Chcete hodnotit knihy a vést si seznamy "přečtených knih" a další? Začněte zde X

Pád

Pád
Pád

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý ...zobrazit vše

Některým andělům je souzen Pád.
Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56720/padli-anjeli-pad.jpg 3.9876
Série:

Andělé (1.)

Originální název:

Fallen

Žánr:
Romány, Sci-fi a fantasy
Rok vydání: , 1. vydání originálu: 2009 ...více
Nahrávám...

Přidat komentář

Komentáře (212)

Nejprve se musíte přihlásit.
Panda-_-02.04.2016Hodnocení knihy 2 z 5

Je normální, že se vrtulník mění v letadlo?

Milášek22.03.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Vůbec nechápu, jak někdo může napsat tak úžasný příběh,jako je tenhle a pak napsat knihu jako Slza a Vodopád-úplný nebe a dudy. Zprvu jsem se bála, že to bude sto samé, ale zmýlila jsem se. Když jsem začala číst tuto sérii tak jsem už nemohla přestat, kdekoli jsem byla tak jsem myslela na to,jak to dopadne a co si přečtu v dalším díle!

karolina173319.03.2016Hodnocení knihy 5 z 5

První díl mě neuvěřitelně bavil.

Aríka05.03.2016Hodnocení knihy 4 z 5

Zprvu jsem si myslela, že tato kniha bude bum, ale první zdání často klame. Opět dobrá myšlenka, ale to, že skoro všichni v Lucině okolí byli padlí andělé? To už bylo dle mě moc překombinované. Jak je tu už několikrát zmíněno, 3/4 knihy se pomalu nic neděje, ale pak poslední 1/4 knihy je tam toho tolik, že se v tom zrácíte. Knížka se mi dobře četla, i když má nějaké nedostatky, tak dávám 4*. Určitě si přečtu i další díly, ale od tohoto žánru si dám na malou chvíli pokoj.

MAXA7103.03.2016Hodnocení knihy 4 z 5

Bola som skepticka, k tomuto žánru. Ale autorka ma zaujala viac ako som predpokladala.

vandalindakova29.02.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Mně se kniha velmi líbila. Bavilo mě, jak Luce zjišťovala, co je vlastně zač. Prostředí ze zapadlé polepšovny uprostřed bažin bylo něčím novým :) Kniha se skvěle četla.

nandapanda29.01.2016Hodnocení knihy 2 z 5

U téhle knihy pro mě platí "nesuď knihu podle obalu", neboť obal je v tomto případě mnohem přitažlivější než obsah knihy. Celou dobu jsem čekala, až se začne dít něco pořádného a najednou byl konec. Zajímavé téma, které ale mohlo být zvládnuto mnohem lépe. Na druhou stranu se kniha nečetla obtížně, zvládla jsem ji za poměrně krátkou dobu. Stejně, nemám v plánu číst další díly.

iva517024.01.2016

Mě tedy kniha bavila od začátku a moc se mi líbila. Tedy až na hlavní hrdinku. Daniela jsem si postupně oblíbila, stejně jako Arriane, Penn mi k srdci moc nepřirostla. Kdo byl ale favoritem během CELÉ série, i v dalších dílech, byl Cam. Byl mi od začátku sympatický, inteligentní a opravdu o Luce jevil zájem. Jeho charakter jsem měla ráda od začátku do konce a dokonce mě někdy vážně mrzelo, jak se k němu Luce chovala. Knihu doporučuji - i když mi na ní kromě Luce vadilo i něco jiného. Všechny postavy kromě Daniela měly jen hrubé rysy a já si tak k nim - kromě Cama a trochu Arriane - nedokázala udělat žádné pouto, nebo jak bych to řekla. Neměla jsem si je podle čeho oblíbit.

Viky00721.01.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Nuda. Divné postavy. Nuda. Divné postavy. A tak pořád dokola. Nic víc, nic míň.

maca124519.01.2016Hodnocení knihy 4 z 5

Co dodat k této knize 100str. za mnou a stále se nic moc nedělo, až pak po polovině se začalo něco dít a byl konec. První díl beru spíše takový seznamovací s Luce a ostatními. I když to nebyla špatná knížka četla se mi né zrovna lehce.

Lolaniky15.01.2016

Já se hodně těšila až po knížce šahnu na začátku mě bavila v půlce nic moc a pak jsem se do ni zazrala no jsem zvědava na další dil

Danča:))))14.01.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Nečekala jsem od této knihy moc kvůli hodnocení ostatních uživatelů kteří ji hodnotili převážně záporně. Ale nebyla tak moc hrozná. Nečetlo se to špatně, stránky ubíhaly celkem rychle.
Co mi ale lezlo na nervy byla hlavní hrdinka. V každé knize o andělech kterou jsem četla je hlavní ženská postava abnormální chuděrka co se musí v jednom kuse zachraňovat. Uvidím jak na tom bude v dalších dílech. Třeba se vzpamatuje co já vím?

222naty10.01.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Tato série od Lauren Kate mě neskutečně bavila! Opravdu hrozně moc jsem si jí oblíbila a celkový děj se mi taky hrozně líbil. Knihu jsem donutila přečíst i mojí nejlepší kamarádce (která předtím vůbec nečetla) a kniha se jí tak líbila, že když jí dočetla do konce, byla hrozně smutná z toho, že už není další díl,a tak se rozhodla, že napíše pokračování. :D
Za mě rozhodně 5*.

