Pomůžeme vám evidovat knihy, které se chystáte číst. Začněte zde X

Pád

od: Lauren Kate

Pád

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý ...celý obsah knihy

Některým andělům je souzen Pád.
Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít. méně textu

http://img.databazeknih.cz/images_books/56_/56720/padli-anjeli-pad.jpg 3.9655
Orig. název: Fallen
Série: Andělé (1.)
Žánr:Sci-fi a fantasy - Romány
Rok vydání: 2011, 1. vydání originálu: 2009 ...více

Komentáře

Nejprve se musíte přihlásit.
elik754517.05.2015

Pád je moc pěkná kniha. Bylo tam hodně napětí i když konec takový ošemetný ještě se Sophií.... no nic. Opravdu je to moc zajímavé čtení. Některým přijde blbé, že jim přijde Luce ze začátku jako schyzofrenička a tak... Ale mně se to naopak líbí :) Doporučuji !

Mozkovna05.05.2015

Nejdřív jsem si myslela, že to bude horší než Slza, ale v polovině jsem si uvědomila, že je to lepší. Ne o tolik, ale je. Luce mi byla celou knížku docela sypmatická, Daniel i Cam mě podle očekávání úplně uchvátili. Chvílema jsem si fakt nebyla jistá, koho by si měla vybrat. Ale přece jenom ten Daniel měl ještě něco víc, co jsem u Cama postrádala. Nedokážu přesně říct co. Každopádně mi občas přišlo, že knížka psaná... no... prostě úplně podle očekávání (padla do jeho náručí, strašně vášnivě se líbali apod.). A musím říct, že ne Gabbe, ale Penn s Arriane mě často dost štvaly. Penn jsem si teda popravdě neoblíbila vůbec, přišla mi taková moc vlezlá a... divná. A nechápala jsem, jak je možný, že se Daniel vždycky objevil právě tam, kde ho Luce chtěla mít. Úplně nečekaně, jako mávnutím kouzelné hůlky. Ale líbilo se mi to a určitě si přečtu další díly a podívám se na film. (P.S.: Jelikož jsem četla Slzu jako první, srovnávám to s ní, i když vím, že Andělé byli dřív: Příběhy mi přišly dost podobné, u obou máme zdrcenou dívku životem a dva kluky, mezi kterými se nemůže rozhodnout. Jen to okolo je trochu pozměněné. Autorka nejspíš našla způsob, jak si získat dospívající holky a ten teď aplikuje do všeho, co napíše. No, daří se jí to.)

ellypusik03.05.2015

Kniha byla celkem zajímavá, ale podle mě spisovatelka moc dlouho držela Daniela a jeho vztah k Luce pod pokličkou a pak až moc rychle všechno vyřešila a dal je k sobě, každopádně hodnotím 4 hvězdičkami :))

Aaron Lewis01.05.2015

Zajímavý nápad, ale docela špatně napsané. Hodně zmatené a je to takové nemastné, neslané. Snad všechny charaktery jsou zajímavé vyjma té hlavní - Luce. Chápu, když autor hned všechno nevysvětlí, něco nechá na čtenáři, něco na potom, ale ne, když to potom ztrácí čtivost.

Janet1130.04.2015

Pěkné oddechové čtení. Stylově dobře napsané.

superjohny.cz23.04.2015

Úžasná kniha!!!
Co ještě dodat.... :) Kniha se rychle četla (úžasný styl psaní) a děj byl velice poutavý. Sledování toho jestli si Luce vybere mezi Danielem a Camem bylo napínavé, ale myslím si že každý už od začátku může tušit koho si nakonec vybere ;) Rozhodně doporučuji si přečíst!

kxrolinx056718.04.2015

První díl naprosto perfektní.

Rečna07.04.2015

Skvělý!! hned se vrhám na další díl :) (y)

nikisek-nik766106.04.2015

Přečetla jsem už všechny díly. Když jsem knihu začínala číst, příběh mi přišel zvláštní a hned jsem věděla, že je to ten styl psaní, který zbožnuju. Až mi to je celkem líto jsem si velmi rychle přečetla celý děj. Prožila jsem s postavami celý jejich příběh. Jsem velmi ráda, že L.Kateová napsala tuto knihu. Tolik romantiky, dobrodružství a fantasy na jednom místě se málokdy vidí :) Za mě 1*

zuzana1331.03.2015

¨Krásná kniha. Dobře napsaná.

PKunovska31.03.2015

Božská kniha!

tyna495230.03.2015

Můžu se zeptat? Kde můžu shlédnout nebo stáhnout film? ..četla jsem ji a chtěla bych vidět i film....

