Pád

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý ...celý text

Některým andělům je souzen Pád.
Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56720/padli-anjeli-pad.jpg 3.8989

Andělé (1.)

Fallen

Romány, Sci-fi a fantasy
Rok vydání: , 1. vydání originálu: 2009 ...více

-Dekra-
01. prosince

O téhle knize jsem už dlouhou dobu přemýšlela. Popravdě.. čekala jsem od ní víc. Rozhodně je to zajímavé téma knihy, jen kdyby byla trochu lépe sepsaná. Začátek byl dobrý, ale ten konec se mi už nelíbil - moc přeplácané a některé pasáže mně přišli trapné. U hlavní hrdinky mně přišlo, že je spíše na obtíž. Opravdu sem se těšila i na další díly, ale po přečtení prvního dílu to nehrozí.

Napůlanděl
20. listopadu

Obálka a anotace naláka na výborné počtení, ale popravdě příběh trochu pokulhával...myslím, že by se z toho dokázalo vytřískat víc! Děj byl chvílema naivní a trochu nelogický, ale také byl vtipný a trochu přece jen i poutavý...je to prostě oddechové čtení. První třičtvrtinu knihy se nedělo v podstatě nic a posledních sto stran začalo být napínavých a začalo se něco dít a hlavní hrdice Luce konečně došlo co je Daniel zač...chvíli jí to trvalo, ale došlo jí to... Ráda si přečtu další díly a doufám, že druhý díl mi dá odpovědi na otázky, kterých neni málo...

LucaMera
15. listopadu

Četla jsem zatim 3 díly a první je z nich asi nejmíň propracovaný. Možná i nejslabší. Děj si pohrává s dobrou myšlenkou ale jsem přesvědčená že jiná autorka by z toho vyždímala víc a bylo by to i zábavnější-děj občas trochu pokulhával.
Co mi ale opravdu pilo krev byla ufňukaná a naivní hlavní hrdinka. Bezhlavě hned věřila Danielovi, a když začlo jít do tuhého začla dělat kraviny kterými to všechno ještě zhoršila.
I přes všechny tyhle nedostatky to chvilkama nebylo špatné a rozhodla jsem se tuhle sérii dočíst, protože mě zajímalo jak to s Luce a Danielem dopadne.

KateChatt

Mám hodně otázek, ale žádný odpovědi. Celkově mě kniha bavila - jen někde byla prázdná místa a někde zase hrozně přeplácaná.

Kelen30

Musím říct,že kniha mě začala opravdu bavit až ke konci. Popsala bych to asi takhle: první čtvrtina nic moc,nepřestala jsem číst jen díky některým postavám. V polovině už to bylo lepší,ale pořád žádná sláva. No a u poslední tří čtvrtiny to byla paráda.Konečně se to rozjelo,konečně jsem měla slzy na krajíčku,konečně jsem pořádně prožívala emoce a hlavně jsme se konečně dozvěděli trochu víc o tom celém. Na Luce bych měla jednu výtku. Pořád všude chtěla být s Danielem ,pořád myslela na Daniela,pořád snila o Danielovi,prostě měla v hlavě jen a jen Daniela. Co takhle Luce začít myslet na něco jiného,důležitějšího ? Na ostatní nic nemám a druhý díl si určitě přečtu.

lucie4181
24. záříodpad!

Tuto knížku jsem si zakoupila čistě jen kvůli obálce. Jinak bych po ní v knihkupectví snad ani nesáhla. Otevřu knihu, přečtu první stranu a .... průser. Nezlobte se na mě, ale tohle je průser a nic jiného. Spálit. Okamžitě!!!!!!!!!!!!!!!

Taliane

Obal se moc povedl, ale od příběhu jsem podle toho obalu čekala temné prostředí, všude pavučiny a nějaký náznak dobrodružné fantasy zápletky. Daniel nesplňuje ani jedno (jsem jediná, kdo tu vidí určité podobné rysy s Edwardem ze Stmívání?) a celkově je děj jen svádění vnitřního boje v milostném trojúhelníku. Konečné 'wow' odhalení dost kontrastuje s celým zbytkem knížky, kde se neděje skoro nic. Po dalším díle bych sáhla jedině z nostalgie kdybych ho za několik let viděla opuštěně ležet v regálech v knihovně. Očekávala jsem víc - 2*.

HannaFuchs

Celou knížku se skoro nic neděje a na konci je toho hrozně moc.
Mimochodem obal je dost dobrej.

Zrzka2

Jednoduchá oddychovka, kdy se bavíte především nad školou, do které Luce zavřeli. Když jsem si představila cynický přístup učitelů k žákům, procházky po hřbitově, tresty jako čištění památníků z dob občanské války nebo plavání v kostele, musela jsem smát. :D To, že je to více méně jen o milostném trojúhelníku musíte tak nějak přetrpět, protože prostě Cam!!!! :3 :D

Adriana21

Kniha se mi líbila. Taková oddychovka na dovolenou :) Luce s Danielem jsem si oblíbila,ale i další postavy byly fajn. Celkově dobrá kniha.

DorianPavus

Obal krásný, ale obsahově jedno velké klišé. Nikomu to neberu, ale prostě mi hrdinka i zápletka nějak nesedly.

Derri

Kniha mi zaujala kvůli krasnému obalu, tak sem si ji koupila. První část super. V polepšovně mi to bavilo, dokud se nezačala rozhodovat mezi Camem a Danielem. Moc přeslazené. Navíc hlavní postava nesympatická. Prostě ufňukaná holčička. No a nakonec jak se do toho zapletly nadpřirozené síly, tak konečná. Jsem fanoušek fantasy, ale tohle se tam moc nehodilo. Knihu už bych si znova nepřečetla.

