Závod s časem

Závod s časem https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297469/bmid_zavod-s-casem-XhW-297469.jpg 4 13 2

De Vere Smith série

Čína roku 1927 je země zmítaná v chaosu. Zatímco komunisté a nacionalisté spolu válčí o moc, rozvratu využívají zločinci a malí diktátoři, kteří v čele svých soukromých armád terorizují zemi. Situace chce využít i Japonsko, hledající vhodnou záminku k vyprovokování mohutné agrese. Tou se ukazuje být únos japonské princezny v Šanghaji, následně připsaný čínským banditům. Od této chvíle začíná závod s časem – v sázce je nejen její život, ale i udržení křehkého světového míru. To si uvědomuje i britská tajná služba a vysílá osvědčeného Smithe, aby se pokusil takřka o nemožné…... celý text

Literatura světová Romány Válečné
Vydáno: , Baronet

The Japanese Princess , 1996

Badger
21.10.2022 3 z 5

Čtivost /odsejpavost a akce střídá akci.
V této sérii jsem rovnou četl 5. díl a ani jsem se nebál, že mi předešlé budou chybět a taky to tak bylo. Co se musí nechat na Kesslerovkách je pokaždé dobře vykreslený slizák zaporák, který je zde pan Moto a naopak suprovej mazák z Kanady s když ne dýkou v zubech tak alespoň cígem. Příběh hezky vykreslený a rok 1927 v Číně před válkou, bylo fajn zasazení.

čef
31.05.2017 5 z 5

Chlapácká dobrodružná kniha plná stříleček a sexem na každé druhé straně. Trochu jen hrubě nahozené poměry v Číně v minulém století po 1. světové. I na lásku nakonec přeci jen dojde!

Leo Kessler (p)
britská, 1926 - 2007
2006  82%Obrněný prapor SS
2002  82%Ardeny: Operace Lítice
2002  83%Charkov: Pochod smrti
2005  88%Wotan: Odvážná mise
2001  86%Směr Moskva: Pal!

Kniha Závod s časem je v