Fantom školy

Fantom školy https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59305/fantom-skoly-59305.jpg 4 83 13

Čtyři kamarádi v akci série

Čtyři kamarádi jsou zase v akci. V Dominikově škole se po chodbách prohání tajemný fantom zahalený v černozeleném plášti a bílé masce. Podaří se jim vypátrat, kdo se za hrůzu nahánějící maskou skrývá? A navíc jsou v ohrožení všechny vídeňské památky. Kamarádi se dostávají do velkého nebezpečí, když přijdou na stopu tajemné organizaci Bazilišek. Vyváznou i tentokrát bez úhony?... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Das Phantom der Schule , 1990

nikca1994
11.06.2023 2 z 5

Doporučuji skvělá kniha pro mladé čtenáře, pro dospělé moc už ne.

Knihomolka506
26.12.2022 5 z 5

Další díl je tady zas,
špetka napětí pro každého z nás.
Návrat z prázdnin neni jednoduchý,
pátrači si pořád musí dávat pozor na duchy.
Někdo běhá po škole a skrývá se v kabinetech,
školník si tře kolena: "ach to moje revma po těch letech."
Práce zbyla na naši partu,
fantom v převleku si vybral špatnou osudovou kartu.
Chycen a odhalen,
v pasti lapen.
kdy vyjde pokračování,
další kus zábavy , který úsměvu nebrání?

Halt468
05.02.2020 5 z 5

Super!

Kuža007
18.11.2018 4 z 5

Vím, že když jsem ji v dětství četl, tak mě strašně lákala, ale po přečtení jsem byl trochu zklamán, proto jen 4 hvězdy.

čika
02.05.2018 4 z 5

Brezinu som precitala iba "vdaka" tomu, ze do cakarne k lekarovi som si nevzala nic na citanie a syn hned dve knihy. Prelusknuta za hodinku a cosi, pekna zapletka, zasadenie do Viedne potesilo. Verim, ze autorove knihy sa citaju a frcia medzi urcenou vekovou kategoriou.

Orange8knihomol
14.02.2018 5 z 5

Super napínavé čtení! Taková normální dětská detektivka.

malaknihozenka
12.04.2016 5 z 5

Super knížka

SabinaV.
13.02.2014 4 z 5

Taková pěkná oddechovka :-)
Myslím, že u Březinových knih hodně záleží na tom, v kolika letech si je přečtete.
Já jsem asi v tom věku, kdy mě kniha sice nijak neuchvátí, ale ani mi
neublíží, když si ji přečtu :-) .

fantomas 2003
04.02.2014 3 z 5

Mám rád detektivky. rozhodně jsem se nenudil.

sabanka
23.04.2013 5 z 5

Skvělá kniha z vídeňského prostředí

Kate.S
05.02.2013 3 z 5

Pohodové čtení, když se chcete uvolnit. Osobně mi tento příběh moc nesedl, ale nebyl tak špatný, rozhodně nic, co by mě vysloveně nudilo. Jen mě děj tolik nezaujal.

Dep8
01.01.2013 4 z 5

Jeho knihy jsou prostě úžasné... co víc k tomu říct.

Megii
31.08.2011 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila jako ostatně všechny, kde vystupuje Čtyřka kamarádů.