Čokoláda pro duši ženy

Čokoláda pro duši ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30103/bmid_cokolada-pro-dusi-zeny-N6D-30103.jpg 4 10 3

Kniha příběhů a vyprávění, oslavující radost ze života, zachycující onu zdánlivě neuchopitelnou esenci ženství. O své zkušenosti se s námi - moudře, dojímavě i s humorem - podělí nejen zkušené motivační řečnice, psycholožky a podnikatelky, ale i ženy stejné jako ty, které denně potkáváme třeba zrovna cestou do práce. S pomocí jejich příběhů o lásce, sounáležitosti, o práci, o přátelství a mnoha dalších pilířích života možná naleznete novou inspiraci, objevíte nebo rozvinete své skryté schopnosti, potkáte lásku nebo seberete odvahu odstartovat třeba i zbrusu novou kariéru.... celý text

Literatura světová , Povídky , Pro ženy

Vydáno: , Columbus (ČR)

Chocolate for a Woman's Soul , 1997

KnihovniceVěra
20.07.2017 3 z 5

Supr oddychovka na dovolenou k vodě. Vadilo mi, že je po americku pozitivně motivační. Protože se u ní nemusí přemýšlet, je vhodná jak pro dovolenkové, tak pro krizové chvilky.

majuska88
17.07.2017 3 z 5

Kniha plná příběhů ze života. Oddechová kniha, nějak extra mne ,ale nenadchla.

Ivanule
03.12.2015 4 z 5

Další oddechová knížka stejně jako první kniha Čokoláda pro srdce ženy, i tahle potěšila jen myslím že nepotěšila jen duši ale i to srdce ženy:)

povídky pozitivní myšlení motivační knihy

1999  70%Čokoláda pro duši ženy
1999  50%Čokoláda pro srdce ženy

Kniha Čokoláda pro duši ženy je v