

ikul
10.03.2016 4 z 5

Útlá knížka, jednoduše sestavená, zábavná a inspirující. Provedla jsem detox a jsem spokojená. Mám totiž najednou stále uklizeno v šatníku. Dobrý nápad od autorky.

Terezk-a
11.12.2015 3 z 5

Jednoduchá
Stručná
Zajímavé (avšak všeobecně známé) tipy

Jsem ráda, že se mi knížka dostala do ruky. Přečetla jsem si jí a inspirovala se.

babyboar
02.12.2015 2 z 5

Autorku si představuju jako totální blonďatou Barbínu. Jazyková stránka příšernost, přínost knihy 30 %. Rady typu kupte si svetr za tři litry a na nákupy a úklid skříně si pozvětě mě, specialistu za dva tácy na hodinu, fakt se to vyplatí, mě tedy nepřesvědčily. Krom Módního pekla doporučuje i Mimibazar. Nu, vydělat peníze se dají různě.

katynais
08.11.2015 5 z 5

Pro me uzitecna knizka, inspirovala me a pomohla s uklidem a organizaci, jen jedna vec me zarazila. Autorka doporucuje pro inspiraci jak kombinovat obleceni stranky www. Modnipeklo.cz, tak doufam, ze to byl preklep:)

LadyCotton
08.08.2015 2 z 5

259kč za tento sešítek mi přijde docela dost peněz, jelikož ho máte prolistovaný a přečtený během 20ti maximálně 30ti minut. Nehledě na to, že se prakticky nic moc nového nedozvíte- je to jako kdybyste četla nějaký ženský časopis - spousty "reklamních" fotek, málo textu který je psán velkým písmem a rádoby užitečných fíglů (kabelky ve skříni skladujte jako matrošky - do velké kabelky nastrkejte, menší, do té ještě menší... nebo že stříbrné šperky můžete "vyleštit" zubní pastou apod.)

domácnost úklid životní styl

2020  80%Teena aneb Skutečný průvodce pro holky