Nebezpečná láska
ekniha

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství? méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/14_/143262/nebezpecna-laska-143262.jpg 4.6825

Bavettovi (1.)

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Formáty eknihy:EPUB, MOBI, PDF
Vydáno:, Fragment (ČR)

Janpa

Skvělá :D
Moc jsem si ji užila.

Zdenulkaa

Od této autorky jsem přečetla první knihu a musím říct, že mě nadchla. Zajímavý příběh, stupňující se napětí, jak to dopadne. Skvělá. Můžu jen doporučit a určitě budu číst další její knihy

Blaufik

I u téhle knihy mě Kateřina přesvědčila, že psát doopravdy umí. Ta lehkost se kterou je celý příběh vyprávěný je úžasná. Čtení opravdu rychle ubíhá a já jsem se moc hezky pobavila.

Dagnov157

Moc hezké, opravdu jsem se neodtrhla, ještě ten večer, co jsem dočetla první díl, jsem si stáhla druhý. Chválím.

Lenka40

Tak tahle kniha mě dostala . Úžasný příběh plný citů a lásky. Musím říct že jsem ke konci i brečela , jak mě kniha citově zasáhla.Od Kateřiny je to moje třetí kniha , kterou jsem přečetla a určitě se dostala na první místo v oblíbenosti. Jelikož je to první díl z trilogie Bavettovi ,tak si určitě nenechám ujít další dva díly. Takže kdo má chut na krásný příběh od české autorky , tak určitě doporučuji. /a dámy mějte u sebe kapesník /

Manience

Z "mafie" jsem lehce v rozpacích, po doporučení jsem si ji asi představovala trochu jinak. Romantická linka byla skvěle vyvedená (hlavně vtipně), ovšem konec trochu slabší. Snad to další díly vylepší

Macawi

Takový ten pocit kdy se zájmem čtete jednu lehce nepravděpodobnou romantiku a "zaručeně" víte jak to dopadne. A najednou tak nečekaný zvrat, který jsem opravdu nečekala! Je mi jasné, že pro milovníky akčních příběhů je tohle jen čajíček, ale mafie a New Yorské podsvětí je zde jen kulisa k neobvykle pojaté romantice.

DaPo

Nemůžu říct, že by byla kniha špatná, ale čekala jsem po kladném doporučení a vysokém hodnocení malinko více... myšlenka dobrá, děj byl ale místy stagnující.... velké plus pro tuto českou autorku za námět včetně vydavatele za praktický formát knihy....

vivalamuff
24.12.2016

Jsem velmi na rozpacích. Mám teda dojem, že jsem četla jinou knihu než ostatní čtenářky. Možná jsem prostě jen udělala chybu, když jsem sáhla po této knížce / sérii, protože očividně nejsem cílová skupina, třebaže romantiku mám taky ráda. Ale když se řekne mafie, tak od toho čekám román jako pecka. Kdo četl Kmotra od Puza nebo si pamatuje Chobotnici (La piovra) s charismatickým komisařem C. Cattanim (seriál z roku 1984 natočený dle stejnojmenné knihy), musí mi dát za pravdu, že tohle bylo absolutně nic. Všechny ty machinace rodiny Bavettových mi přišly k smíchu. A někdy i k pláči, protože o žádný popis se tam nejednalo, šlo fakt jen o tu alá romantiku. A tomu konci jsem nevěřila. Oceňuji sice snahu paní autorky o výtvor na podobné téma - italská mafiánská rodina, ale pohybuje se na tak kluzkém ledě, že to už víc ani nejde. Dala jsem však šanci i druhému dílu a bylo to snad ještě horší... :-(
Je mi líto, že tu nedám hezkou recenzi, ale nemohu si pomoct. Ty dvě * dávám za výbornou stylistickou stránku a snahu.

niknikita
13.12.2016

Obálka a název spíš odrazuje, ale první polovina mne docela připoutala k písmenkám. Pak přišla na scénu "Stránečka" a málem jsem s tím praštila, ale ten konec nebyl špatný - naštěstí, protože jinak bych asi ubrala z hodnocení.

