Cesta slepých ptáků / Runa rider

Cesta slepých ptáků / Runa rider https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138680/bmid_cesta-slepych-ptaku-runa-rider-x5O-138680.jpg 5 84 7

Radioaktivní ptáci bez očí, kteří celá staletí čekají v neprobádaných zákrutech jedné islandské jeskyně na odhalení jistého tajemství, to je jeden z hlavních motivů knihy Cesta slepých ptáků klasika naší science fiction. A jak to všechno souvisí se zámořskými plavbami starých Vikingů, o tom všem se dočtete i ve druhém dílu knihy zvaném Runa Rider. První dva díly trilogie Cesta slepých ptáků. 2. vydání.... celý text

kapr
11.12.2020 5 z 5

Jen krůček od Verneovek, a jaký krásný příběh. Celou tuto sérii jsem prostě miloval.

nai.ivka
09.08.2020 5 z 5

Mám to jako Leena, byla jsem těmi knížkami ohromená. Poslední dobou sbírám odvahu je otevřít a číst.

Leena
17.03.2020 5 z 5

Vzpomínám si, jak jsem si ve 13letech zakoupila zelenou Cestu slepých ptáků a růžovou Sluneční jezero. Voněly novotou a dodneška si pamatuju, jak jsem byla šťastná, že je mám a úplně z těchto knih nadšená. Mám je pořád v knihovně a po více než 40letech se je úplně bojím číst, abych si nezkazila iluzi z dětství, jestli mě nekdo chápe:-) Bojím se, že už se mi to totiž tak líbít nebude:-(

Mirbu
28.12.2018 4 z 5

Poprvé jsem tuto knihu četl někdy v dětství. Od té doby knihy s podobnou tématikou nepřestávám číst.

JosefHorák
16.06.2017

I tato kniha mne tvořila. Ufff, tak rozšířenou fantazii jsem snad už nikdy neměl ;)

heavy66
28.01.2017 5 z 5

Oblíbená kniha mého mládí. Skálopevně jsem všemu věřil - od islandských jeskyní až po Mars. Vždyť tam přece byly ty fotky!

Terva
09.06.2015 5 z 5

Druhá a možná ještě lepší část trilogie od pana Součka. O tom co by mohlo nastat až začnem věřit na mimozemské civilizace, které zasahují do našeho světa již od počátku věků.

Kniha Cesta slepých ptáků / Runa rider je v