14 000 důvodů ke štěstí

14 000 důvodů ke štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321830/bmid_14000-duvodu-ke-stesti-vIz-321830.jpg 4 29 5

Můžete se pustit do čtení: králičí stopy ve sněhu, karamelová zmrzlina, letní bouřka, nadýchaný polštář, koupě letních sandálů, sbírání borůvek během výletu, urovnání rodinného sporu, zapnuté mlhovky, kočka milující fleece, nové tapety, … Autorka tohoto bestselleru, Barbara Ann Kipferová, si už jako dítě začala psát seznam věcí, které jí těší a dělají radost. Žádné rozbory, žádné názory, žádné poznámky pod čarou – jen jasný seznam milých a pozitivních věcí a zážitků. Je tak snadné se inspirovat, polemizovat či doplnit seznam o své vlastní body.... celý text

Literatura faktu Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Grada

14,000 Things to Be Happy About , 1990

holkazbrooklynu
24.03.2022 5 z 5

Kniha co vám zlepší den. Je to spíše motivační literatura. Má vám ukázat za jaké maličkosti můžeme být vděční. Je to opravdu dlouhý seznam 14 000 věcí jen tak vypsaných slov. Nemyslete si, že je to nudné čtení to vůbec ne je to opravdu o motivaci ci léku na splín.
Dokonalá myšlenka

michaela.97
08.11.2019 5 z 5

Mám ji v angličtině - už několik let - a občas ji otevřu, abych si zlepšila náladu nebo si připomněla všední maličkosti, který jsou v životě důležitý a hezký. Nikdy nezklame a všem ji můžu s klidným svědomím doporučit! ♡

michal9242
08.02.2019 5 z 5

Kniha patří do poličky čtenářům, co mají rádi hezké věci a chtějí se jimi obklopovat. Stejně tak jako hezkými emocemi. Nikdy nebudu litovat těch pár korun, za které jsem knihu koupil

moore.allonsy
03.05.2017 5 z 5

Důvody ke štěstí byly subjektivní, mohou se lišit podle vnímání jedince. Rozhodně se vyplatí si seznam přečíst až do konce, a možná i navázat na něj svým vlastním. Knížka není nic světoborného, nepřináší nový objev na Nobelovu cenu, ale vynese vám nějakou tu inspiraci do dalších dnů a uvědomění si, že nic není zadarmo, všeho si máme vážit, byť je to třeba jen kolíček na prádlo červený jako barva vlčího máku. Vřele doporučuji. :) A děkuji tomu, díky němuž se mi knížka dostala do ruky. Díky jejímu menšímu formátu ji mohu nosit v kapse s sebou všude, kam se hnu. :)

Lauralex
29.12.2016 4 z 5

Jak já dlouho čekala, až ji konečně přeloží, a po více než dvaceti letech jsem se dočkala. Není to čtení na chvíli, jednou a dost, vždycky se k ní člověk může vrátit a buď si jen připomenout ty obyčejné maličkosti, nebo naopak najít něco nového, co předtím neviděl. Protože jedna prostá a základní, ale zásadní věc pro fungování - štěstí a spokojenost není o lidech, ale v lidech.

Autorovy knížky

Barbara Ann Kipfer