Pád

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý ...celý text

Některým andělům je souzen Pád.
Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56720/padli-anjeli-pad.jpg 3.9953

Andělé (1.)

Fallen

Romány, Sci-fi a fantasy
Rok vydání: , 1. vydání originálu: 2009 ...více

Nejprve se musíte přihlásit.
lucie418124.09.2016Hodnocení knihy 0 z 5

Tuto knížku jsem si zakoupila čistě jen kvůli obálce. Jinak bych po ní v knihkupectví snad ani nesáhla. Otevřu knihu, přečtu první stranu a .... průser. Nezlobte se na mě, ale tohle je průser a nic jiného. Spálit. Okamžitě!!!!!!!!!!!!!!!

Taliane16.08.2016Hodnocení knihy 2 z 5

Obal se moc povedl, ale od příběhu jsem podle toho obalu čekala temné prostředí, všude pavučiny a nějaký náznak dobrodružné fantasy zápletky. Daniel nesplňuje ani jedno (jsem jediná, kdo tu vidí určité podobné rysy s Edwardem ze Stmívání?) a celkově je děj jen svádění vnitřního boje v milostném trojúhelníku. Konečné 'wow' odhalení dost kontrastuje s celým zbytkem knížky, kde se neděje skoro nic. Po dalším díle bych sáhla jedině z nostalgie kdybych ho za několik let viděla opuštěně ležet v regálech v knihovně. Očekávala jsem víc - 2*.

HannaFuchs15.08.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Celou knížku se skoro nic neděje a na konci je toho hrozně moc.
Mimochodem obal je dost dobrej.

Zrzka209.08.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Jednoduchá oddychovka, kdy se bavíte především nad školou, do které Luce zavřeli. Když jsem si představila cynický přístup učitelů k žákům, procházky po hřbitově, tresty jako čištění památníků z dob občanské války nebo plavání v kostele, musela jsem smát. :D To, že je to více méně jen o milostném trojúhelníku musíte tak nějak přetrpět, protože prostě Cam!!!! :3 :D

Adriana2129.07.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Kniha se mi líbila. Taková oddychovka na dovolenou :) Luce s Danielem jsem si oblíbila,ale i další postavy byly fajn. Celkově dobrá kniha.

DorianPavus21.06.2016Hodnocení knihy 1 z 5

Obal krásný, ale obsahově jedno velké klišé. Nikomu to neberu, ale prostě mi hrdinka i zápletka nějak nesedly.

Derri16.06.2016Hodnocení knihy 2 z 5

Kniha mi zaujala kvůli krasnému obalu, tak sem si ji koupila. První část super. V polepšovně mi to bavilo, dokud se nezačala rozhodovat mezi Camem a Danielem. Moc přeslazené. Navíc hlavní postava nesympatická. Prostě ufňukaná holčička. No a nakonec jak se do toho zapletly nadpřirozené síly, tak konečná. Jsem fanoušek fantasy, ale tohle se tam moc nehodilo. Knihu už bych si znova nepřečetla.

Lucik10012.06.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Po knížce jsem sáhla hlavně kvůli obálce a od té doby Lauren zbožňuji.

CHESS02.06.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Skvělé čtení a neotřepaný příběh, jen místy moc přeslazené, ale i tak si rozhodně přečtěte! :D

Panda-_-02.04.2016Hodnocení knihy 2 z 5

Je normální, že se vrtulník mění v letadlo?

Milášek22.03.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Vůbec nechápu, jak někdo může napsat tak úžasný příběh,jako je tenhle a pak napsat knihu jako Slza a Vodopád-úplný nebe a dudy. Zprvu jsem se bála, že to bude sto samé, ale zmýlila jsem se. Když jsem začala číst tuto sérii tak jsem už nemohla přestat, kdekoli jsem byla tak jsem myslela na to,jak to dopadne a co si přečtu v dalším díle!

karolina173319.03.2016Hodnocení knihy 5 z 5

První díl mě neuvěřitelně bavil.

Aríka05.03.2016Hodnocení knihy 4 z 5

Zprvu jsem si myslela, že tato kniha bude bum, ale první zdání často klame. Opět dobrá myšlenka, ale to, že skoro všichni v Lucině okolí byli padlí andělé? To už bylo dle mě moc překombinované. Jak je tu už několikrát zmíněno, 3/4 knihy se pomalu nic neděje, ale pak poslední 1/4 knihy je tam toho tolik, že se v tom zrácíte. Knížka se mi dobře četla, i když má nějaké nedostatky, tak dávám 4*. Určitě si přečtu i další díly, ale od tohoto žánru si dám na malou chvíli pokoj.

