Buď šťastný!

Světový bestseller, který s humorem a porozuměním objasňuje význam pozitivního myšlení. Kniha o spokojeném, šťastném a cílevědomém životě, o pochopení, smíchu a významu prožívání v přítomném okamžiku.

http://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87400/bud-stastny-87400.jpg 4.624

Being happy!

Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Alman

Mercatino

Tak tato knížka by bez těch obrázku byla jak tělo bez duše. Rozhodně v knížce najdete všechno co jste četli již někde jinde, ale nevadí. Tato knížka má vlastní IMaGE a dá se říci i vlastní duši. Svádi k tomu aby jsme jí dali doma na čestné místo, kde se k ní budeme často vracet. Hodně mi pomohla. Rozsvítila mě mysl, rozzářila mi duši, rozehřála mi srdce a myslím, že to udělá s každým ke komu se dostane :) Je to jedna z nejlepších věcí co jsem kdy četl. Rozhodně doporučuji.

P-Verca

Vcelku je to pěkná knížka, místy jsem se musela přemáhat abych knížku četla - neboť některé pasáže byli pro mně nudné/nezajímavé/nepoutavé...

Terculkka
07.09.2016

Skvělá kniha, kterou doporučuji všem. Určitě se k ní znovu ráda vrátím a připomenu si některé myšlenky, když bude třeba =)

Denika
27.07.2016

Kniha, která vám ukáže, jak se vlastně máte dobře a jak malichernými a nepodstatnými problémy se vaše mysl ustavičně zaobírá. A nejen to, mnohem víc. Nakopne, potěší, rozesměje. Skvělé čtení. :)

Rozhodneš-li se pro něco, stane se tak, a na tvých cestách bude zářit světlo. (Jób 22:28)

olihenova
14.04.2016

parádní kniha...moc ráda se k ní vracím, když chci nakopnout :)

baru_h
14.04.2016

Tato kniha mě opravdu strhla. Přečetla jsem jí za jedno odpoledne a večer. Text je napsaný tak, aby to pochopil vážně každý a mohl se podle toho řídit. Už při čtení jsem se musela usmívat a smát, protože humor té knížce nechybí. Každý kdo se chce nějak ve svém životě pohnout by si měl tuto knihu přečíst. Doporučuji!!

Jessica007
09.09.2015

Tuto knihu jsem si koupila před několika lety, chvíli jsem ji cíleně sháněla a nejdříve jsem byla šťastná, když jsem ji sehnala. Je to totiž opravdu moc hezká knížka. Je čtivě psaná, příjemně, optimisticky a vesele, ilustroval ji sám autor, obrázky jsou veselé, hezké a vtipné, takže už je člověk šťastný i při čtení této knihy. Je to prostě taková fajn knížka. Ovšem její hlavní účel je skutečně poradit, jak být šťastný - a to tedy umí moc dobře, však se stala světovým bestsellerem. Knížka má i volně navazující pokračování, které je taky moc fajn.

david.silhavy
29.01.2015

Výborná motivační kniha :)! Doporučuji!

hate
15.06.2013

Výborná knížka. Čtivě, s humorem ukazuje cestu k šťastnému a pohodovému životu. Kapitoly nejsou moc obsáhlé, ale přesto trevně ukáží, ja na "to", dobře pochopitelé příklady, na závěr každé kapitoly shrnutí. Vtipně ilustrovaná. Hodně mne "nakopla". V hlavě mi zustaly některé poučky, které naskočí v pravou chvíl.