Deník fejsbukové matky

Deník fejsbukové matky https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291901/bmid_denik-fejsbukove-matky-NzJ-291901.jpg 3 193 66

Deník fejsbukové matky série

Knížka, kterou držíte v ruce, je naprostým unikátem. Je to totiž zřejmě jediná kniha na světě, která je napsaná pouze s pomocí statusů. Je to kniha, ve které nenajdete klasický začátek ani konec. Nemá strhující děj, ba ani žádnou hlavní dějovou linku. Nemá ani ilustrátora či slavného spisovatele, jak bývá zvykem. Nemá dokonce kladného či záporného hrdinu. Můžete ji začít číst zepředu, zezadu, nebo třeba i odprostřed, a přesto vám nic neuteče. Je plná statusů. Obyčejných, ale přesto neuvěřitelných, vtipných, nepředvídatelných minipříběhů, které přináší sám život. Příběhů matky tří dětí, věčně pracujícího manžela, psa, želvy, šneků a několika koček. Matky, která má neobyčejný smysl pro humor, sebeironii a schopnost vypointovat své příběhy coby maminky na mateřské dovolené do statusů, ve kterých se budete možná poznávat i vy a u jejichž čtení se budete nepřetržitě usmívat. Knížka, kterou (a v tomto případě nejde o klišé) napsal s úsměvem na rtech sám život.... celý text

pegasek
pegasek
26.10.2022 3 z 5

Když jsem knihu začala číst,tak jsem myslela , že ji budu číst dlouho a nastridacku s jinou . Ale dala jsem ji šanci a opravdu hodně jsem se nasmala.jen si nemyslím,že je dobrá volba facebookove statusy podávat v knižní podobě.

lenkaabooks
lenkaabooks
06.06.2022 3 z 5

Autorka je vtipná, bere věci s nadhledem. Pro pobavení, že ti malí satanáši nejsou jen u vás doma, že jinde jsou na tom úplně stejně :-)

Eliza20
Eliza20
06.02.2021 4 z 5

Mně se to líbilo. Nejsem sice matka, ale mám pětiletého bratra a jistou (velikou) podobnost tam vidím. Zasmála jsem se já i moje máma. A to promiňte, ale chlubit se tím, že jste knihu prolétli v knihkupectví, otočili obálkou dolů a dali odpad nebo jste si knihu koupili i když nemáte rádi facebook, to není konstruktivní kritika, to je ubohost.

Irimie
Irimie
30.12.2020 4 z 5

Fakt jsem se pobavila. :-)

jprst
jprst
21.12.2020 odpad!

Víceméně trapná záležitost, a těch pár opravdu vtipných statusů to zachránit nemůže.

Cvrček
Cvrček
20.11.2020 1 z 5

Tohle se ke mně dostalo v hromadné objednávce, co jsme měly s kamarádkou napůl a já jen nakoukla. Přečetla jsem asi deset stránek a ptám se proč? Proč tohle vůbec vyšlo? Proč má vůbec někdo potřebu psát a číst takový kraviny? Škoda papíru! Budu mít brzo taky tři děti, ale tohle mi připadá uhozené na hlavu. Asi nechápu dnešní moderní online svět a humor

lenka9044
lenka9044
18.08.2020 3 z 5

Diky doporuceni od kamaradky jsem asi cekala vic, ale uznavam, ze misty je to velmi vtipne. Autorka nepostrada nadhled ani smysl pro humor...

adela2230
adela2230
15.07.2020 4 z 5

Knihu jsem četla až po objevení stránky na Facebooku, takže v rámci možností je kniha vtipná, ale ne když se čte zpětně a člověk zná osoby už v současné době. Ale napsání je velmi povedené.

Angelika92
Angelika92
06.07.2020 5 z 5

I přesto, že nejsem matka, tak mě kniha celkem pobavila. U některých statusů jsem se dost zasmála i nahlas. :-)

marion1
marion1
18.04.2020 3 z 5

Mě knížka bavila

blanka7271
blanka7271
31.03.2020 1 z 5

Nijak mě tato kniha neoslovila... Myslím,že krásu získává až mateřstvím.

MamaKnihomolka
MamaKnihomolka
29.02.2020 3 z 5

Parádní oddychovka jak pro zasloužilé matky tak i pro budoucí.
Kniha se rychle čte díky statusům z Facebookového profilu.
U mnoha statusů matky třech dětí jsem se opravdu od srdce zasmála a někdy i paní litovala. Zároveň jsem si říkala co všechno asi čeká mě až se místo Anakonda bude vyslovovat "kunda" a slovo smrtka bez "s".

Opisska
Opisska
29.02.2020 5 z 5

Zasmála sem se, super na jedno přečtení

Ana72154
Ana72154
11.01.2020 5 z 5

Asi jsem divná, ale mně se ta kniha líbila. U některých částí jsem se i smála.

hellena1523
hellena1523
03.01.2020 odpad!

Skvělá kniha na podpal. Jinak jde o zoufalý pokus o to "být vtipná máma nad věcí", přičemž s každým dalším statusem jen utvrzuje čtenáře v tom, že bývala lepší doba bez sociálních sítí, kdy se matky na mateřské věnovaly svým potomkům, místo vymýšlení rádoby vtipných statusů na FB pro další matky na MD, které místo aby se věnovaly dětem si čtou přesně tyhle chujoviny a pak samy sdílí na FB zdech plky o tom, jak je těžké být matkou, jak mají doma radši bordel, ale spokojené dítě apod.

JancaMia
JancaMia
07.10.2019 5 z 5

U některých statusů jsem se poznávala .. u některých se vyloženě bavila ..

veronika1769
veronika1769
01.10.2019 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Statusy byly vtipné a opravdu jsem se pobavila.

Verousek
Verousek
15.08.2019 odpad!

Napadá mě mnoho slov, ale asi žádné plně nevystihne, jak naprosto zbytečná a hloupá tahle kniha je. Kdyby některé příspěvky byly alespoň trochu vtipné, ale tohle... Obsah knihy se dá považovat za ubohý. Na takovouhle "literaturu" je škoda plýtvat papírem. Jak ale vidím, má to i pokračování. To jsme to dopracovali...

mysterygirl
mysterygirl
30.05.2019 5 z 5

Bylo to suprovy, to jsem presne potrebovala.Sedim v praci a ctu a smeju se jak blazen.Mam tuto knihu a dalsi jeji dil i s osobnim venovanim od autorky.
Dekuju,Luci,kapla jste mi do noty.

An52imal
An52imal
11.04.2019 4 z 5

Vtipná, oddechová četba. Nazvala bych to Blog v knižním vydání.

2016  54%Deník fejsbukové matky
2017  69%Deník fejsbukové matky pokračuje
2018  74%Deník fejsbukové matky (ne)končí
2018  100%Výlety s tajenkou
2022  66%Deník psa Aragorna

Kniha Deník fejsbukové matky je v