Cesty mimo tělo

Cesty mimo tělo https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30099/bmid_cesty-mimo-telo-ZXS-30099.jpg 5 50 6

Robert Monroe, podnikatel z Virginie, začal prožívat události, které drasticky změnily celý jeho život. Bez varování a nechtěně opouštěl tento fyzický svět a v druhém těle cestoval na místa velmi vzdálená fyzické i spirituální realitě tohoto světa. Pohyboval se v oblastech, kde nepůsobí omezení času ani smrti.

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Triton

Journeys out of the body , 2005

Elzina
Elzina
06.11.2021 5 z 5

Během té doby čtení knihy jsem měla pár zajímavých, snad mimotělních zážitků. Nejedná se o žádné "ezo", autor se snaží téma uchopit vědecky a věcně.

Jimmyus
Jimmyus
15.05.2018 5 z 5

Kniha která mi dala hodně dobrých informací, autor se nesnaží nikoho přesvědčovat a přistupuje ke každé události kriticky.

Rastik
Rastik
01.05.2016 5 z 5

Hodně zajímavé čtení na zamyšlení a možná i nejlepší díl z trilogie.

Danafantom
Danafantom
02.03.2016 4 z 5

Knížka je taková klasika pro ty, kteří se zajímají o astrální cestování.

sirah
sirah
22.05.2015 5 z 5

Kniha je velice zajímavá a poučná,místy těžko uvěřitelná..je zvláštní,že takových lidí je velmi málo nebo se aspon o nich nepíše,akorát mě mrzí,že autor už nežije a tyto 3díla jsou skutečně ojedinělá na toto téma.Také se mi líbí, jeho ze začátku racionální pohled na věc a potřeba si věci vědecky ověřovat.
V této oblasti,by se měl udělat nějaký pořádný výzkum,je s podivem,že za celou dobu nic takového nikdo neudělal,ale kdo ví..tenhle svět je jedna velká iluze...
Každopádně už se těším na další díly..

Eseter
Eseter
12.06.2012 4 z 5

Pro lidi, kteří se zajímají o život po smrti, zážitky mimo tělo, astrální cestování a podobně, je tato kniha takový základ. Robert Monroe své zkušenosti popisuje velmi upřímně, poutavě a s humorem. K této knize jsem se vracela několikrát, vždycky objevím něco zajímavého k přemýšlení o smyslu života či smrti.

stavy změněného vědomí mimotělní zážitky astrální projekce

Robert Monroe
americká, 1915 - 1995
2007  90%Cesty mimo tělo
2003  96%Daleké cesty - výpravy za hranice reality
2003  95%Návrat k pramenům

Kniha Cesty mimo tělo je v