Buď šťastný!

Světový bestseller, který s humorem a porozuměním objasňuje význam pozitivního myšlení. Kniha o spokojeném, šťastném a cílevědomém životě, o pochopení, smíchu a významu prožívání v přítomném okamžiku.

http://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87400/bud-stastny-87400.jpg 4.920

Being happy!

Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Rok vydání: ...více

Terculkka

Skvělá kniha, kterou doporučuji všem. Určitě se k ní znovu ráda vrátím a připomenu si některé myšlenky, když bude třeba =)

Denika

Kniha, která vám ukáže, jak se vlastně máte dobře a jak malichernými a nepodstatnými problémy se vaše mysl ustavičně zaobírá. A nejen to, mnohem víc. Nakopne, potěší, rozesměje. Skvělé čtení. :)

Rozhodneš-li se pro něco, stane se tak, a na tvých cestách bude zářit světlo. (Jób 22:28)

olihenova

parádní kniha...moc ráda se k ní vracím, když chci nakopnout :)

baru_h

Tato kniha mě opravdu strhla. Přečetla jsem jí za jedno odpoledne a večer. Text je napsaný tak, aby to pochopil vážně každý a mohl se podle toho řídit. Už při čtení jsem se musela usmívat a smát, protože humor té knížce nechybí. Každý kdo se chce nějak ve svém životě pohnout by si měl tuto knihu přečíst. Doporučuji!!

Jessica007
09.09.2015

Tuto knihu jsem si koupila před několika lety, chvíli jsem ji cíleně sháněla a nejdříve jsem byla šťastná, když jsem ji sehnala. Je to totiž opravdu moc hezká knížka. Je čtivě psaná, příjemně, optimisticky a vesele, ilustroval ji sám autor, obrázky jsou veselé, hezké a vtipné, takže už je člověk šťastný i při čtení této knihy. Je to prostě taková fajn knížka. Ovšem její hlavní účel je skutečně poradit, jak být šťastný - a to tedy umí moc dobře, však se stala světovým bestsellerem. Knížka má i volně navazující pokračování, které je taky moc fajn.

david.silhavy
29.01.2015

Výborná motivační kniha :)! Doporučuji!

hate
15.06.2013

Výborná knížka. Čtivě, s humorem ukazuje cestu k šťastnému a pohodovému životu. Kapitoly nejsou moc obsáhlé, ale přesto trevně ukáží, ja na "to", dobře pochopitelé příklady, na závěr každé kapitoly shrnutí. Vtipně ilustrovaná. Hodně mne "nakopla". V hlavě mi zustaly některé poučky, které naskočí v pravou chvíl.