111 míst v Praze, která musíte vidět

111 míst v Praze, která musíte vidět

Tušili jste, že Betlémské kaple jsou v Praze hned dvě? Jak se stalo, že Sputnik přeletěl ze Stromovky na Babu? Kde se v Praze vzal hotel, který má jediný pokoj, a ještě k tomu sedm desítek metrů nad zemí? Dá se na Smíchově svézt lanovkou, a navíc k tomu zadarmo? A trefili byste do první čistě bitcoinové kavárny na světě? Netradiční výb...celý text

Netradiční výběr 111 pražských pozoruhodností se vymyká zavedeným představám o tom, co je při návštěvě Prahy „povinné“, a nabízí jedinečnou procházku hlavním městem všem zvídavým návštěvníkům, které zajímá historie i současnost, skrytá zákoutí i místa pulzující životem – to vše ve výstižných a zasvěcených popisech s informativním fotografickým doprovodem a užitečnými praktickými radami a tipy. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/32_/320991/111-mist-v-praze-ktera-musite-videt-nnc-320991.jpg 4.97
Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno:, Paseka
Více informací...

Libunka74

Úžasné, zajímavé i pro rodilé Pražáky... Už mám s dětma v knížce spoustu záložek. Některé stavby a zákoutí jsem zřejmě už mnohokrát minula nebo přešla a jsem ráda že mě na ně kniha upozornila. Skvělé je doplnění informací o dopravní dostupnosti a popis cesty...

Magdalena5

Úplně kniha pro mě, četla jsem jí týden s otevřenými mapami cz i google a facebookem-Miluji Prahu a jednotlivá doporučení na místa jsem si prohlížela ze všech stran.

Jana_Hlus
29.12.2016

Skvělá knížka, která neotřelým způsobem upozorňuje na zajímavosti Prahy, jež nenajdeme v běžných publikacích, kterých vyšlo a vychází mraky. Věděli jste, že je v Praze lanovka ve stylu Jamese Bonda? Nebo kde se dá najíst jako za totáče? Nebo že se bubenečské čističce říká "Podělanej Karlštejn"? Nebo... Je tam spousta tipů doplněných pěknými fotkami a okořeněných humorem autorů, takže nejde rozhodně o nějakého poučujícího, nudného průvodce. 5/5