Čtyřicítka na krku

Čtyřicítka na krku https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/9908/ctyricitka-na-krku-9908.jpg 3 8 3

Pro kohokoliv, kdo se dokázal dostat přes čtyřicáté narozeniny, je toto sbírka nejlegračnějších citátů a nejvtipnějších jednořádkových bonmotů o pohromách i triumfech středního věku. Vše s bujarými ilustracemi Billa Scotta.

Literatura naučná , Citáty a přísloví

Vydáno: , Slovart (ČR)

A Spread of over 40s´Jokes

ydnac
ydnac
18.11.2021 2 z 5

Mám ráda vtipné citáty a bonmoty a doufala jsem, že je zde naleznu.
Je to záležitost na deset minut a dozvíte se, že:
1. Své stárnutí poznáte tak, že vás všechno bolí, a co nebolí, to nefunguje.
2. Střední věk nastává tehdy, když přestanete kritizovat starší generaci a začněte kritizovat tu mladší.
3. Střední věk je, když sedíte v sobotu večer doma, zvoní telefon a vy doufáte, že to není pro vás.
4. Není to tak, že bych se bál smrti, jen tam nechci být, až se to stane.

Celkem bych opravila název na Devadesátka na krku :-)
Mě osobně věk netrápí, pokud je člověk zdraví, nevidím žádný problém :-)
Vtipných citátů zde bylo na těch pár stránkách tak málo, že musím dát jen dvě hvězdy a vracet se k nim nebudu.

čohynka
čohynka
19.04.2021 3 z 5

Spoustu humorných a (bohužel...) pravdivých myšlenek...
"Jak poznáte, že jste staří...? Když Vás dortové svíčky stojí víc, než samotný dort... "

ivzu77
ivzu77
09.05.2016 3 z 5

Trefné citáty a životní poznatky . Pomalu se k tomu věku blížím, ale s některými sama nesouhlasím. ale to určitě záleží na každém jedinci, jak se cítí a co prožívá. Proč si dělat starosti právě s věkem 40???? Proč z toho mít nějaké deprese, když s tím stejně nic neuděláte? Prostě stárneme.
Nejvíce mi utkvěl v hlavě citát:
Čtyřicítka je stářím mládí a padesátka je mládím stáří.

čtyřicítka (věk)

Kniha Čtyřicítka na krku je v