Terry11
11.12.2016

Tak jsem si tuto knihu v rámci čtenářské výzvy znovu přečetla. A opět se mi líbila.

alena67
02.11.2016

pěkná knížka, kdo má rád romanťáky nemá chybu, doporučuji

3nitka
10.09.2016

No teda, pre mňa veľké sklamanie. Hlavná hrdinka nesympatická, hlúpa, ukričaná a naivná. Liezla mi neskutočne na nervy. Michael zamilovaný, dobre beriem. Jediný príjemný hrdina - pre mňa bol Robert. A ten koniec, no čo ja viem.

Fizulka71
01.08.2016

Tato kniha mě velmi mile překvapila. Česká autorka se s tímto tématem poprala velmi dobře, podařilo se jí udržet děj v příjemné kombinaci napětí, akce a romantiky. Přiznávám se, na konci jsem si nefalšovaně pobrečela. Takže za mě - čtěte :-)!

alzbeta4340
24.07.2016

Obvykle nečtu ani českou literaturu pro ženy ani romány o mafii. Tady jsem udělala výjimku a výborně jsem si početla. Skvěle vymyšleno i napsáno. Kdybych tuto knihu četla jako anonym, vůbec bych nepoznala, že se jedná o českou autorku. Děj je bohatý a košatý, první půle možná o trochu lepší než konec, ale i tak za mě velká spokojenost. Doporučuji všem čtenářkám, které si chtějí přečíst něco oddechového.

Danago
19.07.2016

Krásný, milý, , vtipný, romantický příběh. Zajimavý, neotřelý námět, mě dost překvapil. Moc dobře se to četlo. Knížku, sem nechtěla odložit,dokud sem ji nedočetla.Přečetla jsem jí jedním dechem. Mikee byl úžasný. Konec mě dostal. Opravdu krásná oddechová knížka. v některých momentech sem i slzy v očích sem musela utírat.

Barbra06
13.06.2016

Páni! Kniha se ke mně dostala vlastně úplně náhodou. Měla jsem smíšené dojmy, když jsem jí džela v rukou. Nelákala mě vzhledově, názvem, anotací a upřímně ani to, že je od české autorky. Říkala jsem si, že to musí být pitomost. Ale na druhou stranu měla strašně vysoké hodnocení.
Přečetla jsem jí jedním dechem a světě div se, byl to super příběh. Začátek mě bavil neskutečně, konec už byl trochu slabší, ale i tak hodnotím opravdu vysoko a ráda se ke knize vrátím.

helenkan
10.05.2016

Knížky o mafii zrovna nemusim,ale tahle mě dostala. Skvělé čtení. Pěkný,zajímavý i vtipný příběh,dokonce i s romantikou. Co víc si přát? Miluju knížky,které se mi nechce odložit,dokud je nepřečtu a tahle je jedna z nich.

Damonka18
04.05.2016

Velmi vtipná a úžasná knížka. Oblíbila jsem si malého Mikee. Byl úžasný. Poprvé jsem četla takovou knížku a moc se mi líbí.

evelýny
25.04.2016

Velmi vtipně napsaná kniha s neobvyklou zápletkou, ke konci docela i napínavá. Detektivka to však není - spíše romance, oddychovka, u které se opravdu bavíte.

Jass
26.03.2016

Čekala jsem trochu víc... Ale na knížku od české autorky to nebylo špatné. Ale tak nějak jsem si hlavní postavy nedokázala oblíbit, ne, že by byly úplně špatné, ale některé jejich vlastnosti mi prostě neuvěřitelně pily krev. A ten konec jsem čekala, teda musím říct, že na chvíli jsem byla docela vycukaná, protože jsem si nebyla jistá, jestli by bylo možné to tak dokonale přichystat, ale očividně bylo. Nijak extrémně mě to nenadchlo, ale do dalšího dílu se pustím...

Aymira
24.03.2016

Příjemná oddychovka, pokud máte zrovna chuť na nějaké to čtení pro holky.

midlajs
18.03.2016

Ze zacatku to bylo dost zajimave. Opravdu. Byla jsem tada, ze se mi libi neco od ceskych autoru. Ale po ctvrtce knihy to zacalo - nuda. Par pasazi zajimavych, jinak nuda. A ta hlavni hrdinka mi strasne lezla na nervy. A ten jeji z ni byl az moc paf... Neprijde mi, ze se z takove obyc holky mafiani padnou na zadek. A neverim, ze by Mikee mohl mit s vyberem volnou ruku... Ale to uz je jinej smer mysleni.

jajinka.78
07.03.2016

Opravdu krásná kniha...

ivousekk
26.02.2016

Skvely pribeh, ktery budete hltat od prvni stranky az po tu posledni.

H-elen
22.02.2016

Naprosto úžasná kniha. Už je to déle co jsem ji četla a asi si ji přečtu zase. Za mě knihu mohu jen doporučit. Stoprocentně vás i rozesměje...

MartasMartas
22.02.2016

jedním slovem ,,´ŽASNÁÁÁÁ,,

Ewik
14.02.2016

Naprosto fantastická knížka. Jen nechápu, jak to, že se mi do rukou dostala až teď. Paige se mi líbila. Starostlivá, milá holka, která své pacienty má skutečně ráda.

Robertův "bubákovský" styl mi přišel moc legrační. Jeho Jekyllovské proměny přicházely náhle, stejně jako moje vnímání. Někdy jsem se smála, jindy jsem si říkala, jaký to není trouba. Avšak dojímala mě jeho starost a láska k nemocnému bráchovi. Trošku mě to donutilo přemýšlet, kolik sourozenců by se v tomto stavu o sebe chtělo starat. Ale Robbie si mě získal. I přes to jeho neustálé hudrání jsem byla do něj blázen. :-) Celou knihu jsem mu fandila. Skoro jsem brečela smíchy, když se ráno s kocovinou vzbudil v Mikově bytě a řval, že mu někdo přeřezal tkaničky. To jsou starosti takhle po ránu. :-)

Mikee byl sladkej, ale taky pěkně majetnickej. Na druhou stranu, kdo by nechtěl, aby o něj jeho drahá polovička s takovou starostí pečovala a rozmazlovala ho. I když za ten husarský kousek co předvedl, si zasloužil víc než jen krvácející nos. (Dobře ty, Paige!)

A co se týče Theressy a Jonnyho? Ty jsem si zamilovala snad úplně nejvíc. Johnny mě fakt bavil. Skoro celou knihu jsem se musela něčemu tlemit a velmi často i hlasitě smát. Fakt jsem to oběma bráškům nějakou dobu všechno žrala i s navijákem.

Tahle knížka je fakt báječná. Je to poklad a jsem moc ráda, že jsem ji četla. Můžu jedině doporučit!!! Donutila mě smát se i brečet. Moc se těším na další díl.

Jaruce
06.02.2016

Úžasná kniha, moc hezky se četla s lehkostí a zájem ke konci jsem brečela jako želva a říkala si, že to takhle nemůže dopadnout a konec opravdu překvapil. K téhle knížce jsem se dostala náhodou a vůbec ted nelituji mám z ní hezký pocit. Mám v úmyslu přečíst vse od autorky

Aracely
05.02.2016

Moc , moc , moc krásná kniha !
Dlouho mi ležela v knihovně jen tak ladem a po přečtení prvního dílu si říkám Proč ?! Mám půjčené všechny 3 díly a nějak se mi do nich nechtělo , což byla Velká chyba ! Od Petrusové už jsem četla S hlavou v oblacích a Pekáč buchet a líbilo se mi to , akorát to byly takové ,, jednohubky " i když sladké. A tahle trilogie , to je úplně jiný šálek kávy. Z prvního dílu jsem doslova ,, unešená. "

Recenze v záložkách :-)