Pád

od: Lauren Kate

Pád

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý ...celý obsah knihy

Některým andělům je souzen Pád.
Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít. méně textu

http://img.databazeknih.cz/images_books/56_/56720/padli-anjeli-pad.jpg 3.9616
Orig. název: Fallen
Série: Andělé (1.)
Žánr:Sci-fi a fantasy - Romány
Rok vydání: 2011, 1. vydání originálu: 2009 ...více
Štítky:andělé

Komentáře

Nejprve se musíte přihlásit.
tyna4952dnes

Můžu se zeptat? Kde můžu shlédnout nebo stáhnout film? ..

Vé-Védnes

Kniha o tom, jak dva chtějí ojebat (pardon) jednu stejnou a teď to chození okolo horký kaše, žejo! Posud OK, ale pak? Těžko uvěřitelná hrůza, že někdo můžeme mít takovouhle představu o andělech. Knížka se čtenářem prostě ojebává (ne-pardon).

sarah285127.03.2015

Tato knížka mě dostala hezkou obálkou. Když jsem si ji přečetla, zjistila jsem že nejenom obálka je dobrá. Moc se mi ta kniha líbila, ale takových příběhů je všude plno.

vercanejedla18.03.2015

Tato kniha mě moc nezaujala :(

Terinka1408.03.2015

Tahle knížka je moc pěkná. První díl je podle mého názoru nejlepší. Další díly mě zaujaly sotva z poloviny. Podle mě až moc roztahané. Hrdinka se mi za líbila hned od začátku,ale nejvíce jsem si oblíbila Arrian. Prostě první knížka jednoznačně nejlepší, druhý díl je trošku horší a tak to šlo dolů a dolů. Jelikož tady tedy mám hodnotit první díl, tak pět hvězdiček.

sisi koblizc!06.03.2015

Luce byla úžasná hrdinka a všechno co bylo v téhle knížce je dokonalost sama

galiana05.03.2015

Kniha s určitým potenciálem to určitě je. Taky má krásnou obálku a docela dobře se mi to četlo. Tolik ke kladům. Nejvíc mi vadila ta hlavní hrdinka. Tyhle naivní husičky nemam moc v lásce. Taky mě nebavilo číst pořád o jejím těžkém rozhodování mezi těma dvěma. A strašně dlouho trvalo než tam k něčemu vůbec došlo. Další díly si přečtu, ale jen protože jsem zvědavá na konec.

Lovebooks01.03.2015

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla .opravdu doporučuji

emily25826.02.2015

pěkná kniha

moninak25.02.2015

Kniha působila zmateně a místy jsem nevěděla kde jsem. Věřím, že další díly budou lepší.

KatChiss19.02.2015

Strašně mě zaujala obálka knihy. Je nádherná. Podle anotace se mi kniha hned zalíbila a těšila jsem se, až si ji přečtu. Možná jsem od ní čekala až přílíš. Začátek se mi líbil. Ale potom mě to přetalo bavit. Čekala jsem ty anděly a oni pořád nikde. Až asi posledních patnáct stránek mě bavilo. Konečně se příběh rozuzlil a byla tam nějaká akce! Nápad je to velice zajímavý, ale psané nic moc. Knihu jsem četla devět dní, ani mě nebavilo číst dál. Ale nějak jsem se prokousala nakonec a myslím si, že druhý díl by mohl být zajímavější (podle anotace). Bude tam (snad) více akce.
Dávám knize dvě hvězdičky - jednu za obálku a druhou za nápad a akční závěr v knize.

xmetelkova17.02.2015

Skvělá knížka. Četla se jedním dechem. Měla jsem ji rychle přečtenou. Krásný příběh a hlavní postavy jsem si hned oblíbila. Už se vrhám na další díl...

vilzuss24.01.2015

Skvělý příběh, tahle kniha se mi strašně líbila a četla jsem ji několikrát.... doporučuji :)

Markouš23.01.2015

Tato kniha se mi opravdu líbila, ale chvilkami mi přišla hlavní hrdinka trochu naivní. Ale i tak si zaslouží 5 *

Rose AK15.01.2015

Chtěla jsem dát dvě hvězdy, ale obálka se mi moc líbí a tak dávám tři.
Po přečtení anotace jsem se na knihu opravdu moc těšila, ale... Když jsem jí stěží dočetla byla jsem zklamaná. Zápletka je vážně zajímavá, ale Luce a Daniela opravdu nemusím. Připadá mi, že se autorka víc snažila u vedlejších postav než u těch hlavních, tak by to být nemělo. Děj je až příliš prošpikovaný romantikou a kousky z minulosti jsou nudné. Další díly si přečtu jenom proto, že vždycky dočtu sérii, kterou načnu.

EvaSupovic12.01.2015

Krásný, krásný, krásný příběh.........moc se mi tato série líbila a určitě se k ní zase vrátím :-) Ase nej andělská série :-)

nikola879808.01.2015

Příběh se mi vážně líbil, Luce se může na začátku zdát trochu potrhlá a přehnaně závislá na existenci Daniela, což mě chvíli vážně vytáčelo, ale hned jak jsem se dozvěděla důvod, mým krevním oběhem se přiřítila dávka soucitu. Krásná lovestory, která mi trochu připomíná první díl série Nesmrtelní.
Celý nápad se mi velmi líbil, konec je tajemný, což mě nutí přečíst si další díl.

ElisR103.01.2015

Tahle kniha mě moc nenadchla. Nebyla špatná, ale četla jsem i lepší.

petrisca26.12.2014

Tato kniha se mi líbila, ale ten konec ne. Ne že by se mi nelíbilo příběhem, kterým to autorka ukončila, ale hlavně mě zklamalo jakým stylem to bylo napsané. V jednu chvíli byl začátek konce a za chvilku konec. Měla to hrozně rychle ukončené. Druhý díl se nechystám číst.

Ann37923.12.2014

Tak toto tedy opravdu ne. Na můj vkus moc přeslazené, ani jsem to nedokázala dočíst do konce. Nepřijde mi reálné, aby se na každém rohu náhodně potkávali dva lidé, navíc je tam spoustu přehlédnutých chyb. Hlavní hrdinka mi neustále lezla na nervy, na každé stránce jsem musela protočit očima. Hodně postav mi přišlo nesympatických. Přečetla jsem půlku, do konce jsem to jen prolistovala. Možná by to nebylo tak špatné, ale spisovatelka zřejmě není až tak dobrá, jako jiní.
Knihám od Lauren Kate se budu vyhýbat.

lunina16.12.2014

Tahle knížka je bomba♥
Už otevírám další díl ♥

Aléda18.11.2014

Knížka se mi líbila, hezký příběh Luce a Daniela. Jak se dozvěděla, že se za každých 17 let vždy najdou a znovu se do sebe zamilují, že je to jejich osud...WOW. Ale občas jsem se trošku nudila (hlavně ze začátku) a hlavní hrdinka mi přišla trošku natvrdlá, když hledala o Danielovi informace, měla o něm sny, kde měl křídla, z internetu si něco zjistila, o jeho rodu, měl velkou sílu, měla pocit že ho už někdy viděla, ale ona stále byla trochu mimo :D a když jí to říkal, nevěřila mu. Ale to bylo jediný co mi trochu vadilo, jinak děj byl poutavý, napínavý a na konci jsem hltala každý slovo. Těším se až si přečtu další díl :)

julliette12.11.2014

Moc pěkný příběh, anděle jsem měla vždy ráda. Danielu a Lucy je souzeno se jednou za sedmnáct let setkat, osudu se nevyhnou. Už se těším na další knihu, zatím jsem ji v knihovně nenašla, štve mě, že někomu trvá tak dlouho, než ji přečte a vrátí

Fortuna22.10.2014

No.. nikdy předtím jsem žádnou andělskou ságu nečetla a nikdy se do ní nechystala, ale ve chvíli, kdy jsem neměla co číst, jsem po Pádu prostě šáhla. Začátek pro mě byl asi nejzajímavější.. Konec se mi nelíbil, ale nejvíc mi vadil opět ten milostný trojúhelník.. PROČ ZROVNA JÁ?? V knize, kde si přeji, aby tam romatika byla, tak není a tady jí je na rozdávání.. No, jako kniha nic moc, ale budu se těšit na film (pokud se ho dočkáme??), protože jakožto filmová verze (pokud by se povedla) by byl Pád asi lepší.. Do dalších dílů se rozhodně nehrnu.. :)

kacka279415.10.2014

První díl mě bavil. Četlo se to vlastně samo a mělo to i hlavu a patu. Druhý díl dosti pokulhával a upřímně... trojku jsem četla jen kvůli té návaznosti. Nebavila mě a přišlo mi to pořád na jedno brdo. Nějakých 350 stran o tom, jak stále cestuje časem mi přišlo neuvěřitelně přehnané. Ve čtvrtém díle mi naprosto lezlo krkem, jak ubuleně obě postavy zní, když se nevidí týden. A ten konec mi přišel úplně přeslazený. mám ráda romantiku, ale jen v rozumné míře a tohle je podle mě Opravdu přehnané. A pátý díl pro mě nemá cenu kupovat.

Vikyy12.10.2014

Kniha se mi moc líbila! Doporučuju! Je velice zajímá a konec úžasný, ale pro mě všechny konce nedokončený. Hrozně se mi po knize stýská. Hlavně o přemýšení jak to bude dál...Jedna z nej knih. A ty postavy. HLAVNĚ DANIEL. Velice mě překvapil Lucifer svým vzhledem. A Lucy její kletba, kterou rozluští až na konci 4 dílu.

*Barča*26.09.2014

fajn kniha doporučuju :))

deedee14514.09.2014

Skvělá kniha, nemohla jsem od ní odtrhnout oči.
Ale asi od začátku poslední čtvrtiny knihy mi kniha už přišla nudná, kvůli povaze některých charakterů. Přišlo mi, že už je to jen o lásce až za hrob.

Annie G.06.09.2014

Tato kniha se mi hodně líbila, jen mě někdy štval ten milostný trojúhelník. Hrdinka pořád neví koho si vybrat a stále se rozhoduje. Chápu lidi, kterým se to líbí, ale mě to nebaví. Jinak kniha mě bavila a doporučuji, ale nečekejte od ní nic převratného.

papi30.08.2014

Knížka mě opravdu mile překvapila!!! Strašně moc se mi líbila a doufám, že si u září přečtu dálší dííl!

Autor knihy:

L. Kate