Učiněná katastrofa

Učiněná katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184998/bmid_ucinena-katastrofa-M3K-184998.jpg 4 860 154

Katastrofa série

ON – Jmenuje se Travis. Jeho život je plný povolných žen, nepovoleného hazardu a násilí. Jenže zrovna když si myslí, že je nezranitelný, potká JI. ONA – Abby je kombinací nevinné krásy a hříšné minulosti. Vnímá Travise jinak než ostatní a rozhodně nemíní být JEHO další trofejí. ON + ONA – Rozdílné pohledy na jedno společné téma. Tentokrát je na řadě ON, muž s věčným nepokojem v duši. Jak dopadne nejkrásnější milostný příběh jedenadvacátého století?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Walking disaster , 2012

Kristy.Seb
23.01.2024 4 z 5

Že začátku mě kniha nebavila, ale konec stál rozhodně za to. Škoda, že se kolem budoucnosti, už příběh natočil.

MAU256
14.12.2023 5 z 5

Tentokrát to byl příběh prvního dílu z pohledu Travise. Čtení bylo příjemnější s pocitem, že jste věděli, jak to nakonec dopadne. Příjemnou tečkou byl epilog! No, určitě si přečtu i další díl.

pani_ari
28.07.2023 5 z 5

Naprostá pecka mezi young adult romanťárnami. Celou sérii "Katastrof" jsem zhltla za necelý týden.

michaela5515
24.04.2023 4 z 5

Příběh z pohledu Travise se mi líbil víc. Líbily se mi části s jeho tátou a celkově pohled do jeho duše. A ten epilog! Ten byl!!

Gabux
22.10.2022 4 z 5

#rereading

Je zajímavé se na příběh podívat z druhé strany. Je skvělé lépe pochopit hlavního hrdinu a seznámit se s částmi příběhu, které v první knize nebyly. Kniha je stále stejně čtivá a postavy jsou stále stejně sympatické. A nasírací.
Opakuji se. Ale... Příběh samotný je taková klasika. Hodná a hezká holka s problematickou minulostí a sexy násilnický kluk, kterého může zklidnit jen ona. A taky má skvělý talent ho vyprovokovat. Nečekejte nic šíleně originálního, duchaplného nebo nedejbože výchovného. V knize je hodně násilí, toxicity a alkoholu.

Chvilkami trochu hloupoučká a toxická romantická linka. Takhle to rozhodně vypadat nemá. Rozhodně je potřeba na příběh koukat s nadhledem. Rozhodně je to oddechová literatura a není pro každého. Na ukrácení času dobrá volba, ale určitě nebyl využit celý potenciál. Přesto si myslím, že je o chloupek lepší než první díl.

Za mě 4*

jitka_dankova
31.07.2022 3 z 5

Young adult romance z typického prostředí americké vysoké školy. Jde o ten stejný celý příběh, který autorka popsala už ve své knize "Krásná katastrofa". Akorát tady je vyprávěn z pohledu hlavního hrdiny, nikoliv hrdinky. Napsat takový příběh je těžké, kdo jej čte poprvé bez návazností, musí vše pochopit. Kdo již má přečtenou knihu "Krásná katastrofa", tak v této knize musí najít i něco nového, něco, co nevěděl. A to se tady naštěstí podařilo, doplní to příběh o zajímavé věci.
Stále je samozřejmě v knize je na můj vkus až moc alkoholu, siláckých a sprostých řečí, štvalo mne, že hlavní hrdina kouří, jde tam o párty, bary, hazard, zápasení, vztahy na jednu noc. Způsob psaní na mne působí lacině a povrchně. Vztah je tam jako na houpačce, postavy si ubližují. Ale na ukrácení času, proč ne.

Knihu lze sehnat jen z druhé ruky, už je vyprodaná. Stejně tak jsou vyprodané i e-knihy. Na internetu ale lze sehnat nějaké (pochybné?) elektronické překlady s mnoha chybami - no ale číst to jde.

Pain
07.04.2022

Lepší než předchozí díl tato kniha nebyla. Velmi se mi líbil epilog. :)

moma08
27.02.2022 4 z 5

Ač to bylo hodně podobné jako první díl, tak mi to vůbec nevadilo a doplnilo mi to pár věcí. Epilog byl třešnička na dortu.

be_pa
20.12.2021 4 z 5

Stejný příběh jako v knize Krásná katastrofa. Z pohledu Trevise se mi kniha víc líbila. Neměl to v životě jednoduché a jeho chování se dalo pochopit. I když byl trochu horká hlava. Pokud si někdo chce přečíst jen jednu knihu série - doporučovala bych tuhle. V knize Krásná katastrofa holoubek jednala zmateně, nevěděla, co vlastně chce. America jí taky radila jednou ano, jedno ne.
Dalším důvodem, proč si vybrat tento 2. díl je gramatika. Je zajímavé, že obě knížky překládala Jana Pacnerová. V této je jen několik překlepů, ale v prvním díle je velké množství hrubých chyb. A i přechodníků tu bylo podle mého názoru méně.

kacenka6144
21.04.2021 3 z 5

Trošku zbytečná knížka, i když byl někdy pohled z Travisovi strany docela zajímavý.

illca2
29.03.2021 2 z 5

To nejlepší z knížky byl prolog a epilog... Škoda, podle recenzí jsem čekala něco úplně jiného.

illca2
29.03.2021 2 z 5

Asi nejlepší z knížky byl prolog a epilog...škoda, podle recenzí jsem čekala něco úplně jiného

zuza264
23.11.2020 4 z 5

Krásný epilog :-)

iveta0549
09.11.2020 5 z 5

Líbilo se mi, že si můžu příběh přečíst i z jeho pohledu

Alnima
06.11.2020 4 z 5

Pěkné pokračování této série.

Artep071
10.08.2020 4 z 5

Dobře ty! xi xi moc fajn pohled z chlapské strany ...mě se to velmi dobře četlo a líbilo se mi to .

YenMaja
28.06.2020 4 z 5

Stejný příběh, stejná forma, jiný pohled. Kniha má rychlejší spád a stránky letí jedna za druhou. Z pohledu Travise lze pochopit jeho chování. Epilog byl krásný.

ElikaS
29.05.2020 3 z 5

Opakování příběhu, který přineslo novou asi jednu kapitolu. Tak si říkám, proč vlastně tahle knížka vyšla?

FairyD.
27.04.2020 5 z 5

Je to krásna knižka z mužského pohľadu, možno aj to je dôvod prečo sa mi táto druhá časť páčila viac. Čo bolo úžasné na konci bol vykreslení ich spoločný život po rokoch. Bolo to romantické, sladké, humorné ale nechýbalo ani napätie. Jednoducho povedané, krásny príbeh. Hlavné postavy sú sympatické osoby ktoré som si veľmi obľúbila. K tomuto príbehu sa stále rada vraciam.

juni
25.04.2020 5 z 5

Skvělá knížka. Konečně nějaká knížka, co mě po dlouhé době nadchla. Pohledy od muže mě většinou nenadchnou, ale tenhle mě nadchnul. Doporučuji. Těším se na poslední díl.