Co Holly slyšela

Co Holly slyšela https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50343/bmid_co-holly-slysela-W2c-50343.jpg 3 31 3

Holly zajímalo tajemství. Slyšela něco strašného a vyzradila to svým kamarádkám. Někdo nechce, aby se to provalilo. Nechce, aby o tom holky mluvily. Chce je umlčet. Je schopný všeho. Lží… Výhrůžek… A dokonce i vražd…

Literatura světová , Horory , Pro děti a mládež

Vydáno: , Signet

What Holly Heard , 1996

Martin82
01.11.2023 3 z 5

Váhám jestli 3 nebo 4 hvězdy. Na jedné straně velmi nudný začátek plný zbytečných konverzací o ničem - cca do 40. stránky, pak se ale konečně začně něco dít a závěr je už R.L.Stine klasika - krátké kapitoly a vrah běhající po domě s kladivem nad hlavou. Nakonec dávám 3 hvězdy - malé mínus za Fear street, která je bohužel v ději velmi okrajově a spíše zbytečně, což je u poslední knihy R.L.Stina v serii SH veliká škoda - 65%

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Drbna Holly, kdyby držela jazyk za zuby, tak si mohla zachránit život. Komu není rady........... a tak dále. Kniha výborná, jao všechny od R.L Stinea.

yaoiyuri
15.06.2018 2 z 5

Přečteno na odreagování ve zkouškovém, ale jen mě to utvrdilo v tom, že jakmile ve Fear Street není něco nadpřirozeného, je příběh dost o ničem.
Tři nesympatické puberťačky, které prázdně tlachají, příběh se rozjíždí pomalu, podezřelí samozřejmě okatí, vrah „nečekaný“ a jeho motivace laciná. Na Stina a Ulici strachu celkem slabota.

pro dospívající mládež (young adult)

Robert Lawrence Stine
americká, 1943