Dareba

Dareba https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108851/bmid_dareba-RGK-108851.jpg 4 124 14

Reid Family série

Nevinná Rebecca se znenadání ocitá ve víru vášní i klamu.Její poklidný život se změní ve chvíli, kdy se stane dvorní dámou královny Viktorie. U dvora jsou intriky na denním pořádku, a než se nezkušená dívka naděje, je proti své vůli vtažena do nebezpečných pletich. Nade všechny vyniká královnin nejlepší zvěd: vtipný, okouzlující markýz Rupert St. John. Při setkáních s ním je Rebecca jako omámená, neboť jeho mužnost a pohlednost jí berou dech...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

A rogue of my own , 2010

janqa410
25.03.2021 3 z 5

(SPOILER) Rue byl Rebece souzen již od počátku, nebo spíš ona jemu? Kdo ví, hlavní je, že se setkali, škorpili a nakonec zamilovali a nic víc od knihy nelze očekávat. Trošku těch intrik u dvora, občas mě naštvala nějaká zlá potvora, ale Rebece jsem fandila od začátku, její i jeho matku jsem si oblíbila - obě takové trochu feministky, že? Pro mě, silné ženy, žádné uťápliny doby. No a co závěrem, snad jen myšlenka na to, že každý máme někde, toho svého anděla.

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Opat nesklamala :) kniha plna romantiky

munka
26.11.2019 5 z 5

Pekný romantický príbeh, ktorý stál za prečítanie.

Janík511
22.01.2019

Jednoduchý děj pro odpočinkovou četbu. Příjemné čtení pro nenáročného čtenáře, za mě super. Lindseyová ví, jak na mě a její knížky sem tam ráda vyhledávám. Ráda si přečtu něco nového.

Enny4
20.11.2017 4 z 5

Knižku jsem měla rozečtenou a moc se mi nechtělo ji dočíst. Nakonec to nebylo tak "hrozné" ale moc mě neberou příběhy o špehování a intrikách.

mariva
15.11.2015 4 z 5

Příjemná odpočinková četba na podzimní večery.

dudunka
03.11.2015 4 z 5

Hezká,čtivá nejlepší Rupertovi hlášky :)

moudivlacek
05.09.2015 5 z 5

Ze začátku jsem se musela nutit, abych četla dál, nemám ráda dvorské intriky, ale nakonec jsem se přemohla a nelitovala toho, příběh dvou lidí, kteří jsou k sobě poutáni a přitom si to ze začátku nechtějí přiznat, se opravdu autorce povedl.

Mikeila
18.02.2014 5 z 5

Kniha mě od začátku moc nechytla, ale pak jsem se začetla a dost mě bavila. Hezká.

marijko
11.09.2013 5 z 5

Najít nové a nové romantické téma, aby znovu zaujalo, je určitě pro autorku docela náročné... Dnes sice přišla s intrikami, ale nádherně je proložila krásným příběhem hlavních hrdinů - krásný Rupert obletovaný ženami najednou potká nevypočitatelnou Rebeku, které sice nejdříve nedůvěřuje, ale ona jediná mu bouří myslí....

miruska1
06.07.2013 5 z 5

Zaujimave manželstvo :-). Kniha sa mi pačila.

jaja10
22.05.2013 4 z 5

Knížka se mi líbila, stránky mi rychle ubývaly, rozhodně jsem se při čtení nenudila.

Kaety
22.12.2012 2 z 5

Kniha plná intrik, které mě moc nebavily a až v druhé části knihy to začalo být zajímavější.

Terinka1982
07.06.2012 4 z 5

Velmi čitvá kniha, plná intrik, nedorozumění a osudových zvratů.....přečetla jsem za jeden den, nedalo se od ní odejít:-)