Nebezpečné tajemství

Nebezpečné tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240779/bmid_cavendon-hall-nebezpecne-tajemstvi-Ds1-240779.jpg 4 31 9

Panství Cavendon série

Hrabě Charles vkládá do své krásné dcery Daphne velké naděje. Dívka se má výhodně provdat a rodinu tím společensky povznést. Jeho sny vezmou za své ve chvíli, kdy dívku přepadnou a znásilní. Zdrcenou Daphne čeká ještě další rána: zjistí totiž, že je těhotná. Rodině hrozí skandál a společenský pád. Jediné, co zbývá, je vše zaonačit tak, aby nikdo nic nepoznal. Jenže…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Cavendon Hall , 2014

evik75
27.09.2020 4 z 5

Po téhle knize jsem v obchodě sáhla náhodou a byla jsem příjemně překvapena. Z počátku mi chvilku trvalo, než jsem se do příběhu zcela začetla, ale postupně se mi to líbilo čím dál víc a byla jsem zvědavá, jak to skončí. Určitě si přečtu i další knihy ze série.

Sabča817
01.09.2020 5 z 5

Pěkný čtivý příběh se zajímavou zápletkou zasazený na začátek 20. století. Sice trochu smutný konec, ale další díly si určitě pořídím, páč mě prostě zajímá, jak to bude dál... :-) Opravdu DOPORUČUJI!!! Vhodné jako odlehčené čtení po detektivkách a thrillerech.

Artep071
10.08.2020 4 z 5

Hezké a čtivé .

alnahu
15.01.2020 4 z 5

Romantické drama z hraběcího venkova,kde vyrůstá se svými sestrami i krásná sedmnáctiletá Daphne .Tu by chtěl její otec provdat nejméně za vévodu,ovšem osud vše změní ,když je Daphne znásilněna a těhotná,rodina ji kupodivu nezavrhne a pomůže ji v této těžké chvíli.Do příběhu mě nesedla část ,která se týkala hrůz z války.Jinak se mi kniha četla dobře a líbila se mi její obálka.

Katy003
14.03.2019 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, byla velmi napínavá a DOPORUČUJI!

rampapa
07.01.2019 5 z 5

Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI.

sabca
01.08.2016 3 z 5

Taky jsem byla touto knihou zklamaná. Od B.T.Bradford jsem četla daleko lepší knihy.

mariva
27.11.2015 3 z 5

Čekala jsem od knížky trochu víc, ale nakonec jsem se do ní začetla a bylo to docela příjemné čtení, nic náročného, ale taky ne úplná limonáda.

mac.martina
01.10.2015 4 z 5

hezky pribeh ale cekala jsem od neho puvodne neco vic. bylo zajimave projit si celym pribehem a sledovat jak se hrdinove vyviji behem prvni svetove valky. Byla jsem rada ze Daphne nasla svou zivotni lasku a sve stesti,ktere prezilo i pravdu o jejim znasilneni a pak valku. jen me mrzel ten konec kde se po valce sesli vsichni z rodiny na oslave zasnub mladsiho syna hrabete Charlese a jeho snoubenkou, ktera nebyla vyvolena jeho srdce coz me docela zamrzelo vuci obema zamilovanym, prislo mi ze je trochu otevreny konec ale svym zpusobem to byl konec pribehu...