Andílci a machři

Andílci a machři https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2056/andilci-a-machri-2056.jpg 3 55 6

Děj této knížky vyprávějí dva hlavní hrdinové, sympatický writer Daniel a poněkud nejistá, plachá Anděla, žijící tak trochu ve vlastním světě. Životy těchto dvou přátel se velmi liší - zatímco Andělka trpí v neúplné rodině, jíž vládne upracovaný otec a kde žije rovněž i její rozverná mladší sestra, Daniel si plnými doušky užívá života, aniž by se jakkoliv obával blížící se maturity, a bezstarostně se oddává svému velkému, leč nebezpečnému adrenlinovému koníčku - sprejerství. Oba však musí projít několika nepovedenými vztahy a životními zkouškami, aby si nakonec uvědomili, že nejlépe by jim vlastně mohlo být spolu... celý text

JancaMia
01.09.2021 3 z 5

Zbytečně učesané, jinak to mohl být super román, ale chápu že dcera není tak vypsaná jako maminka .

Jája92
27.01.2018 3 z 5

Typická Lanczová, kniha se čte dobře. Jedna z nejlepších knížek od této autorky.

MíšaK.
10.03.2015

Jsem naprosto spokojena. Ne, že by to byla supr čupr knížka, ale oproti Balírně je to snad zázrak. Možná ta Sandra nebude zas tak hrozná. Docela se stydím, že jsem Sandru po Balírně zavrhla.

Alexa25781
01.06.2013 5 z 5

Super kiha!!!Líbí se mi jak Sandra do svých knih zaplátá fantasy prvky a tady se jí to vážně povedlo

Niki
05.12.2012 5 z 5

Nejlepší kniha od Sandry!

Alexxandra
10.07.2012 5 z 5

Tohle je spolu s knížkou "Mezi námi děvčaty" nej knížka od Sandry:)Děsně se mi líbily ty fantasy prvky v Andělině vyprávění.