Soutěž

Pád / Fallen

Autor: Lauren Kate

Pád

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý ...celý obsah knihy

Některým andělům je souzen Pád.
Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít. méně textu

http://img.databazeknih.cz/images_books/56_/56720/padli-anjeli-pad.jpg 3.9517
Série: Andělé (1.)
Žánr:Sci-fi a fantasy - Romány
Rok vydání: 2011, 1. vydání originálu: 2009 ...více
Štítky:andělé

Komentáře

Nejprve se musíte přihlásit.
Fortuna22.10.2014

No.. nikdy předtím jsem žádnou andělskou ságu nečetla a nikdy se do ní nechystala, ale ve chvíli, kdy jsem neměla co číst, jsem po Pádu prostě šáhla. Začátek pro mě asi nejzajímavější.. Konec se mi nelíbil, ale nejvíc mi vadil opět ten milostný trojúhelník.. PROČ ZROVNA JÁ?? V knize, kde si přeji, aby tam romatika byla, tak není a tady jí je na rozdávání.. No, jako kniha nic moc, ale budu se těšit na film (pokud se ho dočkáme??), protože jakožto filmová verze (pokud by se povedla) by byl Pád asi lepší.. Do dalších dílů se rozhodně nehrnu.. :)

kacka279415.10.2014

První díl mě bavil. Četlo se to vlastně samo a mělo to i hlavu a patu. Druhý díl dosti pokulhával a upřímně... trojku jsem četla jen kvůli té návaznosti. Nebavila mě a přišlo mi to pořád na jedno brdo. Nějakých 350 stran o tom, jak stále cestuje časem mi přišlo neuvěřitelně přehnané. Ve čtvrtém díle mi naprosto lezlo krkem, jak ubuleně obě postavy zní, když se nevidí týden. A ten konec mi přišel úplně přeslazený. mám ráda romantiku, ale jen v rozumné míře a tohle je podle mě Opravdu přehnané. A pátý díl pro mě nemá cenu kupovat.

Vikyy12.10.2014

Kniha se mi moc líbila! Doporučuju! Je velice zajímá a konec úžasný, ale pro mě všechny konce nedokončený. Hrozně se mi po knize stýská. Hlavně o přemýšení jak to bude dál...Jedna z nej knih. A ty postavy. HLAVNĚ DANIEL. Velice mě překvapil Lucifer svým vzhledem. A Lucy její kletba, kterou rozluští až na konci 4 dílu.

*Barča*26.09.2014

fajn kniha doporučuju :))

deedee14514.09.2014

Skvělá kniha, nemohla jsem od ní odtrhnout oči.
Ale asi od začátku poslední čtvrtiny knihy mi kniha už přišla nudná, kvůli povaze některých charakterů. Přišlo mi, že už je to jen o lásce až za hrob.

Annie G.06.09.2014

Tato kniha se mi hodně líbila, jen mě někdy štval ten milostný trojúhelník. Hrdinka pořád neví koho si vybrat a stále se rozhoduje. Chápu lidi, kterým se to líbí, ale mě to nebaví. Jinak kniha mě bavila a doporučuji, ale nečekejte od ní nic převratného.

papi30.08.2014

Knížka mě opravdu mile překvapila!!! Strašně moc se mi líbila a doufám, že si u září přečtu dálší dííl!

Arri26.08.2014

V době, kdy jsem četla tuhle knihu jsem byla jako smyslů zbavená. Nemyslela jsem na nic jiného než na to, jak to nakonec s Luce, Danielem, Camem a ostatními dopadne. Opravdu povedená kniha. Moc mě bavila, byla jsem do ní zažraná a vydržela jsem jí číst celé hodiny, proto si zaslouží 5 hvězdiček.

Perla23.08.2014

Úžasná kniha. Veľmi sa mi páči jej dej, príde mi to celé tak záhadné. To všetko s Camom a Danielom. A prostredie školy Meča a kríža mi pripadá naozaj ako vezenie a preto ma to trochu prekvapuje, keď viem, čo všetko sa tam odohralo a ako ľahko sa dalo vykĺznuť spod prísneho dohľadu kamier... že im na to hneď neprišli. No... ale... je to proste super kniha aj keď mi trvalo dlhší čas kým som sa začítala do to toho deja a tak...

