Soutěž
Chcete si vést seznam "přečtených knih", "chci si koupit" apod.? Začněte zde X

Pád

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý ...celý obsah knihy

Některým andělům je souzen Pád.
Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56720/padli-anjeli-pad.jpg 3.9813

Andělé (1.)

Fallen

Romány, Sci-fi a fantasy
Rok vydání: , 1. vydání originálu: 2009 ...více

Nejprve se musíte přihlásit.
nandapanda29.01.2016Hodnocení knihy 2 z 5

U téhle knihy pro mě platí "nesuď knihu podle obalu", neboť obal je v tomto případě mnohem přitažlivější než obsah knihy. Celou dobu jsem čekala, až se začne dít něco pořádného a najednou byl konec. Zajímavé téma, které ale mohlo být zvládnuto mnohem lépe. Na druhou stranu se kniha nečetla obtížně, zvládla jsem ji za poměrně krátkou dobu. Stejně, nemám v plánu číst další díly.

iva517024.01.2016

Mě tedy kniha bavila od začátku a moc se mi líbila. Tedy až na hlavní hrdinku. Daniela jsem si postupně oblíbila, stejně jako Arriane, Penn mi k srdci moc nepřirostla. Kdo byl ale favoritem během CELÉ série, i v dalších dílech, byl Cam. Byl mi od začátku sympatický, inteligentní a opravdu o Luce jevil zájem. Jeho charakter jsem měla ráda od začátku do konce a dokonce mě někdy vážně mrzelo, jak se k němu Luce chovala. Knihu doporučuji - i když mi na ní kromě Luce vadilo i něco jiného. Všechny postavy kromě Daniela měly jen hrubé rysy a já si tak k nim - kromě Cama a trochu Arriane - nedokázala udělat žádné pouto, nebo jak bych to řekla. Neměla jsem si je podle čeho oblíbit.

Viky00721.01.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Nuda. Divné postavy. Nuda. Divné postavy. A tak pořád dokola. Nic víc, nic míň.

maca124519.01.2016Hodnocení knihy 4 z 5

Co dodat k této knize 100str. za mnou a stále se nic moc nedělo, až pak po polovině se začalo něco dít a byl konec. První díl beru spíše takový seznamovací s Luce a ostatními. I když to nebyla špatná knížka četla se mi né zrovna lehce.

Lolaniky15.01.2016

Já se hodně těšila až po knížce šahnu na začátku mě bavila v půlce nic moc a pak jsem se do ni zazrala no jsem zvědava na další dil

Danča:))))14.01.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Nečekala jsem od této knihy moc kvůli hodnocení ostatních uživatelů kteří ji hodnotili převážně záporně. Ale nebyla tak moc hrozná. Nečetlo se to špatně, stránky ubíhaly celkem rychle.
Co mi ale lezlo na nervy byla hlavní hrdinka. V každé knize o andělech kterou jsem četla je hlavní ženská postava abnormální chuděrka co se musí v jednom kuse zachraňovat. Uvidím jak na tom bude v dalších dílech. Třeba se vzpamatuje co já vím?

222naty10.01.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Tato série od Lauren Kate mě neskutečně bavila! Opravdu hrozně moc jsem si jí oblíbila a celkový děj se mi taky hrozně líbil. Knihu jsem donutila přečíst i mojí nejlepší kamarádce (která předtím vůbec nečetla) a kniha se jí tak líbila, že když jí dočetla do konce, byla hrozně smutná z toho, že už není další díl,a tak se rozhodla, že napíše pokračování. :D
Za mě rozhodně 5*.

Terule1904.01.2016

Je to boží četla jsem všechny knížky a čtu je pořád dokola ano je to divné... A strašně se těším až konečně vyjdou Andělé jako film doufám že to už brzo dotočí!!!

Lucie1803.01.2016

Z celé série mě bavila tato kniha. V dalších sérií mi Luce začala být nesympatická.
Ještě tedy poslední díl se mi líbil.

lenochod03703.01.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Tato kniha je prostě úúúúúúúžasná. strašně mě bavila

DeniskaD25.12.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Dávám 3,5 hvězdy. Zajímavý námět, ale špatně zpracovaný a byla tam spousta nezodpovězených otázek.

verulik19612.12.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Úžasná kniha, líbilo se mi, že jsem si celou dobu myslela, že vím co Daniel je, ale nakonec jsem zjistila, že nevím téměř nic. Bylo to hodně zamotané, to ale bylo dobré, protože jsem pomalu zjišťovala, jak to vlastně celé je. Doporučuju!!!

l_havlickova00212.12.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Ze série mě asi tahle knížka bavila nejvíc. Druhý díl jsem musela číst několikrát dokud jsem ho doopravdy nedočetla a nevím jestli se pustit do třetího a čtvrtého. Nemám ráda nedokončené série, takže tomu asi věnuji čas. Musím podotknout to že první polovina knížka se neskutečně vlekla, až jsem měla pocit, že se to fakt nikdy nerozjede. Pak to začalo být zajímavější. Celkově Luce na mě nepůsobí sympatickým dojmem. Nápad je hezký, ale znám daleko lepší knížky, které stojí za ten čas číst. Už bych si jí asi znovu nepřečetla.

bara084106.12.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Nápad celého děje je dobrý, ale kniha samotná mě nijak nenadchla. A opravu nesnáším Luce. Kdykoliv začala mluvit, měla jsem chuť přeskočit na další odstavec. Dokonce ani Daniela jsem si neoblíbila. Z celých čtyř dílů jsem byla nejvíc nadšená z posledních tří kapitol. Málem jsem se rozbrečela, autorka se u závěru opravdu mile překonala.

