Chlap - návod k použití

Chlap - návod k použití https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167243/chlap-navod-k-pouzit-167243.jpg 2 5 1

Výměna pokaženého automobilu za nový je relativně jednoduchá záležitost. Bohužel, výměna muže je naopak věc velmi těžká (a to vy velice dobře víte). Abyste mohla být tohoto nepříjemného zážitku ušetřena, připravili pro vás autoři tuto instruktážní knihu pro používání nejčastěji se vyskytujících mužských typů. Například Pedantikus Nervus, Dramatikus Hysterikus, Encyklopedikus Mudrlantus, Bambulus Lenochus a pět dalších.... celý text

Karolína18
29.06.2016 2 z 5

Kniha není úplně špatná, ale myslím si, že ji autoři zpracovaly moc jednostranně a přímočaře, tudíž nedochází k žádnému zobecnění. Když jsem se prokousala úvodem, četlo se celkem lehce, ale na jeden zátah toho bylo až až. Zmiňovaný úvod mě naprosto vytočil. Zřejmě by měl být brán s nadsázkou, ale stejně mě naštvalo, jak zde autoři označovaly ženy za totálně naivní husičky, kterým se, samozřejmě až po přečtení jejich úúžasné knihy, konečně otevřou oči.
Částečně mě toto dílko ale také pobavilo a někde jsem spatřovala podobnost s různými muži v mém okolí.