Anna - Krok za krokem do nového života

Anna - Krok za krokem do nového života https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171032/bmid_anna-krok-za-krokem-do-noveho-zivot-8so-171032.jpg 3 92 22

Baletka Anna série

Anna se touží stát primabalerínou. Ale po těžké autonehodě ochrne a šance na velkou taneční kariéru jsou ty tam. Vypadá to, že už nemá proč žít, bez baletu nevidí v uzdravení žádný smysl. Pak se však dostane do sanatoria, pozná Rainera, prima kluka na vozíku, který jí vlije novou energii do žil. Krok za krokem se Anna vrací do života a na pódium, kde se jí díky talentu otevírají netušené obzory. Brzo se však bude muset rozhodnout. Balet, nebo láska? Co je důležitější?... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Anna-Schritt fur Schritt ins neue Leben

Katynka01
Katynka01
24.01.2021 1 z 5

Kniha mě vůbec nenadchla, celý děj se táhl.. Nudný. Za mě prostě nudná kniha.

evineckY
evineckY
10.01.2021 3 z 5

Tohle je pro hodně mladé čtenářky.

janula139
janula139
27.05.2019 5 z 5

moc se mi líbila konec byl nudnější ale jinak zajimavý doporučuju svěm holkam

milan.krimsky
milan.krimsky
19.05.2019 5 z 5

O jedné dívce, kterou baví balet a po autonehodě si myslí, že se s baletem rozloučí, ale narazí na jednoho kluka v ústavu, který jí pomůže vyplnit si svůj sen a nevzdát se ho.

Rosa123
Rosa123
30.09.2017

I přesto, že bych uvítala delší část popisu léčení Anny po autonehodě, se mi kniha líbila a četla se velmi rychle. Navíc ta kouzelná obálka...

Jana283
Jana283
23.02.2017 4 z 5

Četla jsem s dospívající dcerou. Vrátily jsme se do dětsví, kdy jsem jí předčítala. Kniha se nám oběma líbila.

Napůlanděl
Napůlanděl
17.09.2015 5 z 5

Knížka se mi velice líbila, měla zajímavý děj a konec...

Remember_me
Remember_me
05.09.2015 2 z 5

Tak tuto knížku jsem četla tak před dvěma roky. Ale moc se mi líbila myslím že kdyby jsem si ji přečetla teď nepohltila by mně tak jak tenkrát. Četla se mi docela dobře děj rychle ubíhal ale! Já jsem čekala že tam bude více z jejího života po autonehodě. Aby to bylo více popsány ale nestalo se tak. Kniha je dobrá na tu chvíli kdy nevíte co dělat.

chaera
chaera
20.06.2015 odpad!

Zatím můžu s ledovým klidem říci, že tohle je zatím ta nejhorší kniha roku 2015. Četlo se to strašně. Neustálé přeskakování od jedné postavy ke druhé, osoby bez větší hloubky a zranění (a léčení) Anny se odbylo hned na začátku knihy. Děj byl urychlený a odfláknutý a lituji času, který jsem nad ní strávila. Rozhodně nedoporučuji a vám upřímně říkám, sáhněte po jiné knize. 0.5/5

Anna 13
Anna 13
21.02.2015 4 z 5

(SPOILER) Nádherný příběh!!! Knihu jsem objevila v obchodě a díky její nádherné obálce jsem si jí koupila! Příběh je emotivní a zajímavý, ale moc se mi nelíbí styl, kterým pan Pfaue píše! Ten námět je opravdu úžasný, ale spíše by ho měl napsat někdo jiný, aby se to lépe četlo! Předchozí díly jsem nečetla a asi ani nepřečtu. Anna se stala mým velkým vzorem, protože také tančím balet! Rainera jsem si oblíbila od první chvíle, kdy se v knize objevil a tak mě trochu mrzí, že se do něj Anna třeba nezamilovala! Knihu jsem četla už mnohokrát, ale vždy je mi líto stylu, kterým autor píše! Za příběh a postavy, které vytvořil dávám, ale čtyři hvězdy!

Attia
Attia
21.02.2015 1 z 5

Nemůžu ani pořádně hodnotit, protože jsem knížku nedočetla. Dostala jsem se možná do půlky, dál rozhodně ne. Nějakou dobu jsem se baletu věnovala, takže jsem myslela, že mě bude bavit už jenom kvůli tématu... Ale děs, četlo se to strašně! Vůbec jsem nerozuměla tomu, o kom je zrovna řeč, autor si libovolně přeskakoval z jedné postavy na druhou, popisoval pocity každého okolo.
Navíc účinně zabraňoval jakémukoliv hlubšímu prožitku ze čtení tím, že všechno moc urychloval. Najednou měla Anna nehodu, o pár stránek dál už byla v podstatě vyléčená. Nesedla mi ani jedna postava, všichni se mi zdáli moc křečovití, o jejich chování nemluvě.

