Angel

Angel https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5863/bmid_angel-qAo-5863.jpg 4 99 15

Angel Summerová série

Neodolatelný literární debut populární modelky Jordan. Zábavný a čtivý příběh ze světa modelingu, plný romantiky a zrádných úskalí slávy. Když Angel objeví modelingová agentura, jednou provždy jí to změní život. Je mladá, krásná a svůdná, proto má všechny předpoklady pro úspěšnou kariéru. Velice rychle se zabydlí ve světě celebrit, bohatství a slávy. Potom se setká s Mickeym, hlavním zpěvákem chlapecké kapely, který je sice neodolatelný, ale také velice nebezpečný. Angel si uvědomí, že stoupající hvězda může stejně rychle i padnout…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

Angel , 2006

Marfuška89
Marfuška89
22.02.2019 5 z 5

Dočteno!
Moc se mi kniha líbila :) . Ze začátku jsem se obávala, že to bude nudné, ale asi po 30 stránce ( +, - ) se to rozjelo a začalo mě to bavit :) . Angel měla obojí - štěstí, ale i smůlu...
Tato kniha se neřadí mezi mé TOP knihy, ale získala si mě, nemohla jsem se od toho odtrhnou, jelikož mě zajímalo jak to dopadlo... A to podle mně má kniha splňovat :) . Takže 5* :) .

avalonek
avalonek
05.02.2019 1 z 5

Bohům žel,toto není můj šálek kávy..Nelíbí se mi styl psaní,nedočteno.

dom.ini
dom.ini
21.01.2019 2 z 5

Pro mě byla knížka opravdu zklamáním. Neměla jsem nějaká přehnaná očekávání, čekala jsek odpočinkový, zábavný, román pro ženy ze zajímavého prostředí, ale tento byl podle mého opravdu podprůměrný. Celý příběh a styl psaní mi připadal naivní a plný klišé. Podle zdejších komentářů jsem čekala nějaké autentické vyprávění, ale já jsem ho v této knize opravdu nenašla. Podle mého existují rozhodně lepší knihy v tomto žánru.

sofie92
sofie92
14.01.2019 odpad!

Myslela jsem, že se snad nedonutim to přečíst ... Straaaaasne zdlouhavé

jani.ruzicko
jani.ruzicko
24.02.2018 odpad!

Tak já nevím, přijde mi, že jsem asi četla úplně jinou knihu než všichni ostatní tady. =D Tak trochu utrpení. Ve čtvrtině příběhu, jsem ho chtěla odložit, ale pořád jsem si říkala, že počkám na to "Wow", o kterém tu všichni mluví a to mě nutilo číst dál. Bože, nic nepřišlo =D Angel byla pipina a buď naprosto naivní nebo úplně pitomá. Přišla si ošklivá s chybnou postavou, ale všichni ji ujišťovali, že je nádherná, komplexy z malých prsou? Všichni ji ujišťovali, že jsou top. Kdyby to bylo napsané aspoň trochu "skromně", aby se jí to dalo věřit, ale to né, prostě se jen chtěla ujišťovat, že je nejlepší. Styl psaní taky nic moc, opět jsem měla pocit, že to napsala nějaká 13tka. No, nesedlo mi to, asi nejsem cílová skupina. Na druhou stranu, v 18ti plastika prsou? Koks? Kdo je vlastně cílovou skupinou? =D

Vendulik
Vendulik
27.06.2016 5 z 5

Tato kniha mi připadá, jako moderní popelka ale je úžasná :D

chandel
chandel
13.03.2016 5 z 5

Miluji Angel! Katie moc dobře ví o čem píše. Jak už tu někdo psal, mam pocit že je to všechno z jejího života, některé situace by nikdo takhle nedokázal popsat. Palec nahoru a doporučuji!

Renate
Renate
11.08.2015 5 z 5

Kniha se mi velice moc líbila, začetla jsem se do ní velice rychle a měla jsem ji přečtenou během týdne. Už ted' čtu polračování a musím přiznat, že jsem spokojená,

Charmedka
Charmedka
17.03.2015 3 z 5

Od Katie Price jsem již jednu knihu četla a nebyla vůbec špatná. V podstatě jsou to vše klasické knihy pro ženy. Ani tahle není špatná, naopak je čtivá a záživná. Svět modelingu je zajímavé téma a i když s Angel strávíte čas při spoustě focení, Katie Price se povedlo docílit toho, že ano jedno není nudné. Naopak čtivě popsané.

Veronika.C
Veronika.C
02.01.2015 4 z 5

Hezký příběh, ikdyž musím souhlasit s komentářem pode mnou, Angel se na začátku neumí ani obléct a namalovat a pár dní na to je z ní modelka a klidně se svléká pro časopisy, no nevím. Ale jako všechny ostatní knihy této autorky i tato se hezky četla a určitě se hned pustím do druhého dílu

Leniiis
Leniiis
16.09.2014

Stejně jako všechny knihy od Katie Price mě bavila, pěkně se četla. Škoda, že jich nenapsala mnohem, mnohem víc.

Lennji
Lennji
28.02.2014 4 z 5

Knihu jsem koupila v Levných knihách s tím, že když je tak levná, bude i nudná..Ale překvapila! Moc krásný, silný a romantický příběh, začetla jsem se a styl psaní katie Price mi hodně sednul..Koupila jsem si od ní všechny knihy, co vydala :-)

luciefeix
luciefeix
19.11.2013

První díl a zárověn kniha od Jordan. Velice dobře napsané. Je vidět že Jordan ví o čem píše.

xxiixxi
xxiixxi
23.03.2012 5 z 5

Katie Price jako autorku mám moc ráda, až mne to překvapuje :-) Angel byla moje první kniha od ní a už jsem ji četla 3x. Je to velice čtivá kniha, zanesla mne do světa, do kterého se asi nikdy ve skutečném životě nedostanu. Něco mi říká, že autorka ví, o čem píše, že mnohé zažila na vlastní kůži.

fransi
fransi
21.04.2011 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Doporučuji.

modelky zpěváci

Katie Price