BlueEliza17.08.2014

Jedním slovem nuda. Snažím se knihy zásadně dočíst a až pak je hodnotit, ale u téhle se ne a ne prokousat ke konci.
Hlavní postava ničím zajímavá a příběh neměl šťávu ani originalitu. Další kniha těžící z úspěchu jedinečných knih.
Docela zklamání.

barca833613.08.2014

Mě se to líbilo, ale začetla jsem se asi až po nějaké době. Ze začátku jsem z toho nebyla nějak nadšená, tak jsem knihu odložila na hodně dlouho a pochybovala, že se k ní ještě vrátím, ale nakonec vrátila. :-) , Z knihy jsem nadšená, super fantasy, romantika. :-)

ph-m436710.08.2014

Kniha se mi líbila a byla napínavá,děsivá a zajímavá. Jenom...Tak zaprvé, postava Daniela se mi moc nelíbila...přišel mi až moc dokanalý a taky mi připadalo že mě kniha jakoby nutila ho mít ráda(stejně tak Luce) vzhledem k tomu že jsem nedostala šanci Daniela poznat sem si ho nemohla zamilovat...Technicky vzato Luce Daniela zná teprve pár týdnů a už ho bláznivě miluje. Opravdu jsem se snažila mít Daniela ráda ale prostě to nešlo. I přesto že Daniel věděl že Luce zemře a budou troět její rodina a přátele tak jí nakonec sobecky políbil.(Chápu že ho spalovala vášeň,touha a bla bla bla) Naštěstí Luce neuhořela jako v předchozích mnoha životech Na druhou stranu Cam...Pořád mi není jasné jakou s Luce mají minulost. Ale i tak se mi líbil víc než Daniel. To jak na Luce byl hodný a choval se k ní hezky kdežto Daniel na ní vztyčil prostředníček... Mě okouzlilo. Cama jsem si zamilovala i přes jeho občasné výkyvy a taky to že je démon... Teď musím vypadat že jediný co mě zajímalo byli ti dva kluci ale tak to není napsala bych o knize jako takové ale na to už je tu dost komentářů takže jsem se rozhodla podělit o můj názor ny ty dva...:)

Denaille06.08.2014

Narozdíl od upírů, andělé ještě nejsou tak okoukaní a já takovou tématiku opravdu můžu. Nicméně to, co z anotace vyznělo jako poměrně zajímavé, skončilo jako úplná blbost. Možná bych přiznala, že mě čtení trochu bavilo, že to mělo nějaký tah, který mě nutil číst, kdybych ve výsledku nedošla k závěru, že mě hlavní hrdinka vytáčela snad neustále, jediný obraz Daniela, který se mi naskytl, byl z pohledu Luce a byl přece dokonalý, úžasný, překrásný, prostě andělský a tak neskutečně zamilovaný, že kdykoliv se ti dva viděli, potkali, viseli na sobě pohledy a toužili po sobě. Vím, jaké to je být zamilovaná a dokážu si představit i jaké to je z pohledu mužské polovičky, přesto to na mě v knize působilo nereálně a Daniel v mých očích vypadal moc zženštile.
A nebyl to jediný problém. Některé zvraty byly stejně neskutečné jako Daniel, stejně jako celé prostředí. Nepochopila jsem důvod pobytu Luce na takovém místě, ani proč takové místo vlastně existuje nebo proč by rodiče svoje dítě posílali někam pryč po takovém zážitku. Asi je to jinde normální.
Jednoduše, celé mi to přišlo dost nesmyslné.

ivzu7730.07.2014

Mně se to líbilo a bavilo mne to!!! Chce to číst asi všechny díly po sobě, 1-4.
Díky

adriena436429.07.2014

Nevím jestli je to v překladu, nebo jestli spisovatelka neumí psát. Někdy mi to prostě nedávalo smysl..? Kolikrát jsem se vracela, zda jsem něco nepřehlédla...Jinak námět se mi hodně líbil:)

pobijecmuch24.07.2014

Jen další literární hloupost pro náctileté dívenky. Taky bych chtěl mít psa a já bych ho dokonce naučil i surfovat.

muchomurka15.07.2014

Já nevím, jestli se mi knížka líbila nebo ne. Tyto pocity se ve mně střídaly po celou dobu čtení. Chvílemi to bylo úporné, natahované, chvílemi strhující děj. Co mě ale fakt štvalo bylo, že Luce nikdo nic neřekl, neodpovídal na její dotazy a že celkově toho moc neobjevila. Když už něco, tak do toho vlezlo něco jiného, co přerušilo jakékoliv zjištění.
Co se týče postav, tak největší "problém" pro mě byl Daniel. Byl tak nějak neuvěřitelný. Měl být tajemný, mystický, krásný, zamilovaný, ale napsáno to bylo šroubovaně, jak kdyby autorka nutila tuto postavu být něčím, čím není. Nevím, ale líp to popsat nedokážu.
Knížka dobrá, ale mohla být ještě lepší, autorka mohla mnohem více využít kulis školy, hřbitova a tajemna.

