Bohatý táta, chudý táta pro mladé

Bohatý táta, chudý táta pro mladé https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59653/bohaty-tata-chudy-tata-pro-mlade-59653.jpg 3 46 7

Myslíte si, že to, co vás učí ve škole, nemá nic společného s vaším životem? Myslíte si, že vás škola nepřipravuje na skutečný život? Jestliže jste na tyto otázky odpověděli "ano", je tato kniha určena právě vám! Robert Kiyosaki v mládí nepatřil právě mezi nejlepší studenty. Nebylo to však proto, že by nebyl inteligentní - jen se učil jinak, než od něho učitelé čekávali. Potom však našel učitele, který ho poučil o penězích a investování, a stal se tak úspěšným, že mohl už po čtyřicítce odejít do penze. Kniha Bohatý táta, chudý táta pro mladé, nejnovější kniha ze série bestsellerů o penězích a investování Roberta T. Kiyosakiho, není pouze úžasným osobním příběhem. Ukáže vám také, jak se máte v dnešní době rozhodovat tak, jako se rozhodují bohatí. Kniha je plná upřímného vyprávění, postřehů a kvízů a pomůže vám na cestě k úspěchu. Dozvíte se v ní: . jak mluvit jazykem peněz, . jak přimět peníze, aby pracovaly pro vás a za vás, . rady pro dosažení úspěchu - včetně té, že máte "pracovat kvůli poznávání, a ne kvůli výdělku", . o hrách, které vám pomohou pochopit nástroje k udržení pohybu a rozmnožení peněz. Kniha Bohatý táta, chudý táta pro mladé začíná tam, kde škola končí. Je tajnou zbraní k získání svobody ve vytváření bohatství, po němž toužíte. Bez ohledu na to, jaké máte vzdělání, jste dost chytří na to, abyste dosáhli finančního úspěchu - a na získávání znalostí ve finančních otázkách není nikdy pozdě.... celý text

Literatura naučná Ekonomie a obchod

22.01.2018 3 z 5

opravdu spíš pro náctileté

michal9632
06.01.2017 odpad!

Využít děravého sociálního systému USA a pak ze sebe dělat mistra světa je hnus. A pan Kiyosaki je v tomto ohledu dokonce velmistrem světa.

ladyba
04.10.2015 3 z 5

Je to takové přežvýkání původního titulu Bohatý táta, chudý táta s týmiž epizodami ze života, Kiysaki skutečně až moc těží z opakování jednoho a téhož a vydělává na naivitě čtenářů, že se v nové knize dočtou něco nového. Kiyosakiologie je ovšem tak nějak stabilní.

Lenicka132
03.08.2015 5 z 5

Knihy od Roberta Kiyosakiho mi změnily život. Jeho uvažování jsem si zkrátka musela přivlastnit. :) Jeho knihy mi toho dali asi nejvíce. :) Miluju číst knihy od úspěšných lidí, protože se v nich dozvíte, jakým stylem přemýšlejí.

Fishik
04.10.2014 1 z 5

Čte se to dobře, ale to je asi tak všechno. Podle mě tlachání o ničem stále dokola podle daných osnov. Asi jako u většiny těchto knih se vlastně nic nedozvíte, ale to je jen můj názor...

fransi
18.05.2014 4 z 5

Velmi dobře se četla. Je tam velmi dobrá rada: všechny výdaje a příjmy si zapisovat. Co mě potěšilo je, že to dávno dělám, tudíž jsem na dobrý cestě..:) doporučuji!

bohatství

Autoři knihy

Robert T. Kiyosaki
americká, 1947
Sharon L. Lechter
americká, 1954

Kniha Bohatý táta, chudý táta pro mladé je v