Pomůžeme vám evidovat knihy, které se chystáte číst. Začněte zde X

Pád

od: Lauren Kate

Pád

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý ...celý obsah knihy

Některým andělům je souzen Pád.
Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít. méně textu

http://img.databazeknih.cz/images_books/56_/56720/padli-anjeli-pad.jpg 3.9691

Andělé (1.)

Fallen

Sci-fi a fantasy - Romány
Rok vydání: 2011, 1. vydání originálu: 2009 ...více

Komentáře

Nejprve se musíte přihlásit.
Laf21.07.2015

Moje očekávání od téhle knihy dopadlo jinak. Nepřišlo mi to nijak poutavé a jedině, kdy to mělo nějaký spád, bylo samozřejmě na konci.

Vianescee10.07.2015

Rozhodně pěkná kniha, zaujala mě a dobře se četla. Postavy jsem si oblíbila a proti této knize nic nemám. Překvapivě se mi líbil zároveň Cam i Daniel, i když většinou mívám favorita. Popis knihy mě navnadil a příběh nezklamal. Sice už jsem četla i pár lepších, ale musím říct, že je velmi povedená.

An3t10.07.2015

Knížka mě bohužel zklamala. Už na začátku jsem přesně věděla jak to dopadne a měla jsem pravdu. Přišla mi tedy hodně předvídatelná a to je podle mě škoda velmi jsem se na ní těšila :(. Samozřejmě záleží na názoru. Doma mám koupené i další díly, tak doufám, že ty se mi budou líbit více. :)

Evule11428.06.2015

Myslím si, že celý tento příběh o Lucindě a Danielovi je krásný. Já jsem si oblíbila všechny postavy. Pokud můžu, tak ho doporučuju všem, kteří si ho chystají přecíst. Osobně mě knihy zaujaly a rozhodně jsem se nenudila. Tento přiběh mě zasáhl jako hvězdná střela, protože podle mě by mělo být ještě jedno pokračování, jak to skutečně ze všemi dopadne..

Nagadir23.06.2015

Upřímně, vzhledem k všelijakým názorům jsem čekala že to bude mnohem horší. Začátek byl zajímavý, postavy mi na nervy nelezly a některé jsem si i oblíbila, největším mínusem tenhle knihy je bohužel to, že se většinu prostě nic neděje. Na druhou stranu konec trochu na grády nabral a zaujalo mě to natolik, že si další díly přečtu.

Hodnocení: 7/10

Katuska8819.06.2015

No, já zatím nevím... Mne zaujal ten "mystický" nápad použití Andělů, ale jinak si myslím, že je spousta pěknějších knih z prostředí sci-fi YA.
Měla jsem velký problém se stylem psaní.
Je to takové neucelené.
V podstatě do teď nevím, o čem to celé je, ale třeba to bude kvůli tomu, že se jedná o první díl.
Za mne prostě tři hvězdičky.

Always a reader18.06.2015

Knížku jako bych četla kousavě. Některé věci mi vážně vadily a na můj vkus je to málo rozepsané. Popisy okolí jsou fajn, ale když popisuje polibky.... není to rozvedené. Nezáživné. Líbí se mi autorčin nápad, ale její styl psaní? Ne-e.
Takže pro mně je to průměrná knížka. Ale - obálka se mi moc líbí. :)

renata582311.06.2015

Knížka mě bavila

lili6506.06.2015

Asi jsem od téhle knížky čekala hrozně moc, asi kvůli té nádherné obálce, ale tato kniha mě prostě nebavila... Nápad sice hezký, ale naprosto nudně a nezáživně pojatý. Z počátku to šlo a konec byl celkem zajímavý, ale hlavní dějová linie nestála za nic! Opravdu mě nebaví číst, jak si jde hlavní hrdinka zaplavat, potom si jde lehnout do postele, jak druhý den jde do školy a po škole jde do knihovny... Prostě NUDA! Mám ráda knížky, kde je akce a ne toto! Dávam dvě hvězdy, jednu za tu obálku a druhou za autorčinu snahu.

elik754517.05.2015

Pád je moc pěkná kniha. Bylo tam hodně napětí i když konec takový ošemetný ještě se Sophií.... no nic. Opravdu je to moc zajímavé čtení. Některým přijde blbé, že jim přijde Luce ze začátku jako schyzofrenička a tak... Ale mně se to naopak líbí :) Doporučuji !