Terule1904.01.2016

Je to boží četla jsem všechny knížky a čtu je pořád dokola ano je to divné... A strašně se těším až konečně vyjdou Andělé jako film doufám že to už brzo dotočí!!!

Lucie1803.01.2016

Z celé série mě bavila tato kniha. V dalších sérií mi Luce začala být nesympatická.
Ještě tedy poslední díl se mi líbil.

lenochod03703.01.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Tato kniha je prostě úúúúúúúžasná. strašně mě bavila

DeniskaD25.12.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Dávám 3,5 hvězdy. Zajímavý námět, ale špatně zpracovaný a byla tam spousta nezodpovězených otázek.

verulik19612.12.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Úžasná kniha, líbilo se mi, že jsem si celou dobu myslela, že vím co Daniel je, ale nakonec jsem zjistila, že nevím téměř nic. Bylo to hodně zamotané, to ale bylo dobré, protože jsem pomalu zjišťovala, jak to vlastně celé je. Doporučuju!!!

l_havlickova00212.12.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Ze série mě asi tahle knížka bavila nejvíc. Druhý díl jsem musela číst několikrát dokud jsem ho doopravdy nedočetla a nevím jestli se pustit do třetího a čtvrtého. Nemám ráda nedokončené série, takže tomu asi věnuji čas. Musím podotknout to že první polovina knížka se neskutečně vlekla, až jsem měla pocit, že se to fakt nikdy nerozjede. Pak to začalo být zajímavější. Celkově Luce na mě nepůsobí sympatickým dojmem. Nápad je hezký, ale znám daleko lepší knížky, které stojí za ten čas číst. Už bych si jí asi znovu nepřečetla.

bara084106.12.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Nápad celého děje je dobrý, ale kniha samotná mě nijak nenadchla. A opravu nesnáším Luce. Kdykoliv začala mluvit, měla jsem chuť přeskočit na další odstavec. Dokonce ani Daniela jsem si neoblíbila. Z celých čtyř dílů jsem byla nejvíc nadšená z posledních tří kapitol. Málem jsem se rozbrečela, autorka se u závěru opravdu mile překonala.

Lolaniky13.11.2015

začala jsem jí číst tak jsem zvědavá :)

bája29911.11.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Je to ta nejlepší knížka!

patty6411.11.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Přečetla jsem to hrozně rychle. Skoro jsem nevěřila, že je to už poslední kapitola. Ale stejně musím odebrat jednu hvězdu, protože mi vadí, jak vždycky někdo něco nakousne a pak to nedořekne. A tady se to stalo nesčetněkrát. Tolik nezodpovězených otázek, že jsem se v tom ztrácela stejně jako Luce. Ale uvidíme, co přinesou další díly. A doufám, že film, co natáčí brzy vydají. Nemůžu se dočkat !! :)

Vája@30.10.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala neočekávaně na narozenin yspolečně s druhým dílem a trohu se ji bojím... tak uvidím :D

Mudblood25.10.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Když jsem začala číst první díl, nějak zvláštní mi to nepřišlo.. prostě fajn oddych od povinné četby :D ale musím říct, že průběh mě opravdu překvapil a nemůžu dát jinak než pět hvězd :)

KleaM23.10.2015Hodnocení knihy 2 z 5

blbina, prostě jsem to nedokázala dočíst, je mi líto :-/

Deny el Infian09.10.2015

První polovina knihy byla hrozný zlo, fakt jsem nevěřila, že to začne bejt dobrý a že budu mít chuť zkusit i další díl. Světe div se, někdy po tý půlce se začalo něco dít a přestalo to bejt tak zlý a ten druhej díl zkusím. I když mi to místy přišlo poněkud nesmyslný anebo přitažený za vlasy (to pak hlavně ke konci, to s tou Sofií).

petra324205.10.2015Hodnocení knihy 2 z 5

Musím říct, že se mi kniha moc nelíbila. Luce mi přišla jako blbka, Daniel jako pošahanec a Cam mi naopak byl ze začátku velmi sympatický. Poslední třetina knihy je docela dobrá, závěr slabší. Další díly si přečtu, když už je mám doma... Jinak mě na sérii nic moc neláká, už jsem asi na tenhle žánr moc stará....

dudunka19.09.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Nejlepší byl konec těším se na pokračování :-)

mišule511.09.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Ze začátku mě knížka moc nevtáhla svým dějem, ale říkala jsem si, že je to teprve začátek a určitě se děj rozjede... a taky že rozjel, ale bohužel až na konci. Příběh začíná být pěkně zamotaný a nabírá na síle, takže se těším na další díl a doufám, že se rozjede hned na začátku.
Hlavní hrdinka mi přijde strašně pomatená, takže se nedivím,že se někdy chová tak nerozhodně. Ostatní hrdinové mi jsou sympatičtí a to hlavně Cam :-)


Autor a jeho další knihy:

L. Kate

Lauren Kate

(americká, 1981)

Podobné knihy: