Cesta ke zdraví

Cesta ke zdraví https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164918/bmid_cesta-ke-zdravi-ETX-164918.jpg 4 21 5

Ve třetí knize ruského autora Michaila Tombaka Cesta ke zdraví ( v češtině vyšly rovněž knihy Je možné žít 150 let? a Vyléčit nevyléčitelné) nenajdete žádné příkazy nebo zákazy. Cestu ke zdraví si můžete pomoci této knihy najít dřív nebo později, záleží jen na Vás.

yaja8823
09.10.2021 4 z 5

Velmi dobrá kniha, všem doporučuji. Jsem přesvědčena, že v některých případech si člověk může být sám pro sebe lékařem a rádcem.

viki8975
24.06.2021 5 z 5

Skvělá, doporučuji každému jako povinnou četbu.

jarrmilla
01.10.2016 3 z 5

Velmi podnětná kniha...máme se ve svých rukou... :) Doporučuji, něco si člověk oživí, něco naučí a něco zopakuje, ale stojí to rozhodně za to! Pan Prof. Michail Tombak, PhDr. byl pro mne neznámý, jsem ráda, že o něm už vím.

mariva
24.02.2014 3 z 5

Knížka obsahuje spoustu dobrých rad pro zdraví a pokud vím, autor je v poslední době dost vyhledávaný, takže na jeho radách asi něco bude. Už složitější ale bude mnohá jeho doporučení dodržet. Třeba i proto, že častou surovinou různých ozdravných nápojů a tinktur je vodka - užívejte 3x denně, ale pak těžko můžete sednout za volant, někdy ani jít do práce... Co ale téhle knize hodně ubralo na hodnocení, je v tomto případě hodně špatný překlad a zejména korektura knihy. Občas je některý recept přehozený k jiné nemoci, občas bych i váhala nad uvedeným dávkováním, o drobných chybách nemluvě. Ty ale tolik neohrožují případné nemocné, což se o přehozeném receptu říct nedá! Chci se podívat ještě na jeho ostatní knihy, ale protože všechny vydalo stejné nakladatelství, zřejmě to nebude lepší. Škoda, protože autor určitě má cenné zkušenosti a dobré rady.

asam
07.02.2014 1 z 5

Zajímavé čtení, ale beru to s rezervou.
Dost opakuje to co už bylo v předešlé knížce " Vyléčit nevyléčitelné".