Vé-Vé30.03.2015

Kniha o tom, jak dva chtějí ojebat (pardon) jednu stejnou a teď to chození okolo horký kaše, žejo! Posud OK, ale pak? Těžko uvěřitelná hrůza, že někdo můžeme mít takovouhle představu o andělech. Knížka se čtenářem prostě ojebává (ne-pardon).

sarah285127.03.2015

Tato knížka mě dostala hezkou obálkou. Když jsem si ji přečetla, zjistila jsem že nejenom obálka je dobrá. Moc se mi ta kniha líbila, ale takových příběhů je všude plno.

vercanejedla18.03.2015

Tato kniha mě moc nezaujala :(

Terinka1408.03.2015

Tahle knížka je moc pěkná. První díl je podle mého názoru nejlepší. Další díly mě zaujaly sotva z poloviny. Podle mě až moc roztahané. Hrdinka se mi za líbila hned od začátku,ale nejvíce jsem si oblíbila Arrian. Prostě první knížka jednoznačně nejlepší, druhý díl je trošku horší a tak to šlo dolů a dolů. Jelikož tady tedy mám hodnotit první díl, tak pět hvězdiček.

sisi koblizc!06.03.2015

Luce byla úžasná hrdinka a všechno co bylo v téhle knížce je dokonalost sama

galiana05.03.2015

Kniha s určitým potenciálem to určitě je. Taky má krásnou obálku a docela dobře se mi to četlo. Tolik ke kladům. Nejvíc mi vadila ta hlavní hrdinka. Tyhle naivní husičky nemam moc v lásce. Taky mě nebavilo číst pořád o jejím těžkém rozhodování mezi těma dvěma. A strašně dlouho trvalo než tam k něčemu vůbec došlo. Další díly si přečtu, ale jen protože jsem zvědavá na konec.

Lovebooks01.03.2015

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla .opravdu doporučuji

emily25826.02.2015

pěkná kniha

moninak25.02.2015

Kniha působila zmateně a místy jsem nevěděla kde jsem. Věřím, že další díly budou lepší.

KatChiss19.02.2015

Strašně mě zaujala obálka knihy. Je nádherná. Podle anotace se mi kniha hned zalíbila a těšila jsem se, až si ji přečtu. Možná jsem od ní čekala až přílíš. Začátek se mi líbil. Ale potom mě to přetalo bavit. Čekala jsem ty anděly a oni pořád nikde. Až asi posledních patnáct stránek mě bavilo. Konečně se příběh rozuzlil a byla tam nějaká akce! Nápad je to velice zajímavý, ale psané nic moc. Knihu jsem četla devět dní, ani mě nebavilo číst dál. Ale nějak jsem se prokousala nakonec a myslím si, že druhý díl by mohl být zajímavější (podle anotace). Bude tam (snad) více akce.
Dávám knize dvě hvězdičky - jednu za obálku a druhou za nápad a akční závěr v knize.

xmetelkova17.02.2015

Skvělá knížka. Četla se jedním dechem. Měla jsem ji rychle přečtenou. Krásný příběh a hlavní postavy jsem si hned oblíbila. Už se vrhám na další díl...

vilzuss24.01.2015

Skvělý příběh, tahle kniha se mi strašně líbila a četla jsem ji několikrát.... doporučuji :)

Markouš23.01.2015

Tato kniha se mi opravdu líbila, ale chvilkami mi přišla hlavní hrdinka trochu naivní. Ale i tak si zaslouží 5 *

Rose AK15.01.2015

Chtěla jsem dát dvě hvězdy, ale obálka se mi moc líbí a tak dávám tři.
Po přečtení anotace jsem se na knihu opravdu moc těšila, ale... Když jsem jí stěží dočetla byla jsem zklamaná. Zápletka je vážně zajímavá, ale Luce a Daniela opravdu nemusím. Připadá mi, že se autorka víc snažila u vedlejších postav než u těch hlavních, tak by to být nemělo. Děj je až příliš prošpikovaný romantikou a kousky z minulosti jsou nudné. Další díly si přečtu jenom proto, že vždycky dočtu sérii, kterou načnu.

EvaSupovic12.01.2015

Krásný, krásný, krásný příběh.........moc se mi tato série líbila a určitě se k ní zase vrátím :-) Ase nej andělská série :-)

nikola879808.01.2015

Příběh se mi vážně líbil, Luce se může na začátku zdát trochu potrhlá a přehnaně závislá na existenci Daniela, což mě chvíli vážně vytáčelo, ale hned jak jsem se dozvěděla důvod, mým krevním oběhem se přiřítila dávka soucitu. Krásná lovestory, která mi trochu připomíná první díl série Nesmrtelní.
Celý nápad se mi velmi líbil, konec je tajemný, což mě nutí přečíst si další díl.

ElisR103.01.2015

Tahle kniha mě moc nenadchla. Nebyla špatná, ale četla jsem i lepší.

petrisca26.12.2014

Tato kniha se mi líbila, ale ten konec ne. Ne že by se mi nelíbilo příběhem, kterým to autorka ukončila, ale hlavně mě zklamalo jakým stylem to bylo napsané. V jednu chvíli byl začátek konce a za chvilku konec. Měla to hrozně rychle ukončené. Druhý díl se nechystám číst.