Prostě děs.

Lumine
Lumine
11.02.2015 5 z 5

Normálně bych dala 4, protože u mě má hodnocení tak 4,5.

Asi jsem četla jinou knížku, než všichni ostatní, ale mně se to líbilo. A hodně. Příběh byl lehký, svižný (místy to klidně mohlo být delší) a stále se tam něco dělo. Doopravdy hodně se mi líbil styl psaní a všechny postavy mi vyhovovaly.

Baletka Katy
Baletka Katy
09.10.2014 5 z 5

Nevím jak pro ostatní ale pro mě je to nejkrásnější kniha kterou jsem přečetla. Nádhera ale byla bych mocinky moc ráda aby vyšlo pokračování nebo tak nějak. :-)

LilianaFalcon
LilianaFalcon
08.09.2014 2 z 5

Vůbec mi nevyhovoval styl vyprávění.
Jako by se autor snažil uchopit až moc témat najednou a ani jednomu se nezvládl dobře věnovat.

Kabi
Kabi
09.07.2014 3 z 5

Od knihy jsem očekávala víc. Příběh Anny byl zajímavý, ale rychle odbytý. Zbytek knihy už nebyl tak záživný.

brambora2000
brambora2000
11.05.2014 4 z 5

Knížka se mi velmi líbila, ale myslela jsem si že tam bude víc o tom jak se vracela do života po nehodě.. ale většina knihy je o její kariéře.. ale byla fajn :)

muchomurka
muchomurka
13.02.2014 3 z 5

Jako malá jsem sledovala seriál, který vyprávěl o baletce Anně. Proto když vyšla knížka, moc jsem se těšila, až si ji přečtu. Ale neměla jsem to dělat, čekalo mě zklamání. Děj byl takový povrchní, plytký, postavy a jejich charaktery nešly nijak do hloubky, zranění a zotavování Anny bylo odbyto na začátku knihy, a pak se ve zbytku řešil jen její tanec a láska, ale tak nějak jen na povrchu. Žádné hluboké rozhovory, city, nic... To, co autor napsal na 250 stran, to by klidně mohlo stačit maximálně na stovku a i tak by to bylo příliš dlouhé a rozvláčné. Škoda, na příběh jsem se moc těšila.

Vulpi
Vulpi
31.01.2014 2 z 5

Tahle knížka mi připadala taková divná. Hlavní hrdinka mi byla hodně nesympatická a tak jsem si tu knihu nemohla pořádně užít. Docela velké zklamání.

Adele02
Adele02
21.12.2013 4 z 5

Čekala jsem, že to bude horší, ale vyklubal se z toho docela pěkný příběh :)

Lowelllyyp
Lowelllyyp
26.11.2013 2 z 5

Na toto téma bylo natočeno už hodně filmů. Nevím, jak knížky, protože tohle nevyhledávám. Nicméně filmům se neubráním. Určitě to znáte. Krasobruslařka, která spadne a pak jde na soutěž - kde většinou vyhraje nebo skočí druhá. Tanečníci, kterým se něco stane a pak jdou taky na soutěž. Ale Annu jsem nejvíc našla v příběhu Surfařka, která je tedy natočená podle skutečné události (tím pádem je to mnohem silnější příběh). Ta holka, která miluje surf nade vše se stane obětí žraloka, který jí ukousne ruku, a přesto se nevzdává a surfovat chce dál. Měla daleko větší odhodlání než Anna, která se úplně zhroutila a ponořila do svého vlastního přemítání o tom, jak se to všechno podělalo.

Život je přeci boj, ale stojí za to. Tahle strana její povahy mi lezla neskutečně na nervy, a nebylo to jenom o tom. Navíc - nejsem příznivce baletu. Takže vlastně vůbec nevím, proč jsem to nakonec četla. Vesměs je to blbost, totálně odhadnutelná a už anotace vám dá všechno, abyste byli schopni vědět, o čem ten příběh je. A to asi není dobře. Ale jako takový oddych, kdy se chcete zabývat takovým tím "co by - kdyby" to bude asi fajn knížka. Já jsem ovšem trochu jiné povahy a děsně mě to nudilo.. místo Anny jsem se víc zajímala o toho Rainera, kterému jsem daleko víc přála, aby se znova na ty nohy postavil, protože on věřil.

balet zfilmováno – TV seriál

Justus Pfaue