Blíženci z ledové pouště

Blíženci z ledové pouště https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64803/bmid_blizenci-z-ledove-pouste-OSQ-64803.jpg 4 34 7

Dobrodružný fantasy příběh s prvky hororu pro děti od 9 let a jejich rodiče. Toto není příběh o skutečnostech zjevných navenek. Sáře bude jedenáct. Navenek obyčejná malá holka. Žije s tátou, bývalým polárníkem, nyní učitelem fyziky na venkovské škole. Maminka krátce po Sářině narození zmizela v mrazivých pouštích Antarktidy. Sáru pronásleduje noční můra, ve které její maminku unáší ledový drak. Je to opravdu jen sen? Nebo dávná vzpomínka? Sára se zásadně nedívá pod postel. Bojí se. Jednoho dne najde odvahu a brány světů se otevřou.... celý text

evilunicorn
02.09.2019 3 z 5

Umím si představit, že by tohle mohl být první díl například trilogie.Pomalejší začátek mě bavil,a musím říct,že i po zbytek knihy se mi víc líbila dějová linka odehrávající se v našem světě.Bohužel,s postupem času dostávala stále méně místa,což mě docela zklamalo.Navíc kniha otevírá spoustu témat, které ale neobjasňuje,či dějově nedokončuje.Setkala se nakonec celá rodina Smutných? Zaútočili Krunýřovci na Zemi?Co,nebo kdo byla bohyně Hekaté?Co bylo dál s Rásou? Škoda, potenciál měla kniha velký,ale podle mě nebyl zcela naplněn..

Dracicanda
22.11.2017 5 z 5

Super kniha ale chtělo by to pokračování.

abelmoony
11.10.2016 3 z 5

Oblíbená kniha mého dětství. I teď se k ní občas ráda vrátím.

MishelleBlack
03.04.2016 4 z 5

Pěkná knížka, ale ten konec se mi nelíbil. Byl hodně otevřený a přišel mi takový zbrklý. Prostě bum a konec knihy.

Barunka11
17.03.2016 4 z 5

Pěkná knížka, ale bez konce...

Madusian
18.12.2014 5 z 5

moooooc se mi libila!

Kakajko
19.12.2011 5 z 5

Líbila se mi moc, jen marně čekám na pokračování... Mělo to takový otevřený konec.