Příběhy z neslavnýho života

Příběhy z neslavnýho života

Nestačí, že Nikki J. Maxwellová má otce, který se živí hubením brouků. Ještě se kvůli tomu dostane do prestižní soukromé školy, kam moc nezapadá. Z pohledu její zapřisáhlé nepřítelkyně MacKenzie, dokonalé dívky, která má vše, co je třeba, je Nikki prostě „mimoňka“. A toto je její deník. Zachycující příhody každodenního života, například jak si chtěla z naslouchátka vyrobit luxusní hands-free, jak se snažila sbalit nejhezčího kluka a co zažívala se svými novými kamarádkami, Chloe a Zoey. Doplněno výstižnými ilustracemi.
První vydání. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/75_/75243/denik-mimonky-denik-mimonky-MC7-75243.jpg 4.3115

Deník mimoňky (1.)

The Dork Diaries 1: Tales from a not-so-Fabulous life (2009)

Pro děti a mládež
Vydáno:, Mladá fronta
Více informací...

Bettybook

Miluju tuhle sérii!!!!

ivca3710

Fakt bezva kniha. Kdyby tam nebylo tolik mezer, tak by kniha mela tak 100 stran :D. Pred par lety jsem ji cetla a nic moc, ale ted se mi strasne libila a tesim se na dalsi dily.

Morčička
26.12.2016

Moc se mi nelíbila ale obrázky jsou opravdu dobré, a občas jsem se i zasmála.

marta14
04.08.2016

Tuto knihu jsem sice přečetla za pár hodin,ale takové knihy mě moc nebaví.

Paixan
04.07.2016

Něco jako Deník malého poseroutky v holčičí verzi.Velice rychle se čte a ty obrázky jsou fakt mimózní. Je to jedna z mých oblíbených knih a autorka taky)). Krom toho jsem konečně našla něco, co není v žánru fantazie, sci-fi, detektiv, horor atd. Konečně jsem našla něco reálného z života obyčejné dívky. Je to fakt super kniha (hlavně pro menší čtenáře).Všem holkám ne světě doporučuju.

I_love_books
22.04.2016

Velice dobrá kniha, pocity Nikki byly opravdu reálné a párkrát jsem se u nich zasmála. Velmi ráda si přečtu další díly, které budou zřejmě také tak zábavné.
Kniha se čte lehce, navíc jsem se od ní "nemohla odtrhnout".
Taková dívčí verze Deníku malého poseroutky.
Asi nejčastější větou v knize bylo: "Ale to jsem si řekla jen v duchu, takže mě nikdo jiný neslyšel.", což docela sedí, protože lidé si mnohdy myslí něco úplně jiného, než říkají.
Knize dávám pět hvězdiček, jako zábavné deníčkové knize určené především pro náctileté dívky, jí není co vytknout.

Kokoska
16.04.2016

Boží kniha , měla jsem ji přečtenou asi za 4 dny.

Wilhelminawill
20.03.2016

Asi by se mi četla o něco líp, kdybych byla o trošičku mladší, ale jinak pěkná vtipná knížka. Nevím, jestli bych ji srovnávala s Malým poseroutkou, toho si přečtou jak kluci tak holky, kdežto Mimoňka je spíš pro holky...

danulika10
26.01.2016

četla jsem ji a rozhodně přečtu i další díly

nikikostadinova
05.12.2015

Velice milá čtivá kniha. Nikki je sympatická hrdinka..mě podobná jménem i chováním :-)

InFinito
04.12.2015

Normálně knížky stylu "deník pro holčičky" nečtu, ale tato série se stala vyjímkou. Beru to jako odpočinkové čtení. Jsem +- stejně stará jako Nikki a tak si většinou dokážu živě představit, jak se ty samé okamžiky stávají mně. Postavy jsou celkem sympantické, tedy až na MacKenzie, kterou nemůžu vystát, ale tak to má být.
Shodla jsem se v tomto názoru i se stejně starými kamarádkami.
Když to shrnu, je to lehké čtení, které se líbí mladším i starším dětem, 5 hvězd je jasných:)

Teribookoholik
15.10.2015

Moc se mi tatto série líbila.. Za mne plný počet hvězd :-)

agatha2
27.09.2015

Rozhodně nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale jelikož mám dcerku, která za chvíli do oné cílové skupiny doroste, byla jsem na ni zvědavá a mohu říci, ano, klidně ji své dceři, až přijde čas, doporučím.....je to pěkné, milé, praštěné, zábavné, pěkně ilustrované...ráda si občas přečtu něco ze současné tvorby pro náctileté a tuto sérii řadím mezi ty povedenější počiny.....Nikki je strašně fajn holka a Mackenzie je fakt pěkná potvora

rohoska
04.08.2015

je to úžasná kniha už jsem všechny díly přečetla!!!

stetty
27.06.2015

Na teto knize jsem vyrostla. Nejvíce se mi líbí jak Niki popisuje každý svůj den. ;-)

natyk
07.06.2015

Kniha Deník mimoňky od spisovatelky Rachel Renée Russell se mi moc líbila,protože velmi poutavě vypráví o každodenních radostech i starostech třináctileté Nikki, která se seznamuje s novou školou a s novými přateli. Prožívá první lásku, o kterou musí bojovat se svojí rivalkou McKenzie.
Určitě doporučuji si předčíst tuto knihu, autorka má velký smysl pro humor a vše je doplněno vtipnými obrázky. :D

aslana
21.03.2015

je to suprová kniha ale mě překvapilo to že chtěla an jinou školu kvůli jedné holce

aslana
21.03.2015

mafer12
07.01.2015

Na krožku ve škole kniha vypadla z lavice a já začala číst. Musela jsem se od prvních stránek smát, protože Nikki má pravdu. Tak se těším, že si jí koupím ;-)

Balaton123
03.01.2015

Když jsem tuto knihu dostala poprvé do rukou byli mi sympatické obrázky.Ale když jsem ji začala číst byla mi sympatická ještě víc!:)Rozhodně skvělá kniha od které neodtrhnete oči minimálně hodinu!!!
Doporučuji!:))

Roselunda 1928
23.07.2014

Kdybych měla Brandona ve třídě, tak bych se do něj bez problémů zamilovala. Je super:) Nikki mi je sympatická, Deník mimoňky je super, co bych měla vytknout? Až se mi do ruky dostane další díl, nejspíš mě přepadne SHD!!! :D
A musím moc děkovat Pánu za moji hodnou sedmiletou setřičku, i když mě někdy (teda, hodně často :)) ehm...štve.:)

Clare11
22.06.2014

Velice pěkná knížka.

Marisa
23.02.2014

Nádhera. Pobavila mě :)

Terezk-a
11.06.2013

Kniha je něco jako deník malého poseroutky, ale až na to že kniha je o holce a né o klukovi. Je štivá, psaná jako deník a polovina knihy jsou obrázky ! :-) Pořád něčím zajímavá. Bude se číst pěkně menším cca. 12 let :)

catrinedemew
03.04.2013

tato kniha jse mi velmi libyla

kleria
25.02.2013

Pěkně napsaná knížka, ale pro mě to asi už moc není :D.

Katka.Venus
11.01.2013

tato kniha se mi velmi líbila

natkavit
06.03.2012

Velmi pěkně napsaná kniha. Autorka vtipně zapisuje myšlenky a pocity Niky, která je ve společnosti nepovšimnuta. Moc se mi kniha líbí.