Chuť do života : rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní

Chuť do života : rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209210/bmid_chut-do-zivota-rady-a-recepty-abyst-209210.jpg 4 40 9

Když máš depku, dej si něco k snědku! Napsala jsem zodpovědného průvodce všech věcí, které by člověku mohly udělat radost. A protože už jen výraz chuť do života mi asociuje jídlo a protože jím šíleně ráda a mám na jídlo pořád chuť, tak jsem ke svým optimistickým radám a postřehům zkušené ženy, matky, milenky a kuchařky přidala konkrétní recepty na lahůdky, které do každé zatemněné mysli vnesou jas.... celý text

Humor , Literatura naučná , Kuchařky

Vydáno: ekniha , Motto

milan.krimsky
01.08.2023 5 z 5

humorné fejetony i s recepty

Maky33
24.09.2022 2 z 5

Ty recepty jsou v knize "navíc", míň receptů a více rad :)

Bar16
05.10.2019 4 z 5

Milá a příjemná kniha, ostatně jako každá od Haliny. Mám moc ráda její rady do života i vtipné komentáře. A tady jsou navíc i zajímavé recepty. :-)

Petrasim
27.02.2019 3 z 5

Taková oddechovka. Hezky se četlo. Nějaký recept určitě vyzkouším.

BuchtaMaková
14.01.2019 2 z 5

Bohužel nezaujala. Halinu jako kuchařku prostě neuznávám. Myslím, že by se měla realizovat jinde než v kuchyni...

ditul
05.06.2018 5 z 5

U některých povídek jsem se skvěle pobavila a ty některé rady na závěr, prostě skvělý :) jen jsem si říkala, škoda, že mi to nepředčítala sama Halina.. Pár receptů mě zaujalo a vyzkouším už dnes k obědu ;)

postrach
13.02.2017

Oddechovka na jedno odpoledne.Halina Pawlowská,patří k ženám,které umí vyprávět a psát,tak,aby zaujaly.Vždy se u jejich knih pobavím i zasměju.

Jeanie
26.06.2016 3 z 5

Kombinace krátkých povídek a receptů. U některých povídek jsem měla pocit, že už jsem je někde četla (nebo slyšela), některé recepty stojí za vyzkoušení. Jinak dobrá oddychovka na letní odpoledne.

MartinaF
27.07.2014 3 z 5

Příjemné čtení k vodě. Povídky jsou krátké, někdy vtipné. Recepty jsou zajímavé a vyzkouším.

kuchařky

Autoři knihy

Halina Pawlowská
česká, 1955

Kniha Chuť do života : rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní je v