Deset slov o víře

Deset slov o víře https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62277/deset-slov-o-vire-62277.jpg 4 12 4

Populární autor příběhů pro duši rozebírá v deseti kapitolách důvody, proč má smysl být křesťanem. Na příkladech textů z Písma, ze slavných autorů i z příběhů všedního dne ukazuje smysluplnost volby člověka pro křesťanství a víru. Přijetí křesťanství (poselství Krista a církve) chápe jako obdarování pro každého člověka, který ve svém životě touží po nalezení společenství, přístřeší pro svou duši (M. Zulehner), vertikální rozměr své existence i přesah, který směřuje za tento pozemský život. Známý salesiánský kněz Bruno Ferrero je autorem mnoha narativních spirituálních knih „pro potěchu duše“.... celý text

Duchovní literatura , Náboženství

Vydáno: , Portál

Dieci buoni motivi per essere cristiani (e cattolici) , 2009

Netopyr07
Netopyr07
15.02.2021 3 z 5

Mám za to, že jednodušší Ferrerovy knihy povídek mám daleko raději... Kniha by byla použitelná pro duchovní cvičení a myslím, že ke spokojenosti účastníků.. Ale tak nějak... se radši budu držet jen těch povídek :-)))

barbarera
barbarera
15.05.2018 5 z 5

Odborně a přitom zajímavě napsané....

hetty64
hetty64
01.04.2016 5 z 5

Zajímavé příběhy a náměty na přemýšlení.

Shardlake
Shardlake
16.08.2012

Je to kniha s krátkými myšlenkami a příběhy, kdy část textu vždy vychází z Písma svatého. Je to kniha vhodná pro každého, kdo si chce "osvěžit" důvod, proč být křesťanem.