Mozkovna05.05.2015

Nejdřív jsem si myslela, že to bude horší než Slza, ale v polovině jsem si uvědomila, že je to lepší. Ne o tolik, ale je. Luce mi byla celou knížku docela sypmatická, Daniel i Cam mě podle očekávání úplně uchvátili. Chvílema jsem si fakt nebyla jistá, koho by si měla vybrat. Ale přece jenom ten Daniel měl ještě něco víc, co jsem u Cama postrádala. Nedokážu přesně říct co. Každopádně mi občas přišlo, že knížka psaná... no... prostě úplně podle očekávání (padla do jeho náručí, strašně vášnivě se líbali apod.). A musím říct, že ne Gabbe, ale Penn s Arriane mě často dost štvaly. Penn jsem si teda popravdě neoblíbila vůbec, přišla mi taková moc vlezlá a... divná. A nechápala jsem, jak je možný, že se Daniel vždycky objevil právě tam, kde ho Luce chtěla mít. Úplně nečekaně, jako mávnutím kouzelné hůlky. Ale líbilo se mi to a určitě si přečtu další díly a podívám se na film. (P.S.: Jelikož jsem četla Slzu jako první, srovnávám to s ní, i když vím, že Andělé byli dřív: Příběhy mi přišly dost podobné, u obou máme zdrcenou dívku životem a dva kluky, mezi kterými se nemůže rozhodnout. Jen to okolo je trochu pozměněné. Autorka nejspíš našla způsob, jak si získat dospívající holky a ten teď aplikuje do všeho, co napíše. No, daří se jí to.)

ellypusik03.05.2015

Kniha byla celkem zajímavá, ale podle mě spisovatelka moc dlouho držela Daniela a jeho vztah k Luce pod pokličkou a pak až moc rychle všechno vyřešila a dal je k sobě, každopádně hodnotím 4 hvězdičkami :))

Aaron Lewis01.05.2015

Zajímavý nápad, ale docela špatně napsané. Hodně zmatené a je to takové nemastné, neslané. Snad všechny charaktery jsou zajímavé vyjma té hlavní - Luce. Chápu, když autor hned všechno nevysvětlí, něco nechá na čtenáři, něco na potom, ale ne, když to potom ztrácí čtivost.

Janet1130.04.2015

Pěkné oddechové čtení. Stylově dobře napsané.

superjohny.cz23.04.2015

Úžasná kniha!!!
Co ještě dodat.... :) Kniha se rychle četla (úžasný styl psaní) a děj byl velice poutavý. Sledování toho jestli si Luce vybere mezi Danielem a Camem bylo napínavé, ale myslím si že každý už od začátku může tušit koho si nakonec vybere ;) Rozhodně doporučuji si přečíst!

kxrolinx056718.04.2015

První díl naprosto perfektní.

Rečna07.04.2015

Skvělý!! hned se vrhám na další díl :) (y)

nikisek-nik766106.04.2015

Přečetla jsem už všechny díly. Když jsem knihu začínala číst, příběh mi přišel zvláštní a hned jsem věděla, že je to ten styl psaní, který zbožnuju. Až mi to je celkem líto jsem si velmi rychle přečetla celý děj. Prožila jsem s postavami celý jejich příběh. Jsem velmi ráda, že L.Kateová napsala tuto knihu. Tolik romantiky, dobrodružství a fantasy na jednom místě se málokdy vidí :) Za mě 1*

zuzana1331.03.2015

¨Krásná kniha. Dobře napsaná.

PKunovska31.03.2015

Božská kniha!

tyna495230.03.2015

Můžu se zeptat? Kde můžu shlédnout nebo stáhnout film? ..četla jsem ji a chtěla bych vidět i film....

Vé-Vé30.03.2015

Kniha o tom, jak dva chtějí ojebat (pardon) jednu stejnou a teď to chození okolo horký kaše, žejo! Posud OK, ale pak? Těžko uvěřitelná hrůza, že někdo můžeme mít takovouhle představu o andělech. Knížka se čtenářem prostě ojebává (ne-pardon).

sarah285127.03.2015

Tato knížka mě dostala hezkou obálkou. Když jsem si ji přečetla, zjistila jsem že nejenom obálka je dobrá. Moc se mi ta kniha líbila, ale takových příběhů je všude plno.

vercanejedla18.03.2015

Tato kniha mě moc nezaujala :(

Terinka1408.03.2015

Tahle knížka je moc pěkná. První díl je podle mého názoru nejlepší. Další díly mě zaujaly sotva z poloviny. Podle mě až moc roztahané. Hrdinka se mi za líbila hned od začátku,ale nejvíce jsem si oblíbila Arrian. Prostě první knížka jednoznačně nejlepší, druhý díl je trošku horší a tak to šlo dolů a dolů. Jelikož tady tedy mám hodnotit první díl, tak pět hvězdiček.

sisi koblizc!06.03.2015

Luce byla úžasná hrdinka a všechno co bylo v téhle knížce je dokonalost sama

galiana05.03.2015

Kniha s určitým potenciálem to určitě je. Taky má krásnou obálku a docela dobře se mi to četlo. Tolik ke kladům. Nejvíc mi vadila ta hlavní hrdinka. Tyhle naivní husičky nemam moc v lásce. Taky mě nebavilo číst pořád o jejím těžkém rozhodování mezi těma dvěma. A strašně dlouho trvalo než tam k něčemu vůbec došlo. Další díly si přečtu, ale jen protože jsem zvědavá na konec.

Lovebooks01.03.2015

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla .opravdu doporučuji

emily25826.02.2015

pěkná kniha

moninak25.02.2015

Kniha působila zmateně a místy jsem nevěděla kde jsem. Věřím, že další díly budou lepší.

Autor knihy:

L. Kate