Soutěž

Pád / Fallen

Autor: Lauren Kate

Ohodnoťte knihu:
Pád

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti js...celý obsah knihy

Některým andělům je souzen Pád.
Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít. (méně textu)

http://img.databazeknih.cz/images_books/56_/56720/padli-anjeli-pad.jpg 3.9471
Série: Andělé
Žánr:Sci-fi a fantasy - Romány
Rok vydání:2011, rok vydání originálu: 2009 ...více
Štítky:andělé

Komentáře

Nejprve se musíte přihlásit.
adriena4364 dnes

Nevím jestli je to v překladu, nebo jestli spisovatelka neumí psát. Někdy mi to prostě nedávalo smysl..? Kolikrát jsem se vracela, zda jsem něco nepřehlédla...Jinak námět se mi hodně líbil:)

pobijecmuch 24.07.2014

Jen další literární hloupost pro náctileté dívenky. Taky bych chtěl mít psa a já bych ho dokonce naučil i surfovat.

muchomurka 15.07.2014

Já nevím, jestli se mi knížka líbila nebo ne. Tyto pocity se ve mně střídaly po celou dobu čtení. Chvílemi to bylo úporné, natahované, chvílemi strhující děj. Co mě ale fakt štvalo bylo, že Luce nikdo nic neřekl, neodpovídal na její dotazy a že celkově toho moc neobjevila. Když už něco, tak do toho vlezlo něco jiného, co přerušilo jakékoliv zjištění.
Co se týče postav, tak největší "problém" pro mě byl Daniel. Byl tak nějak neuvěřitelný. Měl být tajemný, mystický, krásný, zamilovaný, ale napsáno to bylo šroubovaně, jak kdyby autorka nutila tuto postavu být něčím, čím není. Nevím, ale líp to popsat nedokážu.
Knížka dobrá, ale mohla být ještě lepší, autorka mohla mnohem více využít kulis školy, hřbitova a tajemna.

Helena Lacková 10.07.2014

1. a 2. díl této série mě opravdu bavili. 3. a 4. díl jak se začali nahánět životy, bylo toho na mě, už dost. Postavu "chrliče", už jsem nezvládla.5 . díl mi připadal jako zbytečné prodlužování a návrat do již vyřešeného děje.
Samotná myšlenka a námět knihy perfektní

Werie05 09.07.2014

Kniha byla dobrá, ale připadalo mi, že se sem tam autorka ztratila a v jinou chvíly toho najednou chtěla napsat tolik že to až přestalo dávat smysl. Nicméně se mi líbil ten příběh a doufám že v dalších dílech to bude ještě lepší.

eloušek 07.07.2014

nebyla špatná ale nějak extra mě nenatchla

saphe 02.07.2014

Skoro se stydím..... tuhle knížečku jsem totiž četla na 2x- poprvé ani ne do půlky a po druhé jsem si řekla že když všichni celou tu sérii zbožňují a je hodně reklam, tak to PROSTĚ musím přečíst celé!!! No konečně jsem to přečetla a........ NE, teda ne že by to byl tak hrozné, ale... já fakt nevím- ale musím uznat, že ke konci to začalo být zajímavé.... A možná se to při dalších dílech stává zajímavější....třeba si někdy pořídím další díl.... :)

Madame R 01.07.2014

Dobrý ale mohlo by to byt lepší..

ellizza 24.06.2014

no musím říct, že jsem od toho zase tolik neočekávala - ale vtáhlo mě to opravdu moc a knihu jsem za noc přečetla - musím přiznat, že jsem pořád čekala na TO vysvětlení. Postavy si mě fakt získaly a teď směle na druhý díl :-). Bylo to fakt pěkné čtení

Kathrine 23.06.2014

Začátek těžký na pochopení,ale nakonec v tom mám jasno. Daniel mě trochu rozčiloval,ale pak po tom pochopení děje mi ho bylo i líto. Cam je.........no nebudu to komentovat. Nechtěla bych být na místě Luce. Hodně se mi líbila část ve které se ti dva poperou. Fakt super knížka.( Podle popisu jsou fakt hezcí:-) )

Baruš1118 14.05.2014

No.. když jsem začala číst knížku ze začátku.. popravdě.. moc jsem ji nechápala :D Ale tak od poloviny knihy jsem se do děje vžila a chápala naprosto všechno.. Určitě mě překvapila, kde ten děj probíhá.. No představte si, že vás pošlou do takovéhle škole :D Brr.. ještě navíc, když tam jsou všichni andělé :D Ale musím uznat.. že měla tato knížka opět něco do sebe.. :)

Pro ty, co jí mají také rádi.. Film se již chystá a herec, který ztvární Daniela.. je sexy :D Alespoň podle mě :D

Jinak doporučuju :) (Andělé, láska, tajemství)

Klíště 10.05.2014

Máma mi říkala, pokud nemůžeš říci nic hezkého, neříkej nic. Takže raději pomlčím.

009Ivana 08.05.2014

Andělé, láska, sranda tato slova mě napadnou když si vybavím tuhle knihu. Pro ty kteří nedají moc na sladké věcičky se nehodí ale pro ty kteří to milují je tato kniha perfektní. Krásně napsaná a lehce přečtená. Postavy mi sednou jako boty do nich se prostě musíte zamilovat. Všechno je skvěle popsané stačí mít jen k této knize trochu fantazie, postel s přikrývkou a čas který si tato kniha rozhodně zaslouží. :) :) :)

Noreen 26.04.2014

Nuda, klišé, předvídatelnost. Nic pro mě.

vikimi 24.04.2014

Je to knížka, ke které se ráda vracím. Odpočinu si u ní, zasměju se a také si užiju ty romantické scény. Je to příjemně plynoucí oddechovka.
Rozhodně doporučuji! :-)

dexeded 03.04.2014

Nic moc, čekala jsem, že to bude lepší. První třičtvrtě knihy je akorát o tom koho si má vybrat z kluků. A pak najednou jsem anděl a musíš pryč. Další díl číst nebudu.

