Darebák David má noční můru

Darebák David má noční můru https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313070/mid_darebak-david-ma-nocni-muru-ki2-313070.jpg 4 9 2

Darebák David série

Další pokračování veselých příběhů nenapravitelného Darebáka Davida Dvanáct nových příběhů známého uličníka Darebáka Davida, ve kterých nebude chybět jeho bráška Vzorný Vítek ani další kamarádi. Tentokrát Davida vyděsí noční můra, předvede Vítkovi kletbu kanibalů, rozhodne se napsat příručku o tom, jak zkrotit rodiče, a vyvede spoustu dalších rošťáren. Příběhy Darebáka Davida jsou určeny každému. Pobaví jak prvňáčky, tak pubescenty, stejně jako dospělé, kteří dětem předčítají. Autorka dokáže vystihnout dětskou duši i myšlení naprosto bezchybně, umí psát natolik poutavě a nadčasově, že odtrhnout se od knihy je prakticky nemožné. K dokonalosti prožitku přispívají i roztomilé a děj krásně podbarvující černobílé ilustrace.... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , BB art

Horrid Henry's Nightmare 22 + Horrid Henry's Krazy Ketchup 23 + Horrid Henry's Cannibal Curse 24

dájavídek
01.10.2022 5 z 5

Velmi dobrá knížka, velmi svižné a vtipné čtení.

nikikostadinova
07.09.2019 4 z 5

Tak jsem zakončila další sérii rozečtenou v dětství. Občas si oddechnout u něčeho podobného není k zahození. Novější díly jsou jiné, než ty starší. Nejsem momentálně schopná přesně říct v čem. Možná v násilném poučení, což trošku ubírá na humoru. Ale jinak je to fajn série pro děti. Když jsem začala chodit do knihovny, Darebák David byl jednou z prvních knih, které jsem si tenkrát půjčila. Nostalgie. Nevím jestli série bude pokračovat, nevadilo by mi to.

Kniha Darebák David má noční můru je v