Říše andělů

Říše andělů

Co si o nás myslí andělé? Jak se jim jeví náš druh hemžící se na Zemi? Není země andělů ve skutečnosti tím nejlepším místem, odkud lze sledovat lidstvo ubírající se vpřed? A není onou poslední hranicí, kterou zbývá po nebi, zemi, moři a hvězdách probádat, právě Ráj? Po Tanatonautech, cestovatelích za hranice smrti, nás Bernard Werber zve v jejich pokračování na další nevídané putování na onen, ale i na tento svět. V Říši andělů nám předestírá Ráj coby území, kde se nás snaží bytosti, přející nám jen to nejlepší, zachránit mnohdy i proti naší vůli. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/75_/75579/rise-andelu-75579.jpg 4.323

Cyklus andělů (2.)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Knižní klub

bai.Cerna

Mravenčí trilogie mi sice byla bližší, ale ani s anděly Werber nezklamal. Plno moudra, dostatek „námětů“, které nutí k hlubšímu zamyšlení.

estrius
05.09.2016

Podle názvu jsem se toho hodně bál, přesvědčilo mě doporučení od Dana Millmana na přebalu a nelitoval jsem :)

adriana0441
04.01.2016

Perfektní kniha, rozhodně o mnoho lepší, než první díl Tanatonauti! =)
Mohu doporučit i těm, kteří chodí recitovat, já si zde vybrala text právě na prózu a díky tomuto skvělému textu jsem měla možnost, být v užším výběru krajského kola.
Kdyby někdo věděl o podobně zajímavé knize, uvítám tip! =)

nadiya_sas
28.07.2015

Skvely knizni zazitek! Zajimave napsana kniha, ktera ma ne uplne obycejny namet. Jedine doporucuji :-)

escritora
22.06.2014

Velmi zajímavá a dobře napsaná kniha. Je také výborně přeložena z francouzštiny. (překlad Šárka Belisová). Už dlouho jsem nečetla nic tak pěkného. Doporučuji.

miri.stajko
18.05.2014

Úžasná a zajímavá kniha. Doporučuji!!!

Dandy1
02.05.2013

Zajímavý pohled na život po životě.