Lolaniky13.11.2015

začala jsem jí číst tak jsem zvědavá :)

bája29911.11.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Je to ta nejlepší knížka!

patty6411.11.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Přečetla jsem to hrozně rychle. Skoro jsem nevěřila, že je to už poslední kapitola. Ale stejně musím odebrat jednu hvězdu, protože mi vadí, jak vždycky někdo něco nakousne a pak to nedořekne. A tady se to stalo nesčetněkrát. Tolik nezodpovězených otázek, že jsem se v tom ztrácela stejně jako Luce. Ale uvidíme, co přinesou další díly. A doufám, že film, co natáčí brzy vydají. Nemůžu se dočkat !! :)

Vája@30.10.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala neočekávaně na narozenin yspolečně s druhým dílem a trohu se ji bojím... tak uvidím :D

Mudblood25.10.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Když jsem začala číst první díl, nějak zvláštní mi to nepřišlo.. prostě fajn oddych od povinné četby :D ale musím říct, že průběh mě opravdu překvapil a nemůžu dát jinak než pět hvězd :)

KleaM23.10.2015Hodnocení knihy 2 z 5

blbina, prostě jsem to nedokázala dočíst, je mi líto :-/

Deny el Infian09.10.2015

První polovina knihy byla hrozný zlo, fakt jsem nevěřila, že to začne bejt dobrý a že budu mít chuť zkusit i další díl. Světe div se, někdy po tý půlce se začalo něco dít a přestalo to bejt tak zlý a ten druhej díl zkusím. I když mi to místy přišlo poněkud nesmyslný anebo přitažený za vlasy (to pak hlavně ke konci, to s tou Sofií).

petra324205.10.2015Hodnocení knihy 2 z 5

Musím říct, že se mi kniha moc nelíbila. Luce mi přišla jako blbka, Daniel jako pošahanec a Cam mi naopak byl ze začátku velmi sympatický. Poslední třetina knihy je docela dobrá, závěr slabší. Další díly si přečtu, když už je mám doma... Jinak mě na sérii nic moc neláká, už jsem asi na tenhle žánr moc stará....

dudunka19.09.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Nejlepší byl konec těším se na pokračování :-)

mišule511.09.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Ze začátku mě knížka moc nevtáhla svým dějem, ale říkala jsem si, že je to teprve začátek a určitě se děj rozjede... a taky že rozjel, ale bohužel až na konci. Příběh začíná být pěkně zamotaný a nabírá na síle, takže se těším na další díl a doufám, že se rozjede hned na začátku.
Hlavní hrdinka mi přijde strašně pomatená, takže se nedivím,že se někdy chová tak nerozhodně. Ostatní hrdinové mi jsou sympatičtí a to hlavně Cam :-)

Laduš1708.08.2015

Naprosto mě pohltila.. :)

Natyyy444430.07.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Vrátila jsem se ke knížce po 4 letech,protože se mi hrozně líbila.Tahle série je a vždycky bude moje nejoblíbenější! Nevím proč,ale ten děj mě tak okouzlil a získal si mě,že bych to četla pořád dokola.Když jsem to četla poprvé,tak Cam mi byl tak nesympatický,ale teď? Chvilku jsem si přála,ať je Lucy s ním.Vždycky jak byl na ní hodný a prostě tak.Ale Daniel je prostě Daniel.

vevronika29.07.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Úžasná knížka se zajímavý dějem. Nejvíce mě zaujalo, jak zapeklitý děj kniha má, protože když si myslím, že jsem pochopila co se děje, přijde nová informace, která vše dokonale zamotá.

Laf21.07.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Moje očekávání od téhle knihy dopadlo jinak. Nepřišlo mi to nijak poutavé a jedině, kdy to mělo nějaký spád, bylo samozřejmě na konci.

Vianescee10.07.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Rozhodně pěkná kniha, zaujala mě a dobře se četla. Postavy jsem si oblíbila a proti této knize nic nemám. Překvapivě se mi líbil zároveň Cam i Daniel, i když většinou mívám favorita. Popis knihy mě navnadil a příběh nezklamal. Sice už jsem četla i pár lepších, ale musím říct, že je velmi povedená.

An3t10.07.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Knížka mě bohužel zklamala. Už na začátku jsem přesně věděla jak to dopadne a měla jsem pravdu. Přišla mi tedy hodně předvídatelná a to je podle mě škoda velmi jsem se na ní těšila :(. Samozřejmě záleží na názoru. Doma mám koupené i další díly, tak doufám, že ty se mi budou líbit více. :)

Autor a jeho další knihy:

L. Kate

Lauren Kate