Dívka z Atlantidy

Dívka z Atlantidy https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20861/bmid_divka-z-atlantidy-V9S-20861.jpg 4 70 8

Děti kapitána Nema série

Děti kapitána Nema – Mike a jeho přátelé Ben, Chris, André a Juan – podnikají první samostatnou plavbu na Nautilu. Podivuhodné světlo vycházející z hlubin Atlantiku je přiměje ponořit se až na mořské dno, kde se před nimi objeví zářící kovová kopule. V ní leží spící dívka střežená černým kocourem. Kdo je tajemná neznámá? Je to snad obyvatelka dávné, bájemi opředené Atlantidy? Mike a jeho přátelé však nejsou jediní, kdo chtějí tuto záhadu rozluštit. Kapitán Winterfeld, s nímž museli bojovat o Mikovo dědictví, ponorku Nautilus, usiluje dál o vládu nad světem, a proto se chce zmocnit i neznámé dívky a jejího tajemství. Posádka Nautilu svádí krutý boj s kapitánem Winterfeldem o dívku z Atlantidy a poselství dávné civilizace.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Amulet

Das Mädchen von Atlantis , 1994

verunb
29.12.2021 5 z 5

Tuto knihu jsem četla jako dítě a teď se k ní vrátila. Jelikož je to v dobách internetu, což za mého dětství nebylo, tak jsem dokonce zjistila, že se jedná o druhý díl několika dílové série, takže si ji hodláme přečíst celou :)

pavlina6482
18.01.2020 5 z 5

Super :)

elzary
17.02.2019 5 z 5

První kniha, kterou jsem ze série četla, už jen kvůli nádherným ilustracím se do ní člověk musel zamilovat. Ukecaný kocour tomu pak dodává korunu.

Aggie.
09.01.2016 5 z 5

Tyhle knížky mají něco do sebe.

adelinka
19.04.2015 3 z 5

tak je to kniha pre mladšie ročníky, tak preto hodnotím len tromi hviezdičkami. inak sa čítala fajn. zo začiatku mi prišla o ničom, potom to už naberalo nejaké to napätie, pre deti dobré....

Market = )
09.06.2014 4 z 5

Četla jsem to cca před 12 lety, ale tahle série mě fakt bavila :-)

anibeni
26.11.2013 5 z 5

Hodně dobrodružná a napínavá knížka, nic jsem od ní nečekala, ale překvapila mne velmi.. Těším se na další díly..

Posli
09.04.2013 4 z 5

Asi to je nejlepší kniha z celé série. Nejlepší moment byl, kdy Serena rozpoutala opravdové peklo. A strašně jsem si v tomto díle oblíbila kocoura Astarotha

Atlantida

Wolfgang Hohlbein