MAXA7103.03.2016Hodnocení knihy 4 z 5

Bola som skepticka, k tomuto žánru. Ale autorka ma zaujala viac ako som predpokladala.

vandalindakova29.02.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Mně se kniha velmi líbila. Bavilo mě, jak Luce zjišťovala, co je vlastně zač. Prostředí ze zapadlé polepšovny uprostřed bažin bylo něčím novým :) Kniha se skvěle četla.

nandapanda29.01.2016Hodnocení knihy 2 z 5

U téhle knihy pro mě platí "nesuď knihu podle obalu", neboť obal je v tomto případě mnohem přitažlivější než obsah knihy. Celou dobu jsem čekala, až se začne dít něco pořádného a najednou byl konec. Zajímavé téma, které ale mohlo být zvládnuto mnohem lépe. Na druhou stranu se kniha nečetla obtížně, zvládla jsem ji za poměrně krátkou dobu. Stejně, nemám v plánu číst další díly.

iva517024.01.2016

Mě tedy kniha bavila od začátku a moc se mi líbila. Tedy až na hlavní hrdinku. Daniela jsem si postupně oblíbila, stejně jako Arriane, Penn mi k srdci moc nepřirostla. Kdo byl ale favoritem během CELÉ série, i v dalších dílech, byl Cam. Byl mi od začátku sympatický, inteligentní a opravdu o Luce jevil zájem. Jeho charakter jsem měla ráda od začátku do konce a dokonce mě někdy vážně mrzelo, jak se k němu Luce chovala. Knihu doporučuji - i když mi na ní kromě Luce vadilo i něco jiného. Všechny postavy kromě Daniela měly jen hrubé rysy a já si tak k nim - kromě Cama a trochu Arriane - nedokázala udělat žádné pouto, nebo jak bych to řekla. Neměla jsem si je podle čeho oblíbit.

Viky00721.01.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Nuda. Divné postavy. Nuda. Divné postavy. A tak pořád dokola. Nic víc, nic míň.

maca124519.01.2016Hodnocení knihy 4 z 5

Co dodat k této knize 100str. za mnou a stále se nic moc nedělo, až pak po polovině se začalo něco dít a byl konec. První díl beru spíše takový seznamovací s Luce a ostatními. I když to nebyla špatná knížka četla se mi né zrovna lehce.

Lolaniky15.01.2016

Já se hodně těšila až po knížce šahnu na začátku mě bavila v půlce nic moc a pak jsem se do ni zazrala no jsem zvědava na další dil

Danča:))))14.01.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Nečekala jsem od této knihy moc kvůli hodnocení ostatních uživatelů kteří ji hodnotili převážně záporně. Ale nebyla tak moc hrozná. Nečetlo se to špatně, stránky ubíhaly celkem rychle.
Co mi ale lezlo na nervy byla hlavní hrdinka. V každé knize o andělech kterou jsem četla je hlavní ženská postava abnormální chuděrka co se musí v jednom kuse zachraňovat. Uvidím jak na tom bude v dalších dílech. Třeba se vzpamatuje co já vím?

222naty10.01.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Tato série od Lauren Kate mě neskutečně bavila! Opravdu hrozně moc jsem si jí oblíbila a celkový děj se mi taky hrozně líbil. Knihu jsem donutila přečíst i mojí nejlepší kamarádce (která předtím vůbec nečetla) a kniha se jí tak líbila, že když jí dočetla do konce, byla hrozně smutná z toho, že už není další díl,a tak se rozhodla, že napíše pokračování. :D
Za mě rozhodně 5*.

Terule1904.01.2016

Je to boží četla jsem všechny knížky a čtu je pořád dokola ano je to divné... A strašně se těším až konečně vyjdou Andělé jako film doufám že to už brzo dotočí!!!

Lucie1803.01.2016

Z celé série mě bavila tato kniha. V dalších sérií mi Luce začala být nesympatická.
Ještě tedy poslední díl se mi líbil.

lenochod03703.01.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Tato kniha je prostě úúúúúúúžasná. strašně mě bavila

DeniskaD25.12.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Dávám 3,5 hvězdy. Zajímavý námět, ale špatně zpracovaný a byla tam spousta nezodpovězených otázek.

verulik19612.12.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Úžasná kniha, líbilo se mi, že jsem si celou dobu myslela, že vím co Daniel je, ale nakonec jsem zjistila, že nevím téměř nic. Bylo to hodně zamotané, to ale bylo dobré, protože jsem pomalu zjišťovala, jak to vlastně celé je. Doporučuju!!!

l_havlickova00212.12.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Ze série mě asi tahle knížka bavila nejvíc. Druhý díl jsem musela číst několikrát dokud jsem ho doopravdy nedočetla a nevím jestli se pustit do třetího a čtvrtého. Nemám ráda nedokončené série, takže tomu asi věnuji čas. Musím podotknout to že první polovina knížka se neskutečně vlekla, až jsem měla pocit, že se to fakt nikdy nerozjede. Pak to začalo být zajímavější. Celkově Luce na mě nepůsobí sympatickým dojmem. Nápad je hezký, ale znám daleko lepší knížky, které stojí za ten čas číst. Už bych si jí asi znovu nepřečetla.

bara084106.12.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Nápad celého děje je dobrý, ale kniha samotná mě nijak nenadchla. A opravu nesnáším Luce. Kdykoliv začala mluvit, měla jsem chuť přeskočit na další odstavec. Dokonce ani Daniela jsem si neoblíbila. Z celých čtyř dílů jsem byla nejvíc nadšená z posledních tří kapitol. Málem jsem se rozbrečela, autorka se u závěru opravdu mile překonala.

Lolaniky13.11.2015

začala jsem jí číst tak jsem zvědavá :)

L. Kate

Lauren Kate