Akce atentát

Akce atentát https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59900/bmid_akce-atentat-khn-59900.png 5 41 11

Utajovaná fakta - archivy promluvily - stopy k dalším zrádcům? Dokumentární fotografie s textem podávají svědectví o atentátu na říšského protektora R. Heydricha. Mimoediční vydání redakce Dálky, Magnet Press.

jan.para
13.09.2022 2 z 5

Jedná se o obrazovou dokumentaci k atentátu na Heydricha.

konicekbily
21.04.2022 5 z 5

Perfektní obrazová dokumentace nejslavnější odbojové operace v našich dějinách s přesným komentářem. Autorovi skláním hluboký obdiv - vydáno v roce 1991 - dva roky revoluci a bohatý obrazový materiál!

marekpreucil
19.09.2020 5 z 5

Vynikající zážitek.

MilanCFC
10.02.2020 5 z 5

Obdivuhodná práce pana Čvančary, ale toho, kdo ho zná, to vlastně vůbec nepřekvapí. Jsem moc rád, že ji mám ve své knihovně.

milan.krimsky
12.11.2019 5 z 5

Velmi pozoruhodná kniha o parašutistech a jejich dílčím úkolem ve fotografiích s podrobným vysvětlením; hodí se jako pomůcka pro další četbu ohledně válečných operací na našem území

Lucek
09.09.2019 5 z 5

Ufff...

KURACHJO2018
17.12.2018 5 z 5

Na dokumentech v této knize je názorně vidět, že ten , kdo tuhle knihu dával dohromady byl znalec v oboru a ne žádný lovec senzací. Rozhodně pro zájemce této doby naprosto ojedinělé zpracování a nelze jinak, nežli doporučit.

Stolda
29.11.2017 5 z 5

Naprosto super kniha, pan Čvančara má tuhle dobu naprosto vypilovanou a knihy v jeho režii bezkonkurenční.

Bumeso
11.09.2017 5 z 5

Tato kniha na rozdíl od obrázků sice písmeny příliš neoplývá, ale přesto vám podá spoustu zajímavých informací o atentátu na Heydricha. Doporučuji.

DennisMoore
04.10.2016 5 z 5

Nenápadná útlá kniha v měkkých deskách, v níž je toho ale opravdu hodně. Kvanta fotografií a strohé, nicméně věcné popisky z ní dělají ideální věc nejen pro všechny, kteří se právě vrátili z kina z Anthropoidu a chtějí se o atentátu na Heydricha dozvědět víc. Není to žádná laciná honba za senzacemi, jak by se mohlo zdát z jejího stručného obsahu, a rozhodně by si zasloužila druhé vydání, protože paperback jsem za tu dobu, co ho mám, už dost ohmatal.

Cureboy
31.07.2013 5 z 5

Bohatý zdroj informací a dobových fotografií týkajících se osoby Reinharda Heydricha, okolností atentátu a osob s atentátem spojených.