Cvičíme jógu

Cvičíme jógu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118248/bmid_cvicime-jogu-118248.jpg 5 11 3

Tato kniha rozvíjí nový pohled na jógu a je vynikající doplněk základní tělesné výchovy i všech dalších sportů. Cvičení podle rad autora zvyšuje zdatnost i odolnost, zlepšuje krevní oběh i funkci ústřední nervové soustavy a významně snižuje nemocnost.

Duchovní literatura , Náboženství , Zdraví

Vydáno: , Olympia

Je perfectionne mon Yoga , 1988

petrucha86
07.11.2016 5 z 5

Skvělý "návod" k očistným technikám, vše velmi jasně a srozumitelně popsáno.

Broňa69
08.02.2016

Tato kniha patří v naší rodině k základním jogínským titulům již mnoho let. Máme ji od roku 1990 a očistné techniky z ní praktikujeme. Je nepopiratelné, že vše funguje a má to na nás velmi dobrý vliv. Každému doporučuji, přesto že to je hlavně pro "sparťanské otužilce":--))) Začněte to praktikovat a budete zdraví a mladí!!!! Je to základ pro to, aby jsme nebyli chodící popelnice= žádné alergie, žádné léky.
Pokud k tomu přidáte i pravidelné svičení jógy a dechová cvičení, určitě rychle uvidíte změnu ve vašem těle i myšlení. Brzy potom vypnete i zprávy na Nově:--))

mariva
19.02.2013 4 z 5

Knihu jsem vyhledala spíš kvůli informacím o očistných jogínských technikách. K cvičení jógy jsem se zatím neodhodlala a určitě bych si na ně netroufla bez vedení zkušeným cvičitelem. Třeba někdy.....

jóga

André Van Lysebeth