Anděl ve výklenku

Anděl ve výklenku https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60143/bmid_andel-ve-vyklenku-jVy-60143.jpg 4 28 4

Povídky o lidech, kteří nedokáží zakotvit v současném chaotickém světě, žijí ve vlastním mikrokosmu a čas má pro ně klíčový význam.

SSTknihy
23.04.2023 4 z 5

Smutné povídky o smutných a víceméně nešťastných lidech, stojících často na okraji společnosti nebo na hraně života. Bylo by to možná až příliš depresivní, kdyby tomu Williams svým stylem nedodával typickou poetiku a cit pro úsporné sdělení toho nejpodstatnějšího, bez zbytečného sentimentu.

helenkan
08.04.2021 2 z 5

Nevim jestli jsem nechápavá, ale nějak mě ty povídky neoslovily. Nelíbilo, nebavilo.

Palivo
29.09.2019 3 z 5

Bom žorno.

Tenisky Williams mě tentokrát mnoho nepotěšil. Všechny povídky byly kostrbatý a některý přitroublý. První byla nejlepší. To kdybych věděl, tak bych dál nečetl. Jenomže já to nevěděl!! Kdybych viděl do budoucnosti, tak bych tady nečetl nějaký knihy, to dá rozum!

boticelli
12.07.2019 5 z 5

Překvapivě otevřeně napsané povídky. Na svou dobu musely být přímo odvážné. Ale to by nesměl být starý dobrý Tennessee! Píše ze života a tak to mám rád!