Dá-li pánbůh zdraví, i hříchy budou

Dá-li pánbůh zdraví, i hříchy budou https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149/da-li-panbuh-zdravi-i-hrichy-149.jpg 3 95 10

Halina Pawlowská citáty nejen ráda používá, ale také sbírá a v téhle knížce komentuje nejznámější a své oblíbenější výroky - výroky o erotice, alkoholu, lžích, literatuře, manželství, dětech, rodičích a výchově...

Literatura česká

Vydáno: , Motto

Ulala
Ulala
03.03.2024 4 z 5

Humor Haliny Pawlowské je mi blízký. Oceňuji na jejich knihách to, že když mám splín, tak mně vždy dostanou zpět do běžného života. Tak díky.

ydnac
ydnac
29.07.2022 4 z 5

POBAVILA JSEM SE :-)

Zapomnětlivost je důsledek velmi usilovného myšlení, nebo jeho naprosté absence, právo být zapomnětliví mají tudíž jen géniové a idioti. :-)

Jakmile se mí rodiče dozvěděli, že jsem byl unesen, neprodleně začali jednat - pronajali můj pokoj. :-)

Jak je možné, že žena zpozoruje vlas na saku svého manžela ze vzdálenosti pěti metrů, ale když sedí za volantem, nezpozoruje strom? :-)

Určitě si přečtu od paní Pawlowské i další knihy :-)

Ladygeront
Ladygeront
26.03.2022 4 z 5

K rozehnání chmurné nálady je to skvělé-))))).

amejzlík
amejzlík
24.06.2021 3 z 5

Humorné čtení. Halinu Pawlowskou mám ráda pro její inteligenci a smysl pro legraci. Knížku jsem si užila.

pingu1
pingu1
03.03.2019 4 z 5

Oddechové, humorné, nic velkého ... :-)

intelektuálka
intelektuálka
28.03.2018 4 z 5

Mně prostě Halinin humor sedí - i její sbírka citátů:

Dědičnost je to, v co věříme, když máme inteligentní děti.
Charles Chaplin

Stáří má mnoho předností. Marně se však snažím si na některou vzpomenout.
W. S. Maugham

Nechť sebepotrhleji se mošt chová, přec vínem bude naposled.
J. W. von Goethe

Je velmi nesnadné nalézt štěstí v sobě. A najít je jinde je nemožné.
S. R. Chamfort

A závěrem Halina:

Jaký je váš názor na nevěru?

Já ano. ON ne!!!

lehká literatura,úsměvné

K.a.a
K.a.a
08.02.2017 2 z 5

Čekala jsem od knihy víc. Pobavila, to ano, ale je to opravdu véééliká oddechovka.

kiková
kiková
30.03.2014 3 z 5

dost jsem se u ni nasmala:-)

Alca007
Alca007