Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2555/bmid_bevelstoke-tajne-deniky-slecny-mira-xTI-2555.jpg 4 340 41

Bevelstoke série

Ve věku deseti let Miranda Cheeverová vůbec nevypadá na to, že se z ní stane oslňující kráska. Smiřuje se s tím, že do ní společnost nevkládá velká očekávání - až do odpoledne, kdy jí Nigel Bevelstoke, pohledný a neodolatelný vikomt Turner, vážně políbí ruku a slíbí jí, že až dospěje, bude stejně krásná jako chytrá. A ve věku deseti let Miranda pochopí, že ho bude do konce života milovat. Následující léta jsou však k Turnerovi stejně krutá, jako k Mirandě laskavá. Stane se z ní půvabná žena, jak vikomt v onen pamětihodný den předpovídal - kdežto on je opuštěný, zahořklý muž, zdrcený zničující ztrátou. Miranda však nezapomene na pravdu, kterou před všemi těmi lety svěřila papíru - a nedovolí, aby jí osudová láska proklouzla mezi prsty…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Secret Diaries of Miss Miranda Cheever , 2007

beruzzka
beruzzka
13.10.2023 1 z 5

Aaaa to bylo TAK ŠPATNÉ! Přečetla jsem stohy historických románů a tento je snad nejhorší. Zcela chyběla hloubka a zápletka.

Senza Jenka
Senza Jenka
24.07.2023 4 z 5

Upřímně, potkat v jedenácti někoho, kdo by se ke mně choval, jako Turner k Mirandě, zamiluju se taky :D Byť to bylo lehce patetické.
Pak s ním zamávala první manželka a působil poněkud schizofrenním dojmem. Ocenila jsem skotské prarodiče i Turnerovu neústupnost, i když byl na můj vkus poněkud blahosklonný. Miranda je sympatická a celkem vyrovnaná, až na to citové vydírání Turnera.
Závěr trochu klišé, ale celkově mě to docela bavilo.

vcielka
vcielka
06.06.2023 4 z 5

Pacilo sa mi to. Casto som sa pristavovala a zamyslala. Aj ked mi trochu vadilo to akko sa Turner dal s Mirandou dokopy. Celkom som nepochopila jeho myslienkove pochody a jeho neovladanie zo zaciatku.

pip11
pip11
12.03.2023 4 z 5

Příběh byl hezký, ale protože mě Turner často dost vytáčel, budou to jen 4*. Měl velké štěstí, že Miranda měla tak nekonečnou trpělivost...

bezzink
bezzink
13.03.2022 2 z 5

Za me hodne slaboucke. Miranda mi vadila, jak si vynucovala lasku. Vadilo mi, jak bylo neustale omilano, ze neni dostatecne pekna. Ze si Turner uvedomil az buhvi kdy, ze se mu vlastne libi, prislo mi to cele na silu.

Damonka12
Damonka12
08.01.2022 5 z 5

Tak tohle bylo perfektní. Miluju styl psaní autorky. Potřebuju další její knihy.

narisa
narisa
25.10.2021 5 z 5

Příběh se mi líbil. Krásná romantika, jen trochu více natahovaná druhá půlka. Mirandu jsem měla moc ráda, ale Turner mě v některých částech knihy dost štval. Jeho laxnost byla do nebe volající. Ten konec byl dojemný, ale obávám se, že ve skutečnosti by to nedopadlo tak dobře. Hodnotím 4,5*.

MijamiMysel
MijamiMysel
30.08.2021

Taková hezká romantická oddechovka.
Samozřejmě s troškou ohraného tématu (ale nestěžuju si). Jinak osobně se mi příběh velice líbil a doporučuji ji ho dalším lidem.

Amifa
Amifa
17.08.2021 5 z 5

Super oddechovka :-)

TerkaJK
TerkaJK
09.04.2021 5 z 5

Romantický příběh, který se mi moc líbil. Kniha se mi četla velice rychle.
Miranda od začátku věděla, co chce nebo spíš koho chce. V některých chvílích byla až moc tvrdohlavá. Ale na jednu stranu se to dalo pochopit, protože Turner nebyl o moc lepší...

Rozhodně se mi kniha líbila, oba se k sobě perfektně hodili a konec, ten mě dojal.

DUNIKO
DUNIKO
27.03.2021 5 z 5

Krásná čtení ❤️❤️❤️

Maruš.D
Maruš.D
21.03.2021 5 z 5

Musím souhlasit, že tato kniha je povedená.
Turner byl tvrdohlavý paličák. Měla jsem ho ráda, ale to jak to vše v sobě popíral mě rozčilovalo :D prostě chlap, ale chápu, že mu bylo citově ublíženo a z toho se těžko dostává. Miranda byla bojovnice jak se patří. Jsem ráda, že i přes svou lásku si nic nenechala líbit a dokázala mu to nandat. Přesně takovou zápletku jsem si představovala, nicméně jsem si nebyla jistá, jak to autorka pojme a byla jsem ráda, že to bylo tak, jak to bylo. Trochu drama, ale s krásným koncem.

Kačka227
Kačka227
24.01.2021 5 z 5

Krásné!!! Od začátku do konce. Ke konci jsem snad ani nedýchala....

Sara183
Sara183
12.01.2021 5 z 5

Mám rada všetky knižky od autorky, ale tato patrí medzi najobľubenejšie. Krásny príbeh...

Ála1968
Ála1968
12.05.2020 4 z 5

Bylo to moc,moc hezký.Miranda byla pěkně od rány a pěkná sympatačka.Turner zase úžasnej chlap.Prostě paráda.A konec byl úplně úžasný.Vlastně došlo i na slzy.

Zomy
Zomy
05.03.2020 5 z 5

Ke knížce jsem se vrátila po letech a je to jako pohlazení po duši. Dialogy jsou skvělé, s jiskrou, příběh není překombinovaný. Čím jsem starší, tím víc mě Julia Quinn baví.

luci2
luci2
03.03.2020 5 z 5

Kdo sáhne po této knize určitě nebude zklamán. Příběh je krásný, duchaplny a chytí vás za srdce. Popravdě nedokážu říct co mi libilo nejvíce. Autorka má vrozený jemnocit pro romantiku, která vás nadchne, přičemž její příběhy plynule plynou a všechno zapadne vždy tak, jak má. Na tomto příběhu bych nic neměnila a rozhodně se k němu budu rada vracet.

Katt15
Katt15
26.01.2020 5 z 5

Krásné a romantické!začala jsem číst u večerního čaje a dočetla v jednu ráno. Už se těším na další knihu ze serie, kterou ale otevřu až zítra,nebo se do postele ani nedostanu.

Tylinka
Tylinka
28.05.2019 5 z 5

Krásné, přečtené jedním dechem. Spálila jsem i hrnec s brambory, když jsem se nemohla odtrhnout. Nádhera........

avalonek
avalonek
23.05.2019 5 z 5

Aaaaaaach..Já jsem tak šíleně spokojená.To bylo tak nádherné čtení..Úplně jsem to hltala,hlavní postavy byly dokonalé a ten konec..Prostě jen aaaaach..