Soutěž
Chcete si vést seznam "přečtených knih", "chci si koupit" apod.? Začněte zde X

Buď šťastný!

Světový bestseller, který s humorem a porozuměním objasňuje význam pozitivního myšlení. Kniha o spokojeném, šťastném a cílevědomém životě, o pochopení, smíchu a významu prožívání v přítomném okamžiku.

http://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87400/bud-stastny-87400.jpg 4.912

Being happy!

Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Rok vydání: ...více

Nejprve se musíte přihlásit.
Jessica00709.09.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Tuto knihu jsem si koupila před několika lety, chvíli jsem ji cíleně sháněla a nejdříve jsem byla šťastná, když jsem ji sehnala. Je to totiž opravdu moc hezká knížka. Je čtivě psaná, příjemně, optimisticky a vesele, ilustroval ji sám autor, obrázky jsou veselé, hezké a vtipné, takže už je člověk šťastný i při čtení této knihy. Je to prostě taková fajn knížka. Ovšem její hlavní účel je skutečně poradit, jak být šťastný - a to tedy umí moc dobře, však se stala světovým bestsellerem. Knížka má i volně navazující pokračování, které je taky moc fajn.

david.silhavy29.01.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Výborná motivační kniha :)! Doporučuji!

hate15.06.2013Hodnocení knihy 5 z 5

Výborná knížka. Čtivě, s humorem ukazuje cestu k šťastnému a pohodovému životu. Kapitoly nejsou moc obsáhlé, ale přesto trevně ukáží, ja na "to", dobře pochopitelé příklady, na závěr každé kapitoly shrnutí. Vtipně ilustrovaná. Hodně mne "nakopla". V hlavě mi zustaly některé poučky, které naskočí v pravou chvíl.