NicolettaViolet 27.03.2014

Tato kniha mne již od začátku velice překvapovala. Bylo až nevídané, jak jsem se dokázala nádherně vcítit do situací, které autorka v knize popisovala. Ve své podstatě jsem se i s hlavní postavou ztotožňovala, což mne mile překvapilo. Tuto knihu a další zbylé díly mohu jen doporučit. :-)

ghostly 17.03.2014

Tato kniha mě ze začátku docela nudila a trvalo mi dlouho než jsem se do ní ponořila... Ale pak to stálo za to!!! Vážně moc pěkný příběh... Prostě se člověk nesmí nechat odradit začátkem :)) A stydím se za to že to musím říct i když se říka "Nesuď knihu podle obalu!" opravdu mě tím obalem zaujala :))))

Ree. 15.03.2014

Nebylo to špatný. Mám docela ráda knihy o andělech, ale že bych měla potřebu si kupovat další díl to asi zrovna ne. Až na ně jednou přijde řada, možná zakoupím, ale zas tak mě to nedostalo. =)

Marthas 08.03.2014

U nás rozhodně nejčtenější kniha, bez rezervace jsem na ni čekala dva a půl roku od vydání ale bohužel...
Nedá se říct, že by mně kniha zklamala, to rozhodně ne!!! Jen mě nezaujala natolik, abych si z ní něco pamatovala!!:)

claryssa 28.02.2014

Upřímně, ikdyž jsem hodně ujetá na anděle, atd.. nebýt obálky, té knížky bych si nevšimla..,))
Ale ani trochu nelituju toho že sem si ji přečetla.. Hvězdiček plný počet, co dodat? Úžasně napsaný, děj trošku ošemetný a začáteční kapitola.. ta mi hlavou vrtala celý 1. i 2. díl!:DDDDD Pak jsem se k ní dostala ve trojce a říkám si: Joooooo, mám toooo!xDDD A Arr, bože jak já sem ji milovala!:'DDDDD Naprosto úžasná knížky, všechny díly..!:'33333 Musím to číst znova!:')))

iz7 23.02.2014

Ikdyž se příběh ze začátku vlekl, vůbec mi to nevadilo, krásný příběh a doufám, že další díly budou stejně dobré, jako tento :)

monnika88 11.02.2014

První díl knihy se mi líbil...mám doma i další díly, ale ještě jsem se k nim nedostala. Tak doufám, že mě nezklamou.

Mikeira 10.02.2014

Zajímavý nápad, spousta romantiky, pěkná obálka, styl psaní má sice svoje mouchy, ale přečtu si další díly, protože chci znát osud hlavních hrdinů... Pro holky na odreagování doporučuju :)

Sapphire 05.02.2014

Ze začátku mě knížka docela nudila..ale pak! Opravdu krásný příběh plný zvratů! už se těším na další díl :)

Megi67 05.02.2014

Kniha se mi opravdu moc líbila. Jedna z mých nejoblíbenějších sérií. Opravdu super.

angelbooks 17.01.2014

Kniha se mi moc líbila, není to teda jedna z nich co mají velké zápletky takže je jednoduchá a krásně čtivá. Hrozně mě překvapil Cam ale líbily se mi tam vlastně všechny postavy až na Molly, tu prostě nemůžu vystát :D nikdy :D, ale je super že v té knize mám svoje oblíbené i neoblíbené postavy.
Knihu doporučuji k čtení o víkendu ( pokud si najdete čas ) a pokud jste jako já tak se vám to bude líbit že dáte i 5 hvězdiček :)))
akorát smůla že druhý díl budu číst až po polovině února :/ no nic kdo si počká ten se dočká :))) ale rozhodně se na druhý díl těším.

Terry.89 08.01.2014

Všemi opěvovaný první díl ze série Andělé, který je považována za jeden ze současných bestsellerů ve světe fantasy knih, mě osobně nijak nezaujala. Kniha je velmi populární jak u čtenářů tak u kritiků a dokonce by se podle ní snad měl natočit film.
Mě osobně kniha nijak nenadchla, přišla mi i celkem nudná. .Pokud se mi do ruky dostanou knihy ve formě e-booku nebo opravdu levně, je tu šance, že bych si je někdy v budoucnu přečetla. Ala dalším přírůstkem mé knihovny se asi opravdu nestanou.

Daenerys.Tar 05.01.2014

Je to takové oddychové nenáročné čtení. Děj mě příliš nezaujal a ze začátku se dost táhnul, nakonec to bylo ale celkem napínavé. Kdyby mi bylo o pár let míń asi bych byla více nadšená, je to takový román pro dívky. Kdybych celou sérii nedostala jako dárek asi bych se do dalších dílů nepouštěla, takhle se tím budu muset nějak prokousat.

Mauin 28.12.2013

Tato knížka ve mě vzbudila velký zájem. Podle mě je tato knížka pro lidi, kterým se líbí tajemství, nadpřirozené síly a dalších. Prostě se mi líbí, a doporučila bych ji :)