Helena Lacková10.07.2014

1. a 2. díl této série mě opravdu bavili. 3. a 4. díl jak se začali nahánět životy, bylo toho na mě, už dost. Postavu "chrliče", už jsem nezvládla.5 . díl mi připadal jako zbytečné prodlužování a návrat do již vyřešeného děje.
Samotná myšlenka a námět knihy perfektní

Werie0509.07.2014

Kniha byla dobrá, ale připadalo mi, že se sem tam autorka ztratila a v jinou chvíly toho najednou chtěla napsat tolik že to až přestalo dávat smysl. Nicméně se mi líbil ten příběh a doufám že v dalších dílech to bude ještě lepší.

eloušek07.07.2014

nebyla špatná ale nějak extra mě nenatchla

saphe02.07.2014

Skoro se stydím..... tuhle knížečku jsem totiž četla na 2x- poprvé ani ne do půlky a po druhé jsem si řekla že když všichni celou tu sérii zbožňují a je hodně reklam, tak to PROSTĚ musím přečíst celé!!! No konečně jsem to přečetla a........ NE, teda ne že by to byl tak hrozné, ale... já fakt nevím- ale musím uznat, že ke konci to začalo být zajímavé.... A možná se to při dalších dílech stává zajímavější....třeba si někdy pořídím další díl.... :)

Madame R01.07.2014

Dobrý ale mohlo by to byt lepší..

ellizza24.06.2014

no musím říct, že jsem od toho zase tolik neočekávala - ale vtáhlo mě to opravdu moc a knihu jsem za noc přečetla - musím přiznat, že jsem pořád čekala na TO vysvětlení. Postavy si mě fakt získaly a teď směle na druhý díl :-). Bylo to fakt pěkné čtení

Kathrine23.06.2014

Začátek těžký na pochopení,ale nakonec v tom mám jasno. Daniel mě trochu rozčiloval,ale pak po tom pochopení děje mi ho bylo i líto. Cam je.........no nebudu to komentovat. Nechtěla bych být na místě Luce. Hodně se mi líbila část ve které se ti dva poperou. Fakt super knížka.( Podle popisu jsou fakt hezcí:-) )

Baruš111814.05.2014

No.. když jsem začala číst knížku ze začátku.. popravdě.. moc jsem ji nechápala :D Ale tak od poloviny knihy jsem se do děje vžila a chápala naprosto všechno.. Určitě mě překvapila, kde ten děj probíhá.. No představte si, že vás pošlou do takovéhle škole :D Brr.. ještě navíc, když tam jsou všichni andělé :D Ale musím uznat.. že měla tato knížka opět něco do sebe.. :)

Pro ty, co jí mají také rádi.. Film se již chystá a herec, který ztvární Daniela.. je sexy :D Alespoň podle mě :D

Jinak doporučuju :) (Andělé, láska, tajemství)

Klíště10.05.2014

Máma mi říkala, pokud nemůžeš říci nic hezkého, neříkej nic. Takže raději pomlčím.

009Ivana08.05.2014

Andělé, láska, sranda tato slova mě napadnou když si vybavím tuhle knihu. Pro ty kteří nedají moc na sladké věcičky se nehodí ale pro ty kteří to milují je tato kniha perfektní. Krásně napsaná a lehce přečtená. Postavy mi sednou jako boty do nich se prostě musíte zamilovat. Všechno je skvěle popsané stačí mít jen k této knize trochu fantazie, postel s přikrývkou a čas který si tato kniha rozhodně zaslouží. :) :) :)

Noreen26.04.2014

Nuda, klišé, předvídatelnost. Nic pro mě.

vikimi24.04.2014

Je to knížka, ke které se ráda vracím. Odpočinu si u ní, zasměju se a také si užiju ty romantické scény. Je to příjemně plynoucí oddechovka.
Rozhodně doporučuji! :-)

dexeded03.04.2014

Nic moc, čekala jsem, že to bude lepší. První třičtvrtě knihy je akorát o tom koho si má vybrat z kluků. A pak najednou jsem anděl a musíš pryč. Další díl číst nebudu.