Příběhy nešťastný lásky

Příběhy nešťastný lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225282/bmid_denik-mimonky-6-pribehy-nestastny-l-225282.jpg 4 156 28

Školní valentýnský ples – vůbec nejdůležitější společenská událost celého roku – se kvapem blíží a Nikki by na něj hrozně ráda vyrazila se svým idolem Brandonem. Jenže co když ji odmítne? A to ještě zdaleka není ten nejhorší možný scénář, protože… co jestli tam Brandon ve skutečnosti touží jít s MacKenzie?!! Láska je zkrátka pekelně zapeklitá věc a vypadá to, že se zlomené srdce nevyhne ani největší mimoňce ve škole. Dočká se Nikki nakonec svého pohádkového happy endu?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a Not-So-Happy Heartbreaker , 2013

nakavusterezou
08.12.2023 5 z 5

Díl plný lásky, to se mi líbilo:)
Madam Bri-Bri byla skvělá :D doufám, že bude i v dalších dílech

k_veri
24.11.2022

Už nejspíš od 10 let jsem začala číst tuhle sérii a moc se mi líbila i z odstupem času, ted' mi je 15 a musím podotknout že tenhle díl byl vážně můj nejvíce oblíbený. Určitě doporučuji mladším čtenářkám tak věkově 12-14 let :)

Štěpinambura
03.06.2021 5 z 5

Sice mi chvíly mi trvalo než jsem si zvykla na styl psaní paní Russellové. Knihu jsem přečtla jedním dechem a byla prostě báječná.

Knihomolka506
17.09.2020 5 z 5

Po pár stranách si říkám.. to už jsem přece četla a vím o čem to je :DD
Pěkný vtipný příběh ve formě deníku jedné obyčejné holky Nikki a světa kolem ní. Pro teen holky a vyšší věk. ♥️

inachisio
28.08.2020 3 z 5

Typické, ale docela hezké.

LillyM.
23.08.2020 5 z 5

Tahle kniha, je hlavně roztomilá. Brandon s Nikky se snaží všechno nepokazit, byt´ jsou podle mého oba suproví

juni
04.05.2020 3 z 5

Skvělé, přestože je pro mladší čtenáře.

katka-kacav3318
07.05.2019

Moje úplně první knížka od Mimoňky, která mě přivedla k této sérii

maja11231
06.01.2019 4 z 5

Tenhle díl mě nejvíc bavil z celé série.

nikikostadinova
26.12.2018 4 z 5

Není to špatně, jako čtení pro malé holky. Trošku naivní, ale je to fajn oddechovka

Eliška12
30.11.2018 3 z 5

Tak další deník je za mnou ...
Tahle série je pěkná , ale já si myslím , že nejsem úplně člověk kterého by zaujala . Tím samozřejmě nechci říct , že je nudná :) Vím ,že tuhle knihu miluje spousta lidí a já se můžu tak trošku přidat , ale nejsem úplně stoprocentní . Jinak deníky jsou pěkné a oddechové , ale ne úplně perfektní . Přesto ale doporučuji si je přečíst .

Anetka24
19.05.2018 5 z 5

Rozhodně doporučuji přečíst si všechny díly!

limo
02.08.2017 odpad!

Promiňte mi za ten nával negativu, ale toto je podle mého názoru doopravdy špatná serie. Jelikož ráda čtu Deník malého poseroutky, tak mam pár důvodů, proč se mi Deník mimoňky nelíbí : 1. Tuto knihu jsem původně chtěla přečíst, ale jakmile jsem otevřela první stranu, hned mě napadlo, že je to tak trochu kopírovaný od Deníku malého poseroutky, jelikož první Deník malého poseroutky vyšel před serii mimoňky. 2. Podle mě tato kniha ani není dobře vtipná, u této knihy jsem například nevydržela ani 2 minuty ( jenom k obhajobě mimoňky podle časového rozpětí je podle mě Deník malého poseroutky z části kopírovaný od několika dalších deníků).

Annna333
25.07.2017 5 z 5

R. R. Russell má dost fantazie i na 6 díl což je super. I 6 díl mě nadchl při jeho čtení jako všechny díly.

Elulilinka1
07.05.2017 5 z 5

Zaláskovaná knížka pro holky, která naprosto vtáhne do děje. Pět červených hvězdiček.

brzda.
02.02.2017 5 z 5

Nádherné.

I_love_books
16.08.2016 5 z 5

Další zábavný díl ze série Deníků mimoňky.
Romance mezi Nikki a Brandonem je skvěle napsaná.
Dávám knize pět hvězdiček, nezklamala.

annamc
12.01.2016

Mimoňka nikdy nezklame!!;);):D

Knižní střípky
21.10.2015 3 z 5

Rozhodně nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale jelikož mám dcerku, která za chvíli do oné cílové skupiny doroste, byla jsem na ni zvědavá a mohu říci, ano, klidně ji své dceři, až přijde čas, doporučím.....je to pěkné, milé, praštěné, zábavné, pěkně ilustrované...ráda si občas přečtu něco ze současné tvorby pro náctileté a tuto sérii řadím mezi ty povedenější počiny.....Nikki je strašně fajn holka a Mackenzie je fakt pěkná potvora, Brandon je moc milý kluk i Nikkiny "nejky" Chloe a Zoey jsou moc fajn žáby a velkou slabost mám pro Nikkinu mladší sestřičku Briannu, ta je opravdu dokonalá, i když někdy na zabití:-)

TeriSatková
20.10.2015 5 z 5

Krásná knížka doporučuji VŠEM!!!!!!
Teri