Lucik100

Po knížce jsem sáhla hlavně kvůli obálce a od té doby Lauren zbožňuji.

CHESS

Skvělé čtení a neotřepaný příběh, jen místy moc přeslazené, ale i tak si rozhodně přečtěte! :D

Panda-_-

Je normální, že se vrtulník mění v letadlo?

Milášek

Vůbec nechápu, jak někdo může napsat tak úžasný příběh,jako je tenhle a pak napsat knihu jako Slza a Vodopád-úplný nebe a dudy. Zprvu jsem se bála, že to bude sto samé, ale zmýlila jsem se. Když jsem začala číst tuto sérii tak jsem už nemohla přestat, kdekoli jsem byla tak jsem myslela na to,jak to dopadne a co si přečtu v dalším díle!

karolina1733

První díl mě neuvěřitelně bavil.

Aríka

Zprvu jsem si myslela, že tato kniha bude bum, ale první zdání často klame. Opět dobrá myšlenka, ale to, že skoro všichni v Lucině okolí byli padlí andělé? To už bylo dle mě moc překombinované. Jak je tu už několikrát zmíněno, 3/4 knihy se pomalu nic neděje, ale pak poslední 1/4 knihy je tam toho tolik, že se v tom zrácíte. Knížka se mi dobře četla, i když má nějaké nedostatky, tak dávám 4*. Určitě si přečtu i další díly, ale od tohoto žánru si dám na malou chvíli pokoj.

MAXA71

Bola som skepticka, k tomuto žánru. Ale autorka ma zaujala viac ako som predpokladala.

vandalindakova

Mně se kniha velmi líbila. Bavilo mě, jak Luce zjišťovala, co je vlastně zač. Prostředí ze zapadlé polepšovny uprostřed bažin bylo něčím novým :) Kniha se skvěle četla.

nandapanda

U téhle knihy pro mě platí "nesuď knihu podle obalu", neboť obal je v tomto případě mnohem přitažlivější než obsah knihy. Celou dobu jsem čekala, až se začne dít něco pořádného a najednou byl konec. Zajímavé téma, které ale mohlo být zvládnuto mnohem lépe. Na druhou stranu se kniha nečetla obtížně, zvládla jsem ji za poměrně krátkou dobu. Stejně, nemám v plánu číst další díly.

iva5170

Mě tedy kniha bavila od začátku a moc se mi líbila. Tedy až na hlavní hrdinku. Daniela jsem si postupně oblíbila, stejně jako Arriane, Penn mi k srdci moc nepřirostla. Kdo byl ale favoritem během CELÉ série, i v dalších dílech, byl Cam. Byl mi od začátku sympatický, inteligentní a opravdu o Luce jevil zájem. Jeho charakter jsem měla ráda od začátku do konce a dokonce mě někdy vážně mrzelo, jak se k němu Luce chovala. Knihu doporučuji - i když mi na ní kromě Luce vadilo i něco jiného. Všechny postavy kromě Daniela měly jen hrubé rysy a já si tak k nim - kromě Cama a trochu Arriane - nedokázala udělat žádné pouto, nebo jak bych to řekla. Neměla jsem si je podle čeho oblíbit.

Viky007

Nuda. Divné postavy. Nuda. Divné postavy. A tak pořád dokola. Nic víc, nic míň.

maca1245

Co dodat k této knize 100str. za mnou a stále se nic moc nedělo, až pak po polovině se začalo něco dít a byl konec. První díl beru spíše takový seznamovací s Luce a ostatními. I když to nebyla špatná knížka četla se mi né zrovna lehce.

Lolaniky

Já se hodně těšila až po knížce šahnu na začátku mě bavila v půlce nic moc a pak jsem se do ni zazrala no jsem zvědava na další dil

Danča:))))

Nečekala jsem od této knihy moc kvůli hodnocení ostatních uživatelů kteří ji hodnotili převážně záporně. Ale nebyla tak moc hrozná. Nečetlo se to špatně, stránky ubíhaly celkem rychle.
Co mi ale lezlo na nervy byla hlavní hrdinka. V každé knize o andělech kterou jsem četla je hlavní ženská postava abnormální chuděrka co se musí v jednom kuse zachraňovat. Uvidím jak na tom bude v dalších dílech. Třeba se vzpamatuje co já vím?

222naty

Tato série od Lauren Kate mě neskutečně bavila! Opravdu hrozně moc jsem si jí oblíbila a celkový děj se mi taky hrozně líbil. Knihu jsem donutila přečíst i mojí nejlepší kamarádce (která předtím vůbec nečetla) a kniha se jí tak líbila, že když jí dočetla do konce, byla hrozně smutná z toho, že už není další díl,a tak se rozhodla, že napíše pokračování. :D
Za mě rozhodně 5*.

Terule19

Je to boží četla jsem všechny knížky a čtu je pořád dokola ano je to divné... A strašně se těším až konečně vyjdou Andělé jako film doufám že to už brzo dotočí!!!

Lucie18

Z celé série mě bavila tato kniha. V dalších sérií mi Luce začala být nesympatická.
Ještě tedy poslední díl se mi líbil.

lenochod037

Tato kniha je prostě úúúúúúúžasná. strašně mě bavila

Lauren Kate

Lauren Kate