To jsem já, Barbánek

To jsem já, Barbánek https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/7636/to-jsem-ja-barbanek-7636.jpg 5 90 12

Barbánek série

Další Barbánkovo dobrodružství. Nová knížka úsměvných seriálových kreslených příběhů pejska Barbánka, který žije s klukem Honzou a jeho rodiči. Jemný humor, nápaditost příběhů i komické ladění kreseb učinily z Barbánka nezapomenutelného hrdinu mnoha dětských generací.

petbrab
petbrab
29.06.2021 5 z 5

Krása.Pamatuji si ji z dětství. Hezký dárek k Vánocům to tehdy byl. Barbánek byl pro mě velký hrdina.

Renda698
Renda698
08.11.2020 5 z 5

nádhera krása

PajaPaja007
PajaPaja007
03.11.2020 5 z 5

Moje nejkrasnejsi detstvi. ????

Josh
Josh
20.04.2020 5 z 5

Skvělý nápad vydat příběhy Barbánka. Ať si říká na časopis Ohníček před r.1989 kdo chce co chce tenhle komiks byl prostě super. Grafika a příběhy osloví každé dítě a pokud osloví také dospělé ještě lepší.... Proč se pořád chovat, myslet a být dospělí? Aspoň při čtení být zase dítětem!!!

PospecBrno
PospecBrno
15.04.2020 5 z 5

Prostě Barbánek! Odkojená na těchto knížkách!

Atlantis
Atlantis
31.01.2019

Dalo by se říct, že svým způsobem byl Barbánek můj první komiks. Už jako dítě mě fascinovala živost jednotlivých políček, to jak jsou nabité drobnostmi a detaily a že si v nich vždy najdu něco nového i po několikátém čtení. Dodnes si živě pamatuji, jak se mně moje okolí ptalo, proč zase čtu tuhle "knihu" a jestli raději nechci něco hodnotnějšího. A já nechtěl. Barbánek je prostě nezapomenutelnou částí českého komiksu.

Lucissia
Lucissia
14.11.2016 5 z 5

V dětství jsme Barbánka četli já i sestra mockrát. A moc se mi líbil. Stejně teď i synovi, když jsem mu předčítala a ukazovala kdo co povídá. A odteď neřekne kočáru brášky jinak než mercedeska. :-)

lulenky
lulenky
30.03.2016

moje nej kniha :D je to jedna z mála komiksů, který se dají číst :)

Maitter
Maitter
02.01.2016 4 z 5

Díky Barbánkovi jsem se naučila „Znám křišťálovou studánku, / kde nejhlubší je les...“. To se počítá.

lenkaknel
lenkaknel
28.11.2013 5 z 5

Jako malá jsem měla tuhle knížku moc ráda... =)

tyzik.cejka
tyzik.cejka
12.05.2013 5 z 5

pěkné ale už si to moc nevzpomínám o čem to bylo no vím že byl takoví akční a taky si vzpomínám že to vycházelo ve Sluníčku a jediný díl který se mi vryl do paměti hned byl z pomníkem pro děti skvělé

Miru
Miru
21.02.2012 4 z 5

Kromě Čtyřlístku snad jediný komiks, který jsem kdy četla. A tak jako Čtyřlístek hned několikrát :-)