Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně

Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302985/bmid_brichac-tom-a-lucie-jsV-302985.jpg 4 93 22

Břicháč Tom série

Je třetím pokračováním úspěšných knih Břicháče Toma. V této knize najdete inspiraci na snadné recepty, jež můžete připravit z dostupných surovin za pár minut. Ve své kuchyni vytvoříte úžasně vypadající jídla, na která se stačí jen podívat a budou se vám sbíhat sliny. Potěšíte nejen sebe, ale pochutná si celá vaše rodina. V knize najdete nejen zdravé recepty od snídaní až po večeře, ale i slavnostní menu, kterým potěšíte své návštěvy. Podle receptů snadno připravíte i vánoční cukroví, které můžete mlsat bez hříchů a nemusíte se bát přibírání ani o Vánocích. Vaříme zdravě a chutně pro celou rodinu, s láskou a nadšením. - zdravěji bez použití bílého cukru - bez pšeničné mouky - z dostupných surovin - s jednoduchou přípravou, kterou zvládne každý Ve své kuchyni za pár minut připravíte: - Zdravou svíčkovou s knedlíčky - Lehkou zeleninovou pizzu - Arašídové mini řízečky - Banánovou zmrzku - Krůtí paštiku - Dýňové rizoto... celý text

bigbabe
bigbabe
25.09.2023 1 z 5

Bohužel hodnotím, jak hodnotím, protože 95 % receptů nikdy v životě nevyužiji, ale také nepotřebuji hubnout. Kuchařské knihy i ty k hubnutí si půjčuji pro inspiraci, zde jsem bohužel žádnou nenašla. Není to můj šálek kávy.

Booky84
Booky84
12.06.2022 4 z 5

Kniha je o něco lepší než první díl (druhý mne minul) a tentokrát jsem si i nějaké recepty opsala a vyzkouším je.

lucakuca
lucakuca
30.04.2021 4 z 5

Má super nápady a dobře se mi podle něj vařilo. Knihu s velkým díkem vracím kamarádce, ještě jednou velký dík za zapůjčení. Však ty víš kdo! Co mi chutnalo, to jsem si zapsala :-)
Břicháči! Nezapomenu!!! Zdravá svíčková s panenkou, kuřecí kari s jablíčky a batátové placičky!!! Ale přiznám se ti, netroufla jsem si do banánové omáčky (s krůtím a rýží), třebas do toho ještě dorostu. Tvá fanule s felkým eF!

teer.h
teer.h
07.09.2019 4 z 5

První knihu od Břicháče Toma jsem si koupila "Máme to rádi zdravě" a musím říct, že se mi v ní zalíbilo více receptů. Nicméně i tady je spousta super rychlých a zdravých receptů :)

Daenerys.Tar
Daenerys.Tar
10.07.2019 5 z 5

Některé recepty jsem si opravdu oblíbila. Většina co jsem zkusila byla opravdu dobrá a rychlá. Musím se přiznat, že moučníky jsem si musela vždy navrch pocukrovat :-D

MinaHawke
MinaHawke
07.01.2019 4 z 5

S manželem jsme si ji koupili a dohodli se, že když podle ní budu vařit, tak budeme jíst zdravěji a vážně to jde.

Měňavka
Měňavka
06.11.2018 5 z 5

Skvělé recepty a skvělý program pro zdravé stravování i hubnutí. Mám doma všechny knihy pana Kosačíka a vděčím mu za výrazné zlepšení zdravotního stavu. Roky mne trápilo pálení žáhy. Brala jsem léky, pila čaje, kapky, nejedla kritická jídla = nic nepomohlo. Ale když jsem začala jíst podle těchto receptů, už dávno nevím, co to pálení žáhy je. K tomu luxusní bonus - 15kg dole. A přitom to není vlastně vůbec těžké. Recepty jsou velice podobné naší zažité klasice a navíc výborně chutnají.Doporučuji.

Ďumbierka

Skvělé recepty.

mia.com
mia.com
23.08.2018 2 z 5

Tento díl je určitě o něco lepší než ty předchozí. Ale nezlobte se na mě, ty jejich úsměvy mi přijdou tak umělé a neupřímné, až to bolí...a to usuzuji i ze sledování autorova facebooku, které jsem musela po chvíli odhlásit.. Co se týče receptů, tak něco vypadá fakt dobře, ale za mě tak třetina knihy. Jako zeleninová rýže na sladko? "Recept" na smíchání tvarohu s ovocem? A opět ty zdrobněliny všude :/

attila1
attila1
23.08.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha s recepty.

sylviii
sylviii
21.08.2018 5 z 5

Skvělá :)

Květinka008
Květinka008
23.04.2018 4 z 5

Neznám předchozí "břicháče", ale mezi těmito recepty jsem si našla své favority na zdravé večeře i zahnání chutí na sladké. Jen u cukroví zůstanu ráda u tradičního, potřebuji mlsat i očima a bohatou chutí ;-)

makynka911
makynka911
21.03.2018 4 z 5

Trošku mě zklamala slavnostní jídla a cukroví, podle obálky knihy jsem jich čekala víc, ale na druhou stranu je zde spousta jiných a nových receptů, takže za mě super :)

katslana
katslana
19.02.2018 5 z 5

Ráda z této knihy čerpám inspiraci. Jednoduché recepty z dostupných surovin.

Konycek
Konycek
09.01.2018 4 z 5

Řekla bych, že v tomto díle jsou nejlepší recepty

EvaT86
EvaT86
03.12.2017 5 z 5

Další skvělá kniha a recepty!

AnnL
AnnL
30.11.2017 5 z 5

Nejlepší ze všech dílů. Břicháčovi recepty miluju ;)

Hanjimka
Hanjimka
28.11.2017 5 z 5

opět fajn recepty s rychlou a pohodlnou přípravou. A funguje to.

EvikU.
EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Kniha je super. Dostala jsem ji k Vánocům. Spoustu receptů když si chce člověk udržet postavu.

diety

Autoři knihy