Co ještě nevíte o životě našich předků

Co ještě nevíte o životě našich předků https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153024/co-jeste-nevite-o-zivote-nasich-predku-153024.jpg 4 16 4

Druhý díl knihy Co možná nevíte o životě našich předků a volné pokračování knih Co v učebnicích nebývá, které přinášely zajímavosti o českých panovnících, přibližuje život obyčejných lidí po nástupu Habsburků na český trůn. Jak bydleli? Co jedli? Jak se oblékali? Jak se léčili? Jak se bavili?

Literatura naučná , Historie

Vydáno: , Motto

elenai
19.12.2019 4 z 5

Zdála se mi krapítek slabší než první díl. Mám pocit, že autorka některá témata jen tak lízla, aby se neřeklo. Bezesporu jsem se dozvěděla hodně zajímavého, ale po přečtení mám jakýsi pocit neúplnosti. Prostě by si kniha zasloužila víc stran. ***1/2

jaja1989
25.01.2016 4 z 5

Hezky rozděleno do témat a barvité.
Rozhodně jsem se nenudila.

kejty91
19.09.2014 4 z 5

moc zajímavá kniha, napsaná z velmi dobrých zdrojů, které byly bravůrně zpracovány - citovány.

knihu je ale dobré číst v návaznosti na knihu první - aspoň je to můj názor, abych věděla, co se událo jiného - jestli autorka neopisuje ty samé věci.

bookcase
04.01.2014 5 z 5

Zajímavé čtení o životě našich předků. Jak žili, co četli, něco o jejich bydlení a celkově o stylu života. Zajímavé a poučné čtení